Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Będą Mangi??
0
17 Kwietnia 2010r. 8:23
Będą dodawane mangi
_________________
0
17 Kwietnia 2010r. 12:39
Po pierwsze: To pytanie czy stwierdzenie?

Jeśli pytanie to tak, jeśli stwierdzenie to masz rację. Jednak dział z mangą powstanie dopiero za jakiś czas.

Po drugie: to chyba raczej nadaje się do pytań i propozycji -.- (przenoszę)

_________________
0
17 Kwietnia 2010r. 13:03
wybacz Ron za późno się skapłem
jest to pytanie dzineki za odpowiedz
_________________
0
17 Kwietnia 2010r. 13:35
Następnym razem jak będę chciał coś od Rona to się przebiorę za usera i zapytam na forum, bo to ewidentnie lepiej działa...
_________________
0
17 Kwietnia 2010r. 21:31
czyli mogę bezpiecznie stwierdzić że potrzebny będzie tłumacz do mang czy macie zamiar wrzucać po angielsku?
_________________
1
9 Listopada 2016r. 12:39
Co prawda minęło sześć lat od tego pytania, jednak odświeżę. To jak w końcu z tymi mangami? xD Podejrzewam, że pewnie nie macie ekipy i gdybym nie miała tak zawalonego życia jak mam to z chęcią bym pomogła :c Widziałam jednak, że nie wszystkie anime na stronie mają odcinki a są w bazie i tutaj moje właściwe pytanie. Może dałoby się utworzyć listę mang, którą mógłby sobie założyć każdy użytkownik? Tak samo jak z listą obejrzanych/oglądanych anime. Lubię mieć wszystko w jednym miejscu, stąd moje pytanie czy jest taka możliwość :)
_________________
1
9 Listopada 2016r. 21:14
Nie.
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
10 Listopada 2016r. 11:16
Dzięki za odpowiedź, chociaż kropka nienawiści na końcu zdania jest zbędna. Od razu narzuca się odpowiedź "przepraszam, że w ogóle pytam" ;)
_________________
0
10 Listopada 2016r. 11:37
offtop


Claire:
Podejrzewam, że pewnie nie macie ekipy i gdybym nie miała tak zawalonego życia jak mam to z chęcią bym pomogła :c Widziałam jednak, że nie wszystkie anime na stronie mają odcinki a są w bazie


ekipa jest, bardzo zgrana, sympatyczna i zaoranarobiona w akcji. Zawalone życie to mały problem, jak prawilnie rzecze art o rekrutacji -
Dziabeł \o/:
Poszukiwani ludzie leniwi i Ci, którym czasem się chce ^^
- można wspomóc 'ekipę' huehuehue będąc nawet leniwą kluską :3 więc zachęcam. Wskazywanie niedziałających odcinków (tu polecam PW do opiekuna serii lub do Haja \o/) też zapewne pomoże, bo przy dużej ilości uploadowanych odcinków, lub starych takie rzeczy mogą umknąć, więc wskazanie ich myślę, też będzie pomocną cegiełką w budowaniu strony ^^

_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
0
10 Listopada 2016r. 13:35
Chodziło mi o to, że nie macie na tyle dużej ekipy, by oprócz dodawaniem anime zająć się też mangami :) Nie chodzi mi o dodawanie rozdziałów, bez przesady, ale wydaje mi się, że lista fajnie by wyszła. Można przecież zrobić tak, by to użytkownicy sami dodawali do bazy konkretne tytuły, oczywiście przy nadzorze administracji czy moderacji.

Napisałam tu właściwie dlatego, że na początku pisaliście, że za jakiś czas będą. Jakiś czas minął już dawno, więc chciałam się tylko upewnić czy powstanie na waszym forum taka lista czy nie :)
_________________
0
10 Listopada 2016r. 15:39
Będzie wódka, będą żelki to może i będą mangi :3 kto wie, za marzenia nie karzą :3
_________________
I'm Legend

0
11 Listopada 2016r. 9:11
Nie będzie, bo próbowali i polegli ^^ Nie dodajemy na tej stronie podwędzonych produktów innych ekip, tak jakby ci to umknęło. Poza tym nad mangami jest więcej roboty niż nad klejeniem odcinków. Nie wiem po jaką cholerę odgrzebywać zdechły temat ^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
11 Listopada 2016r. 12:12
Polecam czytać ze zrozumieniem. Nie napisałam nagdzie o dodawaniu rozdziałów, tylko o utworzeniu listy z mangami, gdzie użytkownicy mogliby zaznaczać co już przeczytali. O tym dlaczego odgrzebuję stary temat również napisałam. Nikt nie napisał o tym, że polegliście i daliście sobie spokój, a jako użytkownik chyba mam prawo zapytać, skoro nigdzie nie było takiej informacji.
Poza tym, tak trudno było napisać to od razu zamiast "Nie." z kropką nienawiści na końcu? Od razu lepiej to wygląda i nie czuję się jak jakiś intruz, który natychmiast musi zniknąć, bo zadał nie to pytanie :)
_________________
0
11 Listopada 2016r. 21:31
Pierwsza odpowiedź zamknęła temat i nie widzę sensu dalszej dyskusji. Tworzenie gimbusowych list, tylko po to, żeby można było sobie postawić serduszko i gwiazdkę przy przeczytanej mandze... Tak bardzo niezbędne do życia.
Chcesz sobie robić listy, rób na MALu ^^ Lista ma zasadność wtedy, kiedy odnosi się do zasobów strony z której się korzysta. A zrobić sobie listę, bo tak... Zrób sobie w notatniku.
A kropkę nienawiści interpretujesz sama, pozdro dla twojej wysokiej samooceny.
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.