Nawigacja

Ogłoszenia i informacje

Wszelkie ważne informacje i wydarzenia

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Nabór do redakcji

Strona 1 z 5
1
2345   »
3
15 Września 2011r. 15:01
Nabór do redakcji
Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Dziękujemy za zainteresowanie tematem! ^.^

Szukamy osób do zwiększania zasobów naszej strony i dzielenia się radością płynącą z bycia fanem japońskiej kultury. By nasza strona kwitła i pojawiało się na niej coraz więcej treści potrzebujemy chętnych osób do współpracy - więc, jeśli masz nieco wolnego czasu i chęci serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskami widocznymi poniżej :)


Redaktor

Jeśli lubisz pisać to idealne stanowisko dla Ciebie! Skrobanie nowości, felietonów, artykułów czy recenzji anime należy do zadań redaktora.

Wymagana w miarę dobra znajomość języka polskiego, można pisać o wszystkim co przyjdzie Ci do głowy i ma związek z Japonią, tematy są więc praktycznie nieograniczone :)

Uploader anime online

Przygotowanie oraz wrzucanie odcinków tak by można je było oglądać bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Zadanie to wymaga nieco doświadczenia, jednak nie martw się jeśli zupełnie się na tym nie znasz - mamy grono miłych redaktorów, którzy z chęcią nauczą wtapiać napisy w wideo i uploadować je na jakiś serwis do udostępniania wideo :).

Wymagania... dowolny komputer, który ma mniej niż 20 lat z dostępem do internetu, mógłbym napisać, że dobre byłoby szybkie łącze, ale jeśli nie posiadasz takiego to na pewno przypiszemy Ci serie anime, które trwają po 7 minut na odcinek i ich rozmiar jest na tyle mały, że nie będzie kłopotów ;). Im nowszy sprzęt i szybsze łącze tym wszystko trwa po prostu szybciej. Zadanie to wymaga więc nieco czasu i cierpliwości :).

Wrzucanie plików do downloadu

Jest to chyba najłatwiejsze zadanie i nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Pliki można dodawać w dwojaki sposób: wgrywając plik torrent na nasz serwer lub dodając linki do ściągnięcia z serwisów takich jak megaupload czy fileserve. Możliwe jest także bezpośrednie wrzucanie małych plików na nasz serwer (np. napisy).


Oczywiście każdy otrzyma pomoc i odpowiedzi na pytania po zgłoszeniu, w miarę potrzeb "oprowadzimy" Cię po panelu administracji i wyjaśnimy co gdzie się znajduje oraz nauczymy wykonywać powierzoną Ci funkcję :)


Wszelkie pytania proszę pisać w tym temacie, dzięki temu będą od razu dostępne dla innych.

Zgłoszenia proszę kierować na prywatną wiadomość w treści napisać jaką funkcję chciałbyś / chciałabyś wykonywać, wystarczy tylko proste i szybkie zgłoszenie, wszystko potem ustalimy :)


Z racji braku natychmiastowej informacji umieszczone w tym temacie zgłoszenia mogą zostać przeze mnie zauważone dużo później niż prywatna wiadomość ^.^ ;)

Odpowiedzi na pytania:

Będzie nabór na modów?

Na chwilę obecną nie, może gdy jakimś cudem będziemy mieli więcej piszących i aktywnych użytkowników ^.^

Będzie jakiś kącik dla fuansubberów?

Um, postaram się zrobić taki kącik i urządzić nabór do grupy, chociaż nie za bardzo wiem jak z czasem ;).

Czy przewidziane są nowe stanowiska?

Tak, pierwsze powinny być dla działu anime, gdy zostanie on odnowiony.

Jeżeli tak, to mniej więcej za ile czasu?

Ciężko określić, chciałbym by stało to się jak najszybciej jednak praca nad takimi dużymi skryptami to loteria, a większość osób tutaj wie, że przewidywania czasowe nigdy mi nie wychodziły ;)

Czy stanowisko newsmana i osoby, która będzie pisała artykuły, to jedno i to samo stanowisko?

Tak, osoba odpowiedzialna za artykuły będzie ogólnie tworzyła wszelkie dzieła pisane.

Co z działem recenzji?

Dział recenzji jest podpięty pod czytelnie, nie ma się co bać nic nie będzie się mieszać ze sobą ^.^
Ostatnio edytowany przez Yuichi 26 Października 2011r. 20:50, W całości zmieniany: 5
_________________
2
17 Września 2011r. 21:05
Hmmm...
Pomyślmy...
Jakieś pytania i takie inne takie... ^^
0. Będzie nabór na adminów?
1. Będzie nabór na modów?
2. Będzie nabór... coś się później wymyśli?
I pytanie najbardziej właściwe... ^^
3. Będzie jakiś kącik dla fuansubberów? ^^
_________________

軽音部よ永遠に! =^ω^=
2
17 Września 2011r. 22:47
0 1 - nie przewiduję na chwilę obecną

2 - Jak się wymyśli to może będzie ^.^

3 - Tak, chociaż nie wiem kiedy :c
_________________
1
18 Września 2011r. 10:23
Conan weszła do sali zebrać dotyczących naboru. Panował tam wielki hałas i chaos. Jednakże nie zniechęciła się do działań.
Rozejrzała się.
Zauważyła Rona otoczonego przez dziennikarzy. A że sama do takich należała wyjęła notes i podeszła do niego, przebijając się przez tłum.
Poczekała, aż skończy rozmawiać z jednym z dziennikarzy.
-Dzień dobry, Panie Yuichi, nazywam się Conan, jestem dziennikarką z On-Anime.pl, zna może Pan tą stronę? - doskonale wiedziała, że ją zna, a może miała tylko taką pewność.. mniejsza i o to, nie czekała na odpowiedź i mówiła dalej - mam do Pana parę pytań, będę rada, jeżeli Pan zechce na nie odpowiedzieć. - uśmiechnęła się szeroko i zaczęła notować -
Pytanie pierwsze: Czy przewidziane są nowe stanowiska?
Drugie: Jeżeli tak, to mniej więcej za ile czasu?
Trzecie: Czy stanowisko newsmana i osoby, która będzie pisała artykuły, to jedno i to samo stanowisko?
Czwarte: Co z działem recenzji? -
uśmiechnęła się jeszcze szerzej, jednakże był to naturalny uśmiech.
Czekała z niecierpliwością na odpowiedzi.
_________________
1
8 Października 2011r. 14:40
Czy przewidziane są nowe stanowiska?

Tak, pierwsze powinny być dla działu anime, gdy zostanie on odnowiony.

Jeżeli tak, to mniej więcej za ile czasu?

Ciężko określić, chciałbym by stało to się jak najszybciej jednak praca nad takimi dużymi skryptami to loteria, a większość osób tutaj wie, że przewidywania czasowe nigdy mi nie wychodziły ;)

Czy stanowisko newsmana i osoby, która będzie pisała artykuły, to jedno i to samo stanowisko?

Tak, osoba odpowiedzialna za artykuły będzie ogólnie tworzyła wszelkie dzieła pisane.

Co z działem recenzji?

Dział recenzji jest podpięty pod czytelnie, nie ma się co bać nic nie będzie się mieszać ze sobą ^.^
_________________
1
24 Października 2011r. 17:20
No więc ja bym chciała wziąć stanowisko redaktora tzn. pisanie recenzji itd...^^ Gdyby była taka możliwość to chętnie bym pomogła ;)
_________________
1
26 Października 2011r. 12:02
Yuichi:
umieszczone w tym temacie zgłoszenia zostaną usunięte, temat służyć ma pytaniom i odpowiedziom dotyczącym rekrutacji ;)

^^'
_________________

0
26 Października 2011r. 19:48
Suu:

Yuichi:
umieszczone w tym temacie zgłoszenia zostaną usunięte, temat służyć ma pytaniom i odpowiedziom dotyczącym rekrutacji ;)

^^'


Eee... ^^'
I tak mało się tu pisze... ^^
Ostatnio edytowany przez TAMM 26 Października 2011r. 19:58, W całości zmieniany: 2
_________________

軽音部よ永遠に! =^ω^=
1
26 Października 2011r. 20:48
Hihi, odnosząc to samo wrażenie wymazuję ten punkt z pierwszej wiadomości w tym temacie ^.^
_________________
1
15 Listopada 2011r. 21:43
Czyli, jeśli dobrze zrozumiałam na pisanie opisów i ogólnie grzebanie w dziale anime trzeba poczekać? Uh, szkoda, ale jak Ron się z tym upora to się zgłoszę ^^
_________________
1
16 Listopada 2011r. 1:05
Niekoniecznie, dział anime ma niby zaplecze edytorskie, ale to nieco jak grzebanie w bagnie... jednak jeśli ktoś się nie boi w nim babrać to prawa można nadać :)
_________________
1
16 Grudnia 2011r. 14:10
Ekhem.. zgłaszam się na stanowisko redaktora, a potem...zobaczy się co będzie.
_________________
"Chyba lepiej nie pamiętać, bo wtedy łatwiej się żyje. [...]. Łatwiej żyję się bez tej pamięci, o wiele gorzej z nią, ale za to żyję się mądrzej i prawdziwiej. Jest to pamięć gorzka, ale dumna."
~ Dorota Terakowska "Córka Czarownic" ~
1
20 Grudnia 2011r. 11:33
Hmmmmm... Po dłuższej chwili zastanowienia i wzięcia pod uwagę niezbyt wielką ilość wolnego czasu, postanawiam jednak zgłosić się na stanowisko redaktora. :)
_________________
1
27 Grudnia 2011r. 18:39
Ja też bym sobie chciał czasem recenzje napisać, więc zgłaszam się na redaktora :P
_________________
1
6 Stycznia 2012r. 19:39
Zgłaszam się na redaktora, jeśli jeszcze można ^^
_________________
"Do boju, do boju, jeźdźcy Theodena! Włócznie pójdą w ruch, tarcze pójdą w drzazgi! Dzień Miecza, Dzień Czerwieni, Nim wzejdzie słońce! A teraz: do boju! Do boju! Na zatracenia i na koniec świta! Śmierć!"

Strona 1 z 5
1
2345   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.