Nawigacja

Ogłoszenia i informacje

Wszelkie ważne informacje i wydarzenia

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Nabór do redakcji

Strona 4 z 5
  «   123
4
5   »
1
27 Października 2012r. 15:20
Chciałabym zostać redaktorem :) Mam jedno pytanie: czy teksty, które tutaj wrzucamy, nie mogą być publikowane na innych stronach?
_________________
1
27 Października 2012r. 17:30
Teksty mogą jak najbardziej być publikowane wszędzie, w końcu to Ty jesteś ich autorem :). Procedura wygląda tak, że należy wysłać mi jakiś testowy tekst na prywatną wiadomość o dowolnej tematyce, może być nawet bez sensu. Chodzi głównie o sprawdzenie jak sobie dana osoba radzi z językiem i tak dalej ^.^
Ostatnio edytowany przez Yuichi 27 Października 2012r. 17:30, W całości zmieniany: 1
_________________
1
4 Stycznia 2013r. 10:36
Ja bym w sumie chciała na uploadera, bo widzę, że cuś puściutko z niektórymi anime... Nie mam w tym doświadczenia ale jeśli ktoś pomoże to ja bardzo chętnie ^___^
Ostatnio edytowany przez SeSa 4 Stycznia 2013r. 11:00, W całości zmieniany: 1
_________________
1
20 Kwietnia 2013r. 14:51
Ponawiam prośbę o dołączenie do redakcji, od czasu do czasu coś napiszę lub wrzucę jakiś odcinek.
_________________
1
26 Maja 2013r. 16:29
Ja również chętnie zajęłabym się pisaniem recenzji, albo pisaniem o ciekawostkach, zespołach/wokalistach japońskich, o kuchni etc.
Chciałabym zostać redaktorem (:
_________________
1
13 Czerwca 2013r. 20:03
*myślu myślu myślu*
W sumie to ja też bym pisnęła coś czasem... - jako redaktor oczywiście.
Hm. Tak - dajesz Ron, przetestuj mnie xD
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

1
14 Czerwca 2013r. 17:55
nie oszukujmy się, baka Admin nie grzebie w tym temacie xDD lepiej rzucać w niego pw ^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
24 Czerwca 2013r. 18:57
Ludziska, chwilowo ja tutaj sprzątam i mam miotłę, więc chętnych zapraszam albo tu albo na pw :)
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
24 Czerwca 2013r. 20:58
Jestem chętny ... żeby mieć różowy, w sumie to nic poza tym :)
_________________
1
24 Czerwca 2013r. 21:21
nie ma ruszuf. Takie propozycję to do Runa XDD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
15 Października 2014r. 20:32
w sumie recenzje i tego Typu sprawy trochę słabo ale daje rade bardziej bym chciał wypełnić luki w informacjach katalogów anime mam wysłać jakieś testowy teks no dobra tylko wyślij mi ktoś temat (np. anime które bym mógł opisać wymienić nazwy odcinków) mógł bym również dodać anime których tu nie ma jak
(np. freezing vibration) i inne czy znajdzie się dla mnie miejsce. było by miło pozdrawiam sakeoś :)
_________________

Ohayo
1
16 Października 2014r. 18:24
Luki są, bo do ency dodaje się serie, które się uploaduje o.O Ja osobiście nie widzę sensu, żeby dodawać anime bez odcinków:P
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
16 Stycznia 2015r. 21:11
Witam, bym mogła dołączyć do redakcji? Bardzo mi to potrzebne, ponieważ chcę dodawać anime.
_________________
1
31 Stycznia 2015r. 20:38
Witam, chciał bym zgłosić się na uploadera, mam odpowiedni sprzęt, dysponuje czasem i mam parę tytułów na dysku (obecnie wymaga wymiany zasilacza, ale najpóźniej dziesiątego będzie na chodzie).
_________________
Ryuu
0
15 Lutego 2015r. 19:34
No więc ja bym chciał wziąć stanowisko redaktora ponieważ strasznie lubię pisać (byłem także redaktorem na Shinden.pl) Gdyby była taka możliwość to chętnie bym pomógł ;')
_________________

Strona 4 z 5
  «   123
4
5   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.