Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Strona główna » Strona i forum » Pytania i propozycje » Prośby na temat zmian skryptów, dodania funkcji lub ulepszenia istniejących
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Prośby na temat zmian skryptów, dodania funkcji lub ulepszenia istniejących

Strona 3 z 3
  «   12
3
0
4 Lutego 2016r. 20:08
Myślę, że warto powrócić do idei różnych tematycznych ,,pokoi" na spamie, gdzie można by było dyskutować na wiele tematów, bo są tutaj różni ludzie od młodych i zielonych w niektórych kwestiach, po starych wyjadaczy, dlatego spam jest pod tym względem niewydolny pod względem rozwijania społeczności. On-a ma potencjał do stania się dużą i aktywną społecznością, z tym, że potrzeba do tego okoliczności, gdzie wielu ludzi bez względu czy gimby, czy otakó, czy nawet emeryci mogliby się wypowiadać w miarę swobodnie, znajdować i poznawać podobnych do siebie ludzi.
8 Kwietnia 2016r. 16:31
Jutuby na profilach podniosly bunt przeciw zwyklym, szarym userom.
8 Kwietnia 2016r. 21:30
u mnie działa xD

– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
19 Czerwca 2016r. 19:51
Ja mam taki pomysł, żeby dodać przy avatarze danego anime licznik ile odcinków jest wrzucone. Dlaczego, bo wiele z tutejszych seriali jest puste, tzn. niby dany serial jest dostępny, ale jak się wejdzie w listę odcinków, to tu rozczarowanie, nie ma ani jednego.
21 Czerwca 2016r. 16:18
proponuję odebrać nowym prawo do tworzenia tematów ^^
skoro odebrano im prawo do wstawiania linków na profilach ze względu na wysyp reklam, to teraz przyszła pora na tematy z dupy wzięte...
prawo do tworzenia tematów powinny mieć konta ze stażem minimum 2-3 miesięcy, żeby nie było więcej takich reklamujących się LaoBongów i dzieci od tibi ^^
21 Czerwca 2016r. 19:01
Brzmi spoczi :>
24 Czerwca 2016r. 11:01
Brzmi nawet bardzo dobrze, moim, jakże skromnym, zdaniem :)
I z tym koszem byś coś zrobił, jakieś usuwanie tematów po 30 dniach, czy w ogóle go schować zablokować, dodać możliwość usunięcia.

0
1 Listopada 2016r. 15:11
wniosek 1)
tak na marginesie
tytuły odcinków - po wejściu w odcinek nad odtwarzaczem wyświetla się 'odcinek #01 online' - można by tam wrzucić nazwę? Wtedy ładniutko się do czegoś przyda, taki tytuł jakby zatytułuje ^^
wniosek 2) podobny do tego na marginesie - emocja ślinienia! Troszkę się wtedy ugrzecznię, słowo!
wniosek 3) jakiś taki mądry myk do zgłaszania użytkownika z pozycji jego profilu -> straż sąsiedzka mogłaby podsuwać robotę nieobecnym na zmianie Milicjantom, choć wiąże się to z nadużyciami, co też mi przeszło przez myśl. Ale można by to wbajerować z jakąś opcją 'opisu/argumentu zgłoszenia',które notabene nie powinno być anonimowe, żeby nadużywającego też można było przyczaić w razie czego.

Czy to ma sens?
//nie jest do końca pewna, czy wyraziła się obrazowo >.<

Edit

wniosek 4) podbijam temat spoilera z wniosku pierwszego!
wniosek 5) scroll na top strony - strzałencja która jednym klikiem by nas uniosła ku górze \o/ Roooon, skombinuj nam taką! Życie ułatwi!
Ostatnio edytowany przez konsta 4 Listopada 2016r. 22:58, W całości zmieniany: 1
28 Listopada 2016r. 20:14
Wpiszę tutaj bo zapomnę:
- proszę zrób na spamach możliwość normalnego wrzucenia obrazka w spoiler typu wulgaryzmy etc aby chociaż hiperłącze robiło bo ucina fragment linku (zawsze można 2 razy kliknąć ale to upierdliwe)

Strona 3 z 3
  «   12
3
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2017
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.