Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Pokoje dla spamlive

Strona 1 z 2
1
2   »
0
22 Kwietnia 2013r. 0:20
W mej główce zrodził się pewien pomysł. A mianowicie, stworzenie pokoi (publicznych i prywatnych) dla spamlive tak by każdy mógł albo dyskutować w gronie, które lubi i je zaprosić albo siedzieć w głównym pokoju. Czym jest spowodowany taki plan? Cóż, wielu starszych użytkowników niechętnie może lubić czytać to co piszą młodzi, często może to doprowadzać do niemiłych sytuacji i problemów, sądzę więc, że możliwość tworzenia osobnych miejsc dla swoich grup będzie dla mnie dość sporym celem w rozwijaniu strony.

Chciałbym zobaczyć jak wy widzicie ten temat i co o nim sądzicie, może macie własne pomysły? Wątek ten powstał by podyskutować o takim planie, każdy więc może się wypowiedzieć co o tym sądzi.

ps. Ahh, zapomniałem powiedzieć co nieco o mechanice czegoś takiego. Będzie to oczywiście polegało na tym, że każdy może stworzyć swój pokój i zaprosić określone osoby lub oznaczyć go jako publiczny tak by każdy mógł dołączyć. Pokoje raz stworzone będą stałe i będziemy mogli jakoś je ładnie uporządkować sobie w zakładkach, określić który będzie główny (więc jeśli ktoś nie chce oglądać głównego pokoju strony, do którego mają dostęp wszyscy to sobie go usunie z listy i doda jakiś własny do głównej zakładki). Dzięki temu każdy może sobie ustawić spamlive po lewej stronie według upodobań z osobami, które lubi lub zostawić tak jak jest albo dodać kilka interesujących pokoi by być z wiadomościami w nich na bieżąco.
Ostatnio edytowany przez Yuichi 23 Kwietnia 2013r. 12:48, W całości zmieniany: 3
_________________
0
22 Kwietnia 2013r. 0:27
Myślę, że ten pomysł jest ciekawy. Sama czasami jestem zmuszona wyjść ze spamu, bo tematy, które są prowadzone bywają zbyt infantylne. Także jestem za :D
_________________

0
22 Kwietnia 2013r. 8:16
Trochę nie ogarniam, ale myślę, że byłby to dobry pomysł.
Pytanie ode mnie: czy będzie możliwość uczestniczenia w konwersacjach w kilku pokojach naraz czy będzie przymus bycia tylko w jednym?
_________________
0
22 Kwietnia 2013r. 15:28
Będzie można być w wielu na raz, w nieograniczonej ilości i jakoś sobie wszystko po uporządkować ;)
_________________
0
22 Kwietnia 2013r. 15:30
No to w takim razie jestem bardzo za. Nie chodzi mi tu o to, że chciałbym czasami z niektórymi osobami przebywać, tylko staję po stronie tych, którym mogą się nie podobać niektóre tematy. Ja to toleruję i popieram.
_________________
0
22 Kwietnia 2013r. 15:33
Również uważam, że to bardzo dobry pomysł.
Można stworzyć pokoje do rozmów np. o życiu,
lub o anime. Wtedy będzie większa swoboda
oraz łatwiej będzie można się porozumieć.
Nie mogę się doczekać, i czekam na więcej dobrych rozwiązań.
Pozdrawiam serdecznie. Micharex43. Nya! :3
_________________
Pozdrawiam, Fan Anime Micharex43. Nya! :3
0
22 Kwietnia 2013r. 16:01
Hehe, ja też myślałem nie jednokrotnie o czymś takim. Jednak mam jedno zasadnicze pytanie, czy można by łatwo i bez problemów czatować w dwóch pokojach na raz? Mi się podoba i uważam jednym z największych atutów tej strony właśnie ten ogólny spam.

PS: Masz błąd Yuichi w swoim "ps" w drugiej linijce "oznaczyć go jako prywatny tak by każdy mógł dołączyć" kardynalny błąd rzeczowy i po maturze :D
_________________
0
22 Kwietnia 2013r. 17:48
Ron już o tym napisał.
_________________
0
23 Kwietnia 2013r. 12:50
Plazma:
PS: Masz błąd Yuichi w swoim "ps" w drugiej linijce "oznaczyć go jako prywatny tak by każdy mógł dołączyć" kardynalny błąd rzeczowy i po maturze :D


Ale po studiach, matura się już nie liczy - zdążyłem na nowo zgłupieć ;). Miało być oczywiście publiczny, ale pisanie tekstów na wpół śpiąco bywa derpowe :p
_________________
0
23 Kwietnia 2013r. 21:27
Roneczku Drogi,
jak dużo trzeba Ci kupić żelek napisać słów pochwalnych, żeby ten Twój pomysł został zrealizowany na wczoraj szybko jakos ? :3
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
24 Kwietnia 2013r. 4:06
RON MA STUDIA?

Spoko, rób co chcesz. Ja i tak jako rasowy poeta i buntownik przeciw wszystkiemu prócz ciastek nie wejdę do żadnego pokoju, prócz generalnego. Ba, ja swoją osobą zmuszę każde ciekawsze i bardziej rozumne stworzonko, żeby rozmawiało ze mną na generalnym (i być może w pokojach, jeśli zechce - I don't mind). Bo przecież kierowanie rozmową to bułka z masłem, a złe tematy można szybko przeganiać zamiast ganiać siebie po kanałach i grupach, pokojach czy jak to tam nazwać. Internet z kolei UCZY NAS CIERPLIWOŚCI, WYROZUMIAŁOŚCI I STOICYZMU, a czasem i cynizmu. :P Nie brać proszę do serca byle czego i kogo, a życie będzie piękniejsze i mniej pogmatwane. Pozdrawiam i popieram świetne pomysły. :3
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
24 Kwietnia 2013r. 17:05
>wielu starszych użytkowników

Szkoda, że tych starszych stażem zbyt wielu już nie ma... ^^
_________________

軽音部よ永遠に! =^ω^=
0
24 Kwietnia 2013r. 20:30
Wszystko, co dobre się kończy, TAMM. Dlaczego piszesz o tym w tym temacie? Sugerujesz coś? Dokończ sugerować, bo będzie, że offtopujesz i dajesz zły przykład (a ja to udowadniam tym równie offtoperskim postem).
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
24 Kwietnia 2013r. 23:40
>Wszystko, co dobre się kończy

Dlatego nie możemy mieć fajnych rzeczy... ^^

Post był w temacie i stanowił logiczną całość... ^^
I tyle... ^^
_________________

軽音部よ永遠に! =^ω^=
0
6 Maja 2013r. 18:31
Popieram pomysł i podpisuję się pod nim wszystkimi łapkami. :)
_________________

Strona 1 z 2
1
2   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.