Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Kalendarzyk

Strona 1 z 2
1
2   »
0
23 Czerwca 2013r. 2:17
Od kiedy zdałam sobie sprawę, że nigdy nie umiem spamiętać wszystkich urodzinowych dat i dotarło do mnie, że nie złożyłam jeszcze nikomu życzeń w prawidłowym terminie - pomyślałam sobie: fajnie by było jakby coś mi o tym przypominało, nie wychodziłabym już na tak beznadziejnego człowieka (nie łudź się, Shado, i tak będziesz - natury nie zmienisz).
Dlatego wpadłam na taki pomysł - słuchajcie, czytajcie i podziwiajcie.
W miejscu gdzie Róń nie wiedział co tam będzie, więc na razie pozostała buźka - :) mógłby powstać kalendarzyk, który spisywałby daty urodzin wszystkich użytkowników, a jeśli nie to przynajmniej znajomych. Byłoby to praktyczne i pomocne - tak, szczególnie mi. Można by tam też dodawać takie daty jak wyjście nowego sezonu jakiegoś anime albo ogólnie rozpoczęcie nowego sezonu, czy coś.

Oczywiście, nie wiem na ile jest to możliwe pod względem informatycznym - tutaj jestem całkowitą Baką, na mnie nie patrz! - ale jeśli to byłoby możliwe, byłoby super, a przynajmniej według mnie. A jeśli nie - to może przynajmniej jakiś notatniczek, co?;-;
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
23 Czerwca 2013r. 12:00
Łał, jestem jak najbardziej za! Z uwagi na fakt, że nie każdy ma fb, byłoby to bardzo pomocne. :)
Niech Asia się wstawi do Rona z tym. ^^
_________________
0
23 Czerwca 2013r. 12:02
Mrał.
Też jestem za.
Bardzo fajny pomysł. :3
_________________
0
23 Czerwca 2013r. 12:20
Praktyczne rozwiązanie ;D Jestem za
_________________

0
23 Czerwca 2013r. 12:24
Jestem na nie :)
_________________
0
23 Czerwca 2013r. 12:24
Za.
_________________
0
23 Czerwca 2013r. 15:07
*_* co wy mnie znowu mieszacie do swoich dziwnych pomysłów xDD

Generalnie jest poważniejszy problem niż to, chociaż ja tez nie pamiętam o datach. Swoją droga to wiązałoby się z koniecznością podawania dat urodzin, a patrząc na co poniektóre profile ludzie średnio tego chcą.

_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
23 Czerwca 2013r. 15:22
Cóż, kalendarzyk z różnymi rzeczami czy premierami nowych odcinków anime, które oglądamy mogłoby być fajnym pomysłem. Tylko cóż, na razie sądzę, że jest milion ważniejszych rzeczy do ogarnięcia na stronie, a wręcz przebudowa praktycznie wszystkiego by było bardziej juzerfrendli. No, ale pomysł jest, na pewno nie zginie ;)
_________________
0
23 Czerwca 2013r. 15:29
Też jestem za świetny pomysł ;3
_________________
0
23 Czerwca 2013r. 20:20
Również jestem za, bo do szczególnie spostrzegawczych nie należe i też mi to pomoże w jakimś stopniu. ^^
Na prawdę świetny pomysł Shado. ^^
_________________
Meh

0
30 Czerwca 2013r. 20:41
100% na tak.
_________________
0
30 Czerwca 2013r. 21:05
A ja jestem częściowo za bo można jeżeli chodzi o urodziny np w miejscu gdzie są ludzie on-line dodać np urodziny dziś ma ... albo np kolor nicku aby na ten dzień się zmieniał np na złoty taki mały prezent na ten dzień od on-a
_________________
0
1 Lipca 2013r. 16:33
Bardzo ciekawe. Również jestem za c:
_________________
0
1 Lipca 2013r. 18:45
Haj ma fajny pomysł na ten nick :D

Jeśli chodzi o kalendarzyk to jestem za ^ ^
_________________
0
26 Marca 2015r. 18:17
fajny pomysł;) wyszło coś z tego?
_________________

Strona 1 z 2
1
2   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.