Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Którego dnia tygodnia najbardziej nie lubicie albo uwielbiacie i dla czego?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Którego dnia tygodnia najbardziej nie lubicie albo uwielbiacie i dla czego?

Strona 3 z 3
  «   12
3
0
5 Grudnia 2018r. 8:22
nie lubie poniedziałkow, ponieważ jestem w nie na maksa zmeczona
lubie czwartki, ponieważ mam wtedy najlepsze lekcje
_________________
0
5 Grudnia 2018r. 12:05
Nienawidzę poniedziałków bo zawsze trudno w nie wstać, a uwielbiam czwartki bo wtedy nie mam polskiego i idę na 9
_________________
"Jeden przeczyta "Wojnę i Pokój" i powie, że to zwykła książka przygodowa, inny przeczyta skład gumy do żucia i odkryje tajemnice świata"



0
8 Grudnia 2018r. 0:18
Nienawidzę śród bo mam najwięcej lekcji i te które najmniej lubię ;-; Najbardziej lubię piątki bo mam tylko 4 lekcje i nie mogę się doczekać weekendu ><
_________________
0
8 Grudnia 2018r. 11:18
lubię piątki - nie dość, że początek weekendu, to kończę o 12 lekcje ;.*
_________________
twoje najgorsze koszmary.

0
25 Grudnia 2018r. 2:09
Nienawidzę dni od poniedziałku do piątku, sobotę kocham, niedzielą przeżywam żałobę po sobocie
_________________
Anee


0
27 Grudnia 2018r. 9:59
Nienawidzę piątków bo musze iść daleko do cioci, a najbardziej lubię środy bo są fajne :D
_________________
0
30 Grudnia 2018r. 12:35
nie przepadam za czwartkami przez lekcje od 8 do 17 + zajęcia pozalekcyjne, a lubię środę, ponieważ to środek tygodnia i po nim zawsze szybko tydzień mi zlatuje
_________________
0
31 Grudnia 2018r. 17:35
Najbardziej lubię piątki, ponieważ mam wtedy najmniej lekcji i mam tą świadomość, że jutro nie muszę iść do szkoły :D
Ostatnio edytowany przez Zefiryna 31 Grudnia 2018r. 17:36, W całości zmieniany: 1
_________________
0
21 Lipca 2019r. 11:54
najbardziej lubię soboty, ponieważ mogę spać cały dzień a najmniej poniedziałki
_________________
zdjęcie mojej ulubionej słodkiej buły


(ona się tak ślicznie uśmiecha <3)
0
8 Sierpnia 2019r. 19:50
Nie znoszę soboty bo wtedy nie dość że dużo sprzątania to jeszcze dźwiganie zakupów bo w niedzielę większość sklepów zamkniętych + nocne przyśpiewki i hity disco-polo w wykonaniu sąsiadów - straszne
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 8 Sierpnia 2019r. 19:51, W całości zmieniany: 1
_________________

Strona 3 z 3
  «   12
3
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.