Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Świat onlajnów

Strona 1 z 13
1
234567   »
3
30 Kwietnia 2016r. 21:13
Mam dla was nowe opowiadanko, jeśli kogoś zainteresuje, to będą pojawiały się kolejne części.
Tytuł całkiem roboczy, można rzucać inne propozycje.
Wszelka zbieżność z postaciami realnymi jest czysto przypadkowa ^^



WATTPADY
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 25 Kwietnia 2018r. 8:53, W całości zmieniany: 43
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
30 Kwietnia 2016r. 21:53
Myślałam, że to będzie jakieś takie fantasy, a to takie lekko mmo, nie wiem czy tru [oby tru lajfu!]... a może jakieś zawody mają czy coś. Czekam na przedstawienie świata, w którym jestem wielkim kurduplem, a przynajmniej mam nadzieję, że takim zostanę! xD Ale podoba mi się ta podnieta, bo mag, a pewnie w następnym zadaniu będzie wtopa xD
Boshe, Sowa spadająca na ziemię mnie rozwaliła xD
Podoba mi się Pieprz i ciągle chichodzę, gdy czytam jego imię, bo wiem w jakich okolicznościach powstało xD
Nie rób z Leggle ciotki! To ma być mega elf! Niech ma jakiś tajny plan!
Karasu taki ostry, mrrah x3 [zupełnie inaczej niż irl xD]
Skończyłaś na najlepszym! Czekam na dalszą część i na ciastka druida, haha. Z wianuszkiem, kawaii \(☆o☆)/
_________________
1
1 Maja 2016r. 16:24
Część druga
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 1 Maja 2016r. 23:08, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
1 Maja 2016r. 16:49
Haha, ale wszystko zwaliłam. Osom! xD Ciekawe, co narobię w lesie z moją sówką. Pewnie Piprz polezie za nami. Może spotkamy nowych friendsów!
Czeeekaaam na nexta~
_________________
0
1 Maja 2016r. 17:46
Wciągająca i ciekawa historia. Klimatu przy czytaniu może pozazdrościć wielu autorów. Niedawno skończyłam książkę w podobnej tematyce, a to opowiadanie wypełniło moją pustkę egzystencjalną (która zawsze pojawia się po skończeniu dobrej książki, kiedy pragnę więcej, wrrr). Masz świetny styl pisania, czekam na kolejne części :D
_________________
0
1 Maja 2016r. 18:50
O, dzięki Vanisz:)
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
1 Maja 2016r. 23:08
Część trzecia
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 2 Maja 2016r. 20:41, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
2 Maja 2016r. 21:18
Część czwarta
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 3 Maja 2016r. 20:58, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
2 Maja 2016r. 21:50
Haha, czyli jednak spaliłam las, już nie będzie misji innych w nim. GET REKT BJIIIIICZES xD Ale te małe stworki mnie rozczuliły, musiały śmiesznie wyglądać tak przyklejone i bezradne, kyot *-*
Nie mogę się doczekać kolejnej misji! Mam pewien pomysł, o! Na temat tego lasu. Napiszę na pw, bo co jak spojlerem się okaże xD Las się okazał xD
_________________
0
3 Maja 2016r. 13:52
No tak, Muffin jak zwykle zlukrował i wszystko spalił, małą mynda! I spać nie dają biednej sowie, jak to tak! Ale dobrze, że druid przygotowany na każdą okazje, zawsze żelki do wcinania są. I skąd Pieprz miał to ciastko?! Podejrzane!
_________________
1
3 Maja 2016r. 20:57
Muffin to chodząca zagłada XDD A druid jest dobrze przygotowanym do życia Ziemniakiem ^^

Część Piąta
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 1 Stycznia 2018r. 16:02, W całości zmieniany: 5
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
4 Maja 2016r. 19:14
Muffinka:
- Bardziej mniej niż więcej, ale ogólny sens załapałeś.

Jak skopiowane z archiwum nocnych rozmów xD
_________________

0
4 Maja 2016r. 19:15
takie życiowe xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
4 Maja 2016r. 20:53
Gdzie kolejna część ja sie pytam
_________________
1
5 Maja 2016r. 23:25
Teraz już nie będzie tak szybko XD Majówka się skończyła, mniej czasu na pisanie:c Ale cieszy mnie, że komuś się spodobało xd

Część Szósta
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Strona 1 z 13
1
234567   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.