Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Code Geass: Fukkatsu no Lelouch
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Code Geass: Fukkatsu no Lelouch
0
27 Listopada 2016r. 20:46
W niedziele na evencie w związku z 10 leciem Code Geassu ogłoszono informacje o nowym projekcie oraz o 3 filmach będącym recapami 2 pierwszych serii.
a co do Code Geass: Fukkatsu no Lelouch to w tej chwili wiadomo tylko, ze ma się dziać kilka lat po końcowych wydarzeniach z 2 sezonu. Nie podano w jakie formie i keidy wyjdzie... może być to film albo kolejny sezon z 25 odcinkami itd. Wydaje mi się, ze będzie to krotki film albo ova... albo kiepska serial z 12 odcinkami ;/

źródło

Dzisiaj chyba nie prima aprilis wiec...
W związku z tym chciałbym zaprosić was do dyskusji o dwóch poprzednich sezonach oraz o tym co sądzicie tym nowym projekcie i jakie macie przewidywania?
Ucieszyliście się? Załamaliście? czy może uśmialiście stwierdzając, ze pewnie i tak nic z tego nie będzie, bo to skok na kasę fanów...
Lub dostaliście innej reakcji?
Ostatnio edytowany przez barthes8 27 Listopada 2016r. 20:53, W całości zmieniany: 1
_________________

1
28 Listopada 2016r. 21:06
Poprzednie dwa sezony były bardzo dobre, a zakończenie w pełni zadowalające. Także mam wrażenie, że tykanie tej dopiętej na ostatni guzik historii będzie zupełną porażką... No i po tylu latach sobie nagle pomyśleli o kolejnym projekcie? Też raczej rzadko spotykane. Wyczuwam skok na kasę.

Ale z drugiej strony przecież bywały wielkie come backi, np. drugi sezon Mushishi, więc może i tutaj się powiedzie. Poza tym trochę się wierzyć nie chce, że Sunrise może spartolić taką robotę.

Uczucia mam bardzo mieszane, ale jeśli kontynuacja oznacza
brzydki spoiler

Ostatnio edytowany przez Tsukuyo 28 Listopada 2016r. 21:23, W całości zmieniany: 1
_________________
0
2 Grudnia 2016r. 21:31
Tylko aby nie było to skupione na fanservice jak np. Higurashi no Naku Koro ni Kira... chociaż mogłoby być śmieszne xd

Spoilery i inne brzydkie rzeczy
_________________

0
5 Grudnia 2016r. 16:09
Nie widziałam Akito, więc mam nadzieję, że nie będą tego mieszać :D

spoiler


Pairingi to nie wiem... Może jednak Suzaku x Kallen? Ja bym to widziała.
Ostatnio edytowany przez Tsukuyo 5 Grudnia 2016r. 16:13, W całości zmieniany: 2
_________________
0
31 Października 2022r. 11:25
Zadziwiające, ale ja nie widziałam tego do tej pory :)

______________________
https://lavaro.pl/pl/p/-Posciel-z-bawelny-160x200-3510-a-Holland-Na-Prezent-Love-Love/4517
Ostatnio edytowany przez 0 21 Listopada 2022r. 12:44, W całości zmieniany: 1
_________________
0
31 Października 2022r. 21:59
Ja akurat potraktowałem tę kinówkę jako alternatywną wersję - takie "co by było gdyby" i oglądało mi się ją całkiem przyjemnie. Niby jest zapowiedziana kontynuacja,która ma dziać się po tym filmie ale czy ona kiedykolwiek wyjdzie to nikt tego nie wie (o ile wogóle wyjdzie)
Ostatnio edytowany przez 0 31 Października 2022r. 21:59, W całości zmieniany: 1
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.