Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Cytaty z anime :P
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Cytaty z anime :P

Strona 3 z 4
  «   12
3
4   »
0
3 Października 2015r. 8:31
Ostatnie słowa Hiluluka z One Piece:
Wiecie, kiedy tak naprawdę człowiek umiera?
Że niby kiedy jego serce przeszyje kula pistoletu?
Nie.
Kiedy przegra z nieuleczalną chorobą?
Nie.
Kiedy zje zupę z trującego grzyba?
Też nie!
Człowiek umiera, kiedy zostanie zapomniany.

Ostatnio edytowany przez Kujo Nozomi 5 Października 2015r. 19:36, W całości zmieniany: 1
_________________
,,Jedyne, co teraz mogę zrobić, to oczyścić umysł i iść przed siebie''

0
4 Października 2015r. 21:23
Z Soul Eater

„Kid: Szlag, nie dobrze…Nie mogę z tym żyć…Katastrofa! Chyba zapomniałem złożyć papier toaletowy w idealny trójkąt!
Liz: To tylko przypuszczenia! Robisz to zawsze idealnie! Jak zwykle za bardzo się przejmujesz! Jeśli się nie pośpieszymy nie zdołamy im pomóc. Kto w takich chwilach myśli o srajtaśmie?
Kid: Jak to może nie mieć znaczenia!? Tak głupi shinigami jak ja, który nawet nie potrafi idealnie odłożyć papieru toaletowego, nie będzie w stanie uratować kogokolwiek…Przez to nikt nie będzie mnie lubił w szkole.
Liz: Co Ty wygadujesz! Powitają nas z uśmiechem na ustach. Ok, zróbmy tak? Zaatakujemy z zaskoczenia i uratujemy ich!
Kid: Odmawiam
Liz: DLACZEGO?!
Kid: Co ja mogę zrobić, skoro nie mogłem go poprawnie odłożyć? Moje życie legło w gruzach przez papier toaletowy! Nie dam rady z tym żyć!
Liz: NO TO ZDYCHAJ! PROBLEM Z GŁOWY!”
_________________
0
29 Grudnia 2015r. 15:55
"Nie używaj innych jako pretekstu, żeby umrzeć." Nie pamiętam czy dokładnie było tak, ale sens zachowany. Ano i z anime Bleach,
_________________
Szopeł
0
17 Kwietnia 2016r. 11:57
"Śmierć nie jest przyjemna. Pośrodku ciemnej pustki znajdujesz się zupełnie sam..." ~Misaki-Mei
_________________
1
8 Sierpnia 2016r. 21:40
>"Prawdziwe piekło jest wewnątrz człowieka"~Enma Ai
>"Z czasem, cierpienie łagodnieje.Ale Ja,nie chcę czasu,by je wyleczyć.Nawet jeśli chcemy uciec od bólu i zapomnieć o wszystkim, czekają na nas przeszkody, które nas zwolnią w dążeniu naprzód"~Ciel Phantomohive
_________________

Sapere aude!
0
14 Sierpnia 2016r. 10:40
"Rzadko kiedy można spotkać takiego człowieka, który potrafi przyjąć swoją przegraną nawet wtedy, kiedy na to nie zasłużył."
_________________
Per Medium Auctionis
Mikołaja Drygały 9, Warszawa
kontakt@permedium.pl
0
29 Sierpnia 2016r. 14:10
"Droga siostrzyczko, zawsze uważałem, że życie jest niemożliwą do przejścia grą dla masochistów, ale teraz zbugowało się do reszty. - Sora No game No life
_________________
#TeamKris


0
29 Sierpnia 2016r. 22:00
,,Nie ma sensu się powstrzymywać, skoro i tak nie jestem w stanie tego zrobić. '' ~Heiwajima Shizuo Durarara ♥
_________________
„To jak umieramy, pokazuje jak żyliśmy.”

0
3 Września 2016r. 17:33
Dlaczego się tak patrzysz? Jesteś na mnie zły, bo nie podzieliłem się z tobą ciachem?~L "Death Note"
_________________
#TeamKris


0
3 Września 2016r. 23:43
"Bóg Dango jest bogiem dango"
~Ferris Eris, Densetsu no Yuusha no Densetsu
Ostatnio edytowany przez barthes8 3 Września 2016r. 23:44, W całości zmieniany: 1
_________________

2
23 Października 2016r. 17:56
"Bang" Ostatnia scena w Cowboy Bebop nie przychodzą mi namyśl jakieś większe cytaty, to jedno słowo, a sprawiło, że serce nie jednego padło na kolana :)
_________________
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu".
0
23 Października 2016r. 21:22
"To chyba nieprzyjemne uczucie zostać podeptanym, ale deptać po kimś, to naprawdę miłe uczucie." ~ Sebastian Michaelis "Kuroshitsuji"
_________________
"Nie uwierzysz, jak można być ślepym, karmiąc oczy oczekiwaniem"
0
13 Czerwca 2017r. 21:42
"Nieważne jak świat się zmieni, my nigdy się nie rozdzielimy"-Kujo z Gosick

_________________
0
14 Czerwca 2017r. 18:42
"Słowa przeszłości nie mają wpływu na to kim jesteś teraz" Akutagawa

"Jeśli żyjesz, kiedyś twoje życie dobiegnie końca. Ciało powróci do ziemi. Wyrośnie na niej trawa i kwiaty. Dusza użyźni serca i będzie istnieć w sercach innych. Wszystko na tym świecie płynie i krąży. Ludzkie życie też" - Izumi Cruis
_________________
0
19 Czerwca 2017r. 20:53
Uciec? Robimy sobie jedynie małą przerwę, głupcze... Obiad stygnie. Fairy tail
_________________
Ciszą łatwo można coś zniszczyć, a chaos pomaga zacząć od nowa.

Strona 3 z 4
  «   12
3
4   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.