Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Strona główna » Strona i forum » Pytania i propozycje » „Upgrejd” strony - propozycje i pytania
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
„Upgrejd” strony - propozycje i pytania

Strona 1 z 2
1
2   »
0
17 Listopada 2009r. 18:48
W związku z zaawansowanymi pracami nad nowym skryptem całej strony, chciałbym wysłuchańâ€! waszych propozycji - jeśli masz jakiś ciekawy pomysł, z chęcią go wysłucham i zweryfikuję ;).

_______________________________
Ustalone:
- Naprawa zgłaszanych błędów (samowylogowywanie itp.)
- Spoiler tagi (też o tym pomyślałem ^^)
- Maksymalne zintegrowanie radia ze stroną (nowy panel, lista audycji itp.)
- Odpicowanie SpamLajfa
_________________
0
17 Listopada 2009r. 18:56
spoiler tagi! :D
żeby w koA„cu się pojawiły..:P
_________________
0
17 Listopada 2009r. 18:59
wiecej bbcode w shoutbox (przekreslenie, kolory) wiecej emotek, poprawienie bledu z samowylogowywaniem, kod na brak limitow na MV :D
_________________
0
17 Listopada 2009r. 19:03
Cytat
Kasiek napisał/a:
spoiler tagi! :D
żeby w koA„cu się pojawiły..:P


O tym już pomyślałem i jest zaimplementowane ;>

Cytat
Dezio napisał/a:
wiecej bbcode w shoutbox (przekreslenie, kolory) wiecej emotek, poprawienie bledu z samowylogowywaniem, kod na brak limitow na MV


Co do bbcode zobaczę - w koA„cu nie można tego za dużo tam wcisnąńâ€! :P. samowylogowywanie nie będzie już problemem, a kod MV to w koA„cu podstawa ;).
_________________
0
18 Listopada 2009r. 1:54
1. nowy panel radiowy? :D obiecałeś!! :)
2. zrobienie czegoś z tym, że nie widać listy userów na stronie głównej
Ostatnio edytowany przez Avril 23 Grudnia 2009r. 14:47, W całości zmieniany: 1
_________________
0
18 Listopada 2009r. 13:28
Cytat
Avril napisał/a:
1. nowy panel radiowy? :D obiecałeś!! :)
2. zrobienie czegoś z tym, że nie widać listy userów na stronie głównej


1. Będzie, będzie ^^
2. Oczywiście też ;>.
Ostatnio edytowany przez Avril 23 Grudnia 2009r. 14:47, W całości zmieniany: 1
_________________
0
18 Listopada 2009r. 17:09
Zasugerowałbym możliwośńâ€! większego dostosowania kolorów wypełnienia, tj własna możliwośńâ€! zdefiniowania wartości RGB jak i skala Alpha od 0-100%, ponieważ śmiem twierdzińâ€! iż obecne kolory są zbyt plastikowe, i zapewne ludzie używają wariantu biały/czarny :)

oraz możliwośńâ€! dostosowania szerokości strony niezależnie od tła, czyli jeśli tło ma 1600, to dobrze by było jakby szerokośńâ€! wszystkich modułów nie musiała byńâ€! zależna od szerokości tła, tylko od tego jaką user sobie ustawi z możliwych
_________________
0
18 Listopada 2009r. 17:52
i samo odświeżanie spamlive :P
_________________
0
18 Listopada 2009r. 23:09
coś z kolorami bo np u mnie "cytaty" na forum oraz to co w załączniku ;) wyglądają biało :P
_________________
0
19 Listopada 2009r. 16:43
Możliwośńâ€! wyboru paru wersji radia i mboxa, jeśli już strona ma byńâ€! taka pod użytkownika... Inaczej zawsze coś będzie nie pasowańâ€!. Fajnie by było gdyby można było załadowańâ€! własną grafikę jak z tłem. W zasadzie wszystko zostało już powiedziane przeze mnie Tobie Ron, ale powtórzę ;): Działy w download, kategorie anime, wyszukiwarka!!! (wszystkiego w miarę możliwości), dodanie w opisie anime tagów po teraz są trochę bez sensu, kliki na forum jakieś ładniejsze (pogrubienie, kursywa), regulowanie grubości ramek na stronie, odpicowanie mboxa! (na jakiś bardziej zintegrowany ze stroną, ładniejszy, może też parę wersji kolorystycznych do wyboru.... Proponuję tez panelik dla wszystkich użytkowników do mboxa, tak żeby można było dodańâ€! samemu coś tam, oczywiście jakiś admin (ja :P) by to zatwierdzał. Dział FAQ i KONTAKT, e-mail, gg paru osób jeśli ktoś miałby jakieś pytania np. w sprawie rekrutacji, po co zaśmiecańâ€! tym forum. Pozostaje też kwestia miss anime, czyli maskotki o której już dawno mówiłam nic się nie dzieje :P
A i to wiesz.... Niespodziewajka :D


Edit: A»eby mój podpis był cały widoczny!
Dodanie nas w koA„cu do top list i jakieś miejsce na Zagłosuj na nas!
_________________
0
19 Listopada 2009r. 19:00
O większości rzeczy oczywiście pomyślałem już wcześniej, a niektóre propozycje nie są możliwe technicznie do wykonania (np. regulowanie przezroczystości - niestety w html nie da się uregulowańâ€! samego tła, a jedynie cały blok z zawartością). Wszystko czytam i nie przejmujcie się, że nie będę odpisywał, ciekawe i często powtarzane pomysły zostaną wcielone w życie.
_________________
0
19 Listopada 2009r. 22:26
Samoodświeżanie shoutboxa to dobra myśl :P
_________________
0
19 Listopada 2009r. 23:59
Miniatury teł w galerii :P
_________________
0
20 Listopada 2009r. 11:37
Cytat
Ron napisał/a:
O większości rzeczy oczywiście pomyślałem już wcześniej, a niektóre propozycje nie są możliwe technicznie do wykonania (np. regulowanie przezroczystości - niestety w html nie da się uregulowańâ€! samego tła, a jedynie cały blok z zawartością). Wszystko czytam i nie przejmujcie się, że nie będę odpisywał, ciekawe i często powtarzane pomysły zostaną wcielone w życie.


tak tak Ron, ja mówię o całym bloku, po prostu z tą przeAoroczystością mam na myśli abyś rozszerzył obecna skalę od 0% do 100%
_________________
0
21 Listopada 2009r. 4:16
Hmmm... ja bym jeszcze umieścił w opisie tagi i info o autorze tłumaczenia. Chodzi o to, że teraz jak wchodzi się w najnowsze odcinki jest tylko sam opis... I np. teraz jak przypadkiem autor napisów wlezie w najnowsze odcinki i zobaczy że nie ma w opisie infa może się wkur... a tego byśmy nie chcieli :< lub osoba która pierwszy raz ogląda jakąś serię a weszła przez najnowsze odcinki bo jej wygodniej :P może sobie zobaczyńâ€! czy Anime będzie odpowiadańâ€! jej gustom. Niby takie pierdółki a jednak ułatwiają życie ^^
_________________

Strona 1 z 2
1
2   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.