Nawigacja

Ogłoszenia i informacje

Wszelkie ważne informacje i wydarzenia

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Nabór do redakcji

Strona 2 z 2
  «   1
2
0
10 Kwietnia 2010r. 15:31
Mam pytanie...
Spędzam na kompie średnio 3-6h dziennie i chce pomóc tu jakoś ale to upa stworzony nie jestem, xD
pomyślałem ze mogę np. wyszukiwać anime i napisy, a linki dać komuś xD
mogę prosić o komentarz i ewentualnie inny pomysł?

Z góry dziękuje xD
_________________
0
10 Kwietnia 2010r. 19:03
Hah... dziwny pomysł xD Ja osobiście wolę sam szukać sobie odcinki, mam kilka dobrych źródeł i jeszcze nigdy nie narzekałem, że nie mogę czegoś znaleźć. No ale jeśli jakiś Uploader będzie zainteresowany twoją propozycją to napisze ci PW. Co do stanowisk, to na stronie możesz zostać albo Uploaderem albo Redaktorem newsów. Czym się pierwsi zajmują wyjaśniać chyba nie muszę, czym drudzy raczej też, bo widać ich pracę na stronie głównej. Jak powstanie lista anime, to będą też potrzebne osoby do uzupełniania danych... Czyli : Nazwa Anime, Rok wydania, Studio, Tagi, krótki opis fabuły, Itp. Lecz na tą chwilę Lista jest w trakcie tworzenia, a przynajmniej mam taką nadzieję.
_________________
0
10 Kwietnia 2010r. 19:28
Ma też powstać dział z Artykułami (recenzje itp.), gdzie też będą działali Redaktorzy. Zapraszam więc do zasilenia naszych szeregów :)
_________________
koumouhekigan.
0
10 Kwietnia 2010r. 19:39
NA recenzjach sobie poradzę wiec chętnie, bo w końcu trzeba pomagać xD
_________________
0
13 Kwietnia 2010r. 12:32
Extra info o rekrutacji radiowej
_________________
0
2 Maja 2010r. 22:32
SYtuacja Prosta... jest sprzet q9550 hd4890 1 gb 4 gb ram 3 tera net 5 mbtit/100kbi... potrzebna pomoc w nauce robienia hardsubow i upania... offer UPLOADER (konvertowanie nie absorbuje mi bardzo sprzetu wiec praca uploadera nie bedzie absorbowac wiele, a ze siedze minimum 6h na dobe przy kompie wiec niema co dalej sie rozwodzic)
_________________
0
3 Maja 2010r. 23:27
na pierwszej stronie masz wytłumaczone co i jak
_________________
0
4 Maja 2010r. 22:52
Z konvertowaniem dzieleniem itd juz spoko... upnolem pokazówke:
POKAZÓWKA

Czekam na zmiane rangi
Ostatnio edytowany przez meserak86 4 Maja 2010r. 23:05, W całości zmieniany: 2
_________________
0
6 Maja 2010r. 11:52
Najlepiej napisz do Ron′a PW bo zanim on to przeczyta, miną tygodnie ^^ Obiło mi się też o oczy, że chcesz wrzucić zaległe odcinki Kiss x Sis, ale że to anime uploaduje już Lisek, radziłbym ci się go najpierw zapytać o zgodę. Nie każdy lubi jak mu się grzebie w uploadzie, przykładowo, ja nie lubię.
_________________
0
7 Maja 2010r. 18:53
to po randze dopiero ebde sie martwil... narazie poslalem mu emaila i narazie nic... jak bede musial dalej tak czekac to najwyzej pojde sobie gdzie indziej
Ostatnio edytowany przez meserak86 7 Maja 2010r. 19:53, W całości zmieniany: 1
_________________

Strona 2 z 2
  «   1
2
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.