Nawigacja

Ogłoszenia i informacje

Wszelkie ważne informacje i wydarzenia

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Nabór do redakcji

Strona 1 z 2
1
2   »
0
27 Grudnia 2009r. 20:46
Nabór do redakcji
FAQ dla przyszłych redaktorów


1. Chciałbym wstąpić do redakcji. Co muszę zrobić?
Dziękujemy za zainteresowanie! To bardzo proste - musisz być oczywiście zarejestrowany na stronie i wysłać mi prywatną wiadomość ze zgłoszeniem chęci wstąpienia.

2. Jak ma wyglądać zgłoszenie?
Nie oczekuję CV, choć każde doświadczenie jest mile widziane - napisz po prostu czy znasz się na obróbce wideo na tyle by wkleić napisy i logo (lub adres strony w napisach) do filmu i wiesz jak go zuploadować na jakiś serwis do umieszczania wideo (na taki by go nie usunęli i najlepiej by był bez limitów). Parę słów o sobie i tyle :P.

Po akceptacji zgłoszenia, każdy przechodzi pewien okres próbny. Gdy dobrze się sprawuje staje się pełnoprawnym redaktorem "niższego" stopnia, a z czasem awansuje wyżej.


___________________
Zasady uploadera


1. Nie kradnij uploadu innym stronom
2. Nie usuwaj informacji o autorze napisów
3. Nie porzucaj anime w połowie, pisz o ewentualnym zastoju
4. Uploaduj TYLKO Anime, bajki/kreskówki itepe odpadają

___________________
Poradnik uploadera


Spoiler


Ja podam mój sposób jednakże wymaga dwóch płatnych programów: (poradnik jeszcze nie dokończony)
Spoiler


W razie pytań, pisać w tym temacie - na wszystkie odpowiemy ;).

Ostatnio edytowany przez Ron 27 Lutego 2010r. 11:15, W całości zmieniany: 6
_________________
0
1 Lutego 2010r. 17:29
Ronuś :< chciałabym dodawać upki, ale mój laptop na to nie pozwala :< ale chciałabym właśnie zając się Newsami et cetera... chyba, że wziąłeś na poważnie ten mój pomysł z galerią... ehh sama już nie wiem :<
_________________

0
1 Lutego 2010r. 19:30
Mogę zająć się redagowaniem oraz newsami
_________________
0
6 Lutego 2010r. 11:47
Dzięki za zgłoszenie! Otrzymaliście prawa, mam nadzieję, że pomożecie nam wyjść z dołka.

Mion - co do pomysłu, teraz nie bardzo mam jak go zrealizować ;/.
Ostatnio edytowany przez Ron 6 Lutego 2010r. 12:47, W całości zmieniany: 1
_________________
0
7 Lutego 2010r. 9:44
chciałabym dodawać upki ale kompletnie się na tym nie znam i nie wiem czy mój laptop to wszystko wytrzyma :P
_________________
0
7 Lutego 2010r. 9:58
Mi się udało przygotować odcinek nawet na netbooku (choć trwa to dłużej niż na mocniejszej maszynie), więc to raczej zależy od chęci nauki tego wszystkiego i następnie regularnym dodawaniu ;)
_________________
0
7 Lutego 2010r. 10:03
chęci do nauczenia się mam tylko mój laptopik jest trochę słaby i nie wiem czy się przypadkiem nie zbuntuje. Ostatnio nie miałam czasu (zakończenie semestru trza było ocenki popoprawiać :P ), ale teraz może się znajdzie :P
edit. tylko musiał by się znaleAoć ktoś kto by dał mi jakieś wskazówki (polecane programy etc.) :P
Ostatnio edytowany przez nati451 7 Lutego 2010r. 10:13, W całości zmieniany: 1
_________________
0
7 Lutego 2010r. 10:10
Ja też mógłbym się zająć upem,tyle że mam tak jak wyżej,zero doświadczenia i słabego kompa...
_________________
Lelum polelum,pic na wodę , Bayern Monachium
0
7 Lutego 2010r. 12:19
Był kiedyś dział "Poradniki" i było napisane co i jak ale wsiunkł...
tak w skrócie:

-Przekonwertować czymś na AVI [Any Video Converter na ten przykład]
-AVI ReComp - dodać napisy w tym programie
-upload na jakiś serwer
-poczekać..
-jeszcze troche poczekać
-zrobić kawę
-wypić kawę
-czekania ciąg dalszy
-dodać odcinek na stronę

I żeby to wszystko śmigało to trzeba mieć kodeki zainstalowane oczywiście
Ostatnio edytowany przez Terax 7 Lutego 2010r. 12:20, W całości zmieniany: 1
_________________
0
9 Lutego 2010r. 19:08
Też myślę nad zostaniem uploaderem, ale na razie popróbuje coś powrzucać tak dla ćwiczenia. Jeśli będzie wszystko w porządku to dam znać.
_________________
0
10 Lutego 2010r. 2:13
Jak znajdę czas, to zrobię poradnik uploadera... Na razie jednak tego czasu nie mam za dużo, a przynajmniej nie tyle ile bym potrzebował... :<
_________________
0
11 Lutego 2010r. 17:16
Mam pytanko odnośnie uploadu. Wrzuciłem odcinek na Megavideo, minęło już ponad 24h a film dalej jest niedostępny. Po kliknięciu w niego przechodzi do strony gdzie wyświetla się: ″This video is currently being converted. Conversion stage: Pending in queue.″ Długo będzie jeszcze trzeba czekać?
_________________
0
11 Lutego 2010r. 17:33
Zwykle dzień-dwa.. czasem 3. Ale po tym czasie to na 99% się już nie odpali.
_________________
0
11 Lutego 2010r. 17:38
Aha czyli trzeba jeszcze trochę poczekać. Wrzuciłem dziś kolejny odcinek i zobaczymy co się będzie działo. Co ciekawe na początku zuploadowełem promo Katanagatari i od razu działało bez czekania.
_________________
0
11 Lutego 2010r. 23:54
Dobra dodałem poradnik uploadera... jest w spoilerze, w pierwszym poście, żeby nie trzeba było go szukać. Na razie bez screenów, bo nie chciało mi się ich robić... jak znajdę czas i ochotę, to je dodam...
_________________

Strona 1 z 2
1
2   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.