Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Postacie z anime...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Postacie z anime...

Strona 3 z 4
  «   12
3
4   »
0
23 Listopada 2012r. 18:52
Ze względu na moją ubogą listę obejrzanych anime, nie mam wielu faworytów a właściwie mam jednego. xD"

Seijuro Akashi - już pomijając heterochromię i rude włosy.Jak bardzo charyzmatycznym trzeba być,aby utrzymać w ryzach całe GOM? Już dzięki temu zacząłem się nim interesować. Potem doszła jeszcze ta PRZERAŻAJĄCA otoczka i
Spoiler
.Serio, kocham nieobliczalne postaci a do tego widać,że koleś nie jest głupi; jego pewność siebie w żadnym wypadku nie jest nieuzasadniona.
_________________
0
23 Listopada 2012r. 23:20
No to teraz moja kolej ^^'


1. Absolutny numero uno, best of the best itp... Lucy jako Lucy (Elfen Lied). Za jej podejście do życia, a przede wszystkim moje współczucie do niej i za końcówkę (mangi).



2. Kolejna postać też z serii best of the best... Ryuuguu Rena (Higurashi). Za jej nieobliczalność, oraz świetne hobby.



3. Tutaj troszeczkę musiałem się namyśleć kto mógłby zająć to miejsce ale mam oto on: Yagami Raito (Death Note). Za jego niesamowitą umiejętność dedukcji oraz próbę udoskonalenia świata ( i tak nie przyjmuję do wiadomości tego co jest po 25 odcinku).



To jest moje całkowite podium Best of the best posiaci z anime ale poza podium jest jeszcze jedna postać...


4. C.C. (Code Geass)/ Rei (NGE) Bo jest świetna i super i fajna i bardzo ją polubiłem (dotyczy obu)

_________________


0
29 Listopada 2012r. 0:07
Kolejność przypadkowa.

Lucy z Elfen Lied. Nyu była niezła, ale Lucy to arcydzieło.



Kira z Death Note. Mój Bóg. Psychopata, manipulator, mistrz i ciacho.



Kotonoha z School Days. To, co zrobiła na końcu serii na długo zapadnie mi w pamięci. Poza tym ma fajne cycki.

_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
15 Lutego 2013r. 19:24
Naruto,Minato Namikaze,Jiraiya,Itachi,Ichigo,Luffy,Zoro
_________________
0
21 Lutego 2013r. 17:30
Ulubiony - Luffy ! Niesamowita postać :D
_________________
0
19 Maja 2013r. 19:41
Hmm... ..
ITACHI ♥ - Za wszystko... jego charakter, sposób bycia i ten cholerny kaloryfer...


GAARA - Za swojego wewnętrznego demona...



L - on po prostu jest geniuszem...


Mikoto - najlepszy król jaki mógłby istenić

Ostatnio edytowany przez Tajga_Mizugi 19 Maja 2013r. 19:43, W całości zmieniany: 1
_________________

0
22 Czerwca 2015r. 9:35
Kappa z "Arakawa Under the Bridge"
_________________
0
22 Czerwca 2015r. 15:06
Męskie:
1 One Piece: Luffy, Sanji, Zoro, Brook, Shanks, Chopper, Jinbe, Mihawk, Tralagaf, Bon Clay

2 Hunter x hunter: Killua, Alluka(Nanika), Ging, Leorio, Kurapika, Feitan, Gon


3 Pandora Hearts: Break, Gilbert, Oz


4 WŁOCHY :Hetalia


Damskie
Sunako: Yamato Nadeshiko

Risa : Lovely complex



Oraz wszystkich z Acchi Kocchi
_________________
0
4 Lipca 2015r. 23:57
Mam dwie ulubione postacie z anime: Ichigo Kurosaki z Bleach i Usui Takumi z Kaichou Wa Maid-sama. lubie ich za charakter,
_________________
0
22 Sierpnia 2015r. 2:19
Taiga Aisaka =

No i jeszcze Shiro z No Game No Life i Kanade z Angel Beats.
_________________
Abu!
0
22 Sierpnia 2015r. 2:21
Psychopata Kira z Death Note :) T
Ostatnio edytowany przez Misuki Kanade 22 Sierpnia 2015r. 3:02, W całości zmieniany: 1
_________________
0
5 Października 2015r. 21:56
Mei Misaki z Another
_________________
0
17 Kwietnia 2016r. 12:34
lel pora odnowić !
1. Kuno shuuya, mój aktualny mąż!
2. judal z magi!
3. Izaya senpaaaaaaai!
4. akise!
a z damskich bochaterek... to aika fuwa z zetsuen no tempest, oraz shinoa z owari no seraph
TAK to są wszystkie ulubiona! *^*
Ostatnio edytowany przez GimmeCookies 8 Lipca 2016r. 23:32, W całości zmieniany: 1
_________________
0
17 Kwietnia 2016r. 19:19
Ja swoich ulubionych postaci mam naprawdę dużo :3. Oto kilka (bo mogłam zapomnieć :p)

1. Grell Sutcliff z Kuroshitsuji -uwielbiam go w szczególności za charakter i za te czerwone włoski QwQ (cała klasa uważa,że jestem Grellem :p)
2.Undertaker z Kuroshitsuji -bardzo optymistyczna postać z charakteru nieco podobna do mnie ^^^
3.Sebastian Michaelis z Kuroshitsuji -od początku zaczęłam go uwielbiać,sama nie wiem dlaczego xD
4.Alois Trancy z Kuroshitsuji II -moja historia z nim jest dosyć ciekawa,bo na początku nie lubiłam go za bardzo,nawet go nienawidziłam. Ale kiedy fabuła zaczęła się bardziej kręcić wokół jego historii zaczęłam go lubić.
5.Juuzou Suzuya z Tokyo Ghoul -od początku anime go polubiłam. Zauważyłam,że bardziej gustuję w psychicznych postaciach o.O
6.Kanato Sakamaki z Diabolik Lovers -jakoś od początku polubiłam tę postać,za wszystko ♥
Pominę już fakt,że zapewne o wielu postaciach zapomniałam :p
_________________
0
8 Sierpnia 2016r. 3:09
Moje *TOP 5*
>Kurapika
>Chrollo Lucifer
>Amber
>Ciel Phantomohive
>Enma Ai
_________________

Sapere aude!

Strona 3 z 4
  «   12
3
4   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.