Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Twoje pierwsze anime...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Twoje pierwsze anime...

Strona 2 z 17
  «   1
2
345678   »
0
23 Lutego 2010r. 17:49
Chobits i Shaman King.
_________________
0
23 Lutego 2010r. 22:26
Pierwsze? Myślę o Pszczółce Maji, Muminkach, Yattamanie i innych, których nazw nie pamiętam, ale nie wiem co pierwsze. Potem jeszcze były Pokemony, póAoniej było jeszcze Spirited Away, ale już oglądanie anime na poważnie zaczęło się u mnie odkąd kolega dał mi płyty z Full Metal Alchemist, a potem doszło popularne u mnie w liceum Naruto. Po tym jednak przerwałem na długi czas, a na dobre zacząłem się anime interesować za sprawą Melancholy of Haruhi Suzumiya i Detroit Metal City. Teraz nadrabiam zaległości :).
_________________
0
20 Marca 2010r. 17:27
hmm... Spoglądając gdzieś w mroki zamierzchłej przeszłości dochodzę do wniosku, że zaczęło się od ″Yattamana″, ″Kapitana Tsubasy″, ″W królestwie Kalendarza″ i całej reszty puszczanej na Polonii 1 (ciekawe czy ten kanał jeszcze istnieje?^^) - pominęłam ″Pszczółkę Maję″, gomen ;). Potem gdzieś tam była Sailorka i DB... ech, stare dobre czasy, kiedy człowiek był młody, głupi i beztroski - chyba nigdy mi się te tytuły nie będą Aole kojarzyć. A, i były jeszcze ″Muminki″ (Buka rządzi^^) - pamiętam jak ryczałam na pierwszym odcinku XD.
_________________
0
21 Marca 2010r. 22:14
Hmm moje pierwsze anime które oglądałam to Księżniczka Mononoke ;]
_________________
0
30 Marca 2010r. 12:24
hmmm.... ciężko powiedzieć pierwsze jakie ujrzałem na oczy to chyba ..Generał Daimos oraz Yattaman następnie to capitan tsubasa i DB (ale było to ″nieświadome oglądanie anime″) moja prawdziwa historia z anime zaczęła się od Devil May Cry oraz Clannad(które uważam do tej pory za jedno z najlepszych anime);D
_________________
0
30 Marca 2010r. 12:53
Ja jak byłem mały to oglądałem Dragon Balla, pełno anime na Fox Kids. Od jakiegoś czasu oglądam Naruto i oglądałem Bleacha ale tak już na serio moja przygoda z anime zaczęła się od Fate/stay night, potem było Lucky Star, Minami-ke i masa innych anime.

Moje ulubione postacie to Neko, nie ma nic lepszego od kawaii Neko :3
_________________
0
1 Kwietnia 2010r. 21:20
moje pierwsze anime, hmm Dragon Ball i Pokemony, potem cztery lata przerwy i Elfen Lied, Ergo Proxy, Bleach, a później z górki...
Ostatnio edytowany przez Homer 22 Kwietnia 2010r. 21:04, W całości zmieniany: 1
_________________
0
3 Kwietnia 2010r. 21:27
Hmmmm... Moje pierwsze anime...Trudno powiedzieć bo jak byłam mała przed snem włączałam se Hypera i oglądałam to co tam leciało...
...Byłam mała... Nie zwracałam uwagi nawet co oglądam xd... Heh więc to sie nie liczy x3x
Czyli moim naprawde pierwszym anime było Death Note :D Yay!
_________________
0
9 Kwietnia 2010r. 19:16
hmm.....Ttroche DragonBalla w dzieciństwie, ale tak na poważnie zaczeło się od Naruto i Death Note′a
_________________
0
14 Kwietnia 2010r. 12:29
Moim pierwszym anime było Sailor Moon ale oglądałem je nie wiedząc że to anime... Potem przerwa i wróciłem gdy obejrzałem Girls Bravo oraz potem film Final Fantasy VII: Advent Children w 2005 roku, od tego momętu wiem co to jest anime ;].
Ostatnio edytowany przez Lukaszenka17 14 Kwietnia 2010r. 12:38, W całości zmieniany: 1
_________________
0
16 Kwietnia 2010r. 0:16
Gdy byłem całkiem mały to ″Załoga G″,chyba też jako ″Wojna Planet″ znana, leciała w telewizji państwowej...Potem na RTL7(teraz tvn7) chyba ″Sleyers″ , ″Dragon Ball″ , ″Yattaman″ (dla bandy Drombo to oglądałem ;) )
Ale tak świadomie to chyba ″Ghost in the Shell″ był pierwszy potem ″Akira″ , a potem to już poleciałooooo....!
Ostatnio edytowany przez Atuanu 16 Kwietnia 2010r. 0:17, W całości zmieniany: 1
_________________
0
24 Kwietnia 2010r. 22:21
moim pierwszym anime było ... naruto
Ostatnio edytowany przez sebainter 24 Kwietnia 2010r. 22:31, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Kwietnia 2010r. 16:42
żebym jeszcze pamiętał jak przypuszczam miałem w tedy 4-7 lat
na te czasy to może pokemony ale pewny nie jestem
_________________
0
3 Maja 2010r. 18:37
Moje pierwsze to shugo chara ;)
_________________
0
3 Maja 2010r. 18:49
Ogólnie to moim pierwszym anime było ″Król Szamanów″ i oglądałam je w 1 klasie w podstawówce ale tak na serio to Shugo Chara i wtedy się zaczęło...
_________________

Strona 2 z 17
  «   1
2
345678   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.