Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Ile latek minęło...?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Ile latek minęło...?

Strona 2 z 4
  «   1
2
34   »
0
2 Listopada 2011r. 7:23
zaczynać od Green Green.. :D
_________________
I'm Mad Scientist.. Hououin Kyouma!
0
4 Listopada 2011r. 23:06
Hmm tak jeżeli chodzi o to to nieświadomie oczywiście oglądałem DB Tekknomana, Pokemony, Sailor Moon potem jak już zyskaliśmyi internet koledzy zarazili mnie Pomarańczowym nindża, potem się dowiedziałem co i jak z M&A no i moim pierwszym anime które mogę powiedzieć że "świadomie" obejrzałem to FullMetal Alchemist : ) dokładniej daty nie pamiętam aale to był tak przełom 2006/07 too lat miałem 12
Ostatnio edytowany przez Lokan 4 Listopada 2011r. 23:08, W całości zmieniany: 1
_________________
0
7 Listopada 2011r. 15:42
Zaczęło się od Pokemonów potem Naruto w telewizji i więcej, więcej się oglądało i tak dotrwałam do teraz ^^ To było z 5 lat temu ;3
Ostatnio edytowany przez Hokaru 7 Listopada 2011r. 15:43, W całości zmieniany: 1
_________________
0
28 Grudnia 2011r. 19:42
hm... Dragon Ball, jak wyżej.
Sailor Moon mnie ominęło i teraz nadrabiam. =.=

dopiero później, w wieku 14 lat zaczęłam oglądać tak na poważnie. : )
_________________
0
12 Stycznia 2012r. 7:55
Na poważnie zaczęłam oglądać dopiero "Sailor Moon", siedzę w m&a już 10 rok ^^
_________________
"Do boju, do boju, jeźdźcy Theodena! Włócznie pójdą w ruch, tarcze pójdą w drzazgi! Dzień Miecza, Dzień Czerwieni, Nim wzejdzie słońce! A teraz: do boju! Do boju! Na zatracenia i na koniec świta! Śmierć!"
0
3 Września 2012r. 20:10
Na poważnie zacząłem oglądać w 3-4 klasie podstawówki... Czyli mialem z 10 lat... Moim pierwszym ECCHI było Green Grenn jak też jedno z pierwszych anie jakie obejrzałem!
_________________
0
12 Września 2012r. 0:07
Ja zaczęłam stosunkowo niedawno, moim pierwszym Anime był Król Szamanów, jakieś pół roku temu, a później Naruto i Naruto Shippuuden. Teraz bardzo się wciągnęłam, ale nie wiem co mam oglądać teraz... Tyle jest świetnych serii. Może ktoś ma jakieś pomysły?
_________________
0
22 Października 2012r. 13:40
Najpierw pokemony.. Nie pamiętam ile miałem lat :P Na poważnie zacząłem od Shaman Kinga.
_________________
0
4 Stycznia 2013r. 11:58
uuu Nieświadomie gdy miałem chyba 4 latka :D było to Sailorka.
A na poważnie 6 lat później Haibane Renmei swoje własne ściągnięte :D
_________________
0
4 Stycznia 2013r. 15:32
no zaczelo sie od pokemonow itp :P no a potem to na necie juz zaczelam ogladac jakies niepamietam co bo nic z tego nie pamietam :P no i to bylo mniejwiece 4-5 klasa ale odcinki mi nie chcialy dzialac to sie wnerwilam i przez 3 lata nie ogldalam no i w ostatnie dni 1 klasy gima od nowa sie zaczelo :P
_________________
Nake
0
22 Stycznia 2013r. 17:20
Jeśli mamy na myśli pokemony, yu-gi-oh, medaboty itp. to mała byłam, jeszcze podstawówka xD
A tak na poważnie (czyt. Bleach i reszta) to 13-14 lat. :)
_________________
0
27 Stycznia 2013r. 18:36
Ja też jakieś tam Naruto, Pokemony...
A poważniej Zero no Tsukaima jakoś 4 lata temu.
_________________
0
28 Stycznia 2013r. 13:53
Poważniej to tak od 5 lat. Zaczynałem od Naruto, Zero no Tsukaima, Clannad, Chobits, Air, Onegai Teacher, Ouran high school host club.
_________________
0
15 Lutego 2013r. 19:38
Tak sobie to tak od 9 lat(jako dziecko pokemon i tego typu podobne) a tak na poważnie to tak z 4 lata między innymi to Naruto,One Piece,Clannad,Bleach,Sakurasou no Pet na Kanojo,To Love-ru itd.
_________________
0
26 Lutego 2013r. 22:59
Jakieś 2/3 lata. Zaczęło się od Wolf's Rain, Death Note.
_________________

Strona 2 z 4
  «   1
2
34   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.