Nawigacja

Wasza twórczość

Wszelkiego rodzaju twórczość fanowska.

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Kto i co tworzy???

Strona 1 z 3
1
23   »
0
3 Maja 2010r. 19:24
Chodzi mi o to: Czy ktoś z was pisze wiersze, opowiadania i inne takie...?
_________________
0
29 Grudnia 2010r. 18:52
Od kilku lat staram się stworzyć książkę i idzie mi coraz lepiej
Pozdro ;D
_________________
"Chyba lepiej nie pamiętać, bo wtedy łatwiej się żyje. [...]. Łatwiej żyję się bez tej pamięci, o wiele gorzej z nią, ale za to żyję się mądrzej i prawdziwiej. Jest to pamięć gorzka, ale dumna."
~ Dorota Terakowska "Córka Czarownic" ~
0
29 Grudnia 2010r. 22:23
a jaką książ? powiedz coś więcej o niej ^^
_________________
0
30 Grudnia 2010r. 10:08
Obudzili sie po pół roku . xd
_________________
I'm Mad Scientist.. Hououin Kyouma!
0
2 Stycznia 2011r. 13:33
Hmm... Praktycznie nikt o niej nic nie wie. Nikt oprócz mnie też jej nie czytał.
Pomysł przyszedł mi do głowy kiedy miałam 9 lat. Wtedy niestety nie miałam doświadczenia (od tamtego czasu przeczytałam mnóstwo książek). Zaczęłam zwracać uwagę na układ tekstu, ciąg wydażeń, układ dialogów i inne rzeczy. Mam problem bo mam dysortografię, co też mi utrudnia pisanie. Kilka razy też się poddałam i zaczynałam pisać od początku.
Teraz książka ma ponad sto stron podzielonch na 4 rozdziały, a to dopiero początek historii.
Książka jest w gatunku fantasty-romans (bez żadnych wampirów, żeby nie było).
Kto wie może jak skończę to umieszczę tu kilka fragmentów. ;>

Ps.Potrzebuję dobrych, ładnych imion dla postaci. Mogą być też zagraniczne.
Śmiało przedstawiajcie propozycje :)

~Rzeczywiście masz problemy z ortografią, popracuj nad tym. Na czerwono zaznaczone są wszystkie poprawione błędy etc. A i nie ma takiego słowa jak "dysortografik" o.O~
Mi-chan
Ostatnio edytowany przez Mion 12 Maja 2011r. 20:56, W całości zmieniany: 2
_________________
"Chyba lepiej nie pamiętać, bo wtedy łatwiej się żyje. [...]. Łatwiej żyję się bez tej pamięci, o wiele gorzej z nią, ale za to żyję się mądrzej i prawdziwiej. Jest to pamięć gorzka, ale dumna."
~ Dorota Terakowska "Córka Czarownic" ~
0
2 Stycznia 2011r. 14:48
widać, że jesteś dysortografikiem xD

A imiona dla postaci to możesz a anime zaczerpnąć :P
_________________
0
11 Maja 2011r. 21:29
Tak troszkę rozgrzebę temacik ^^
Również próbuję napisać książkę, jest to klimat fantasy,
troszkę trudno mi będzie o niej opowiedzieć ponieważ co chwila zmieniam treść (Zwłaszcza początek) Ale jak na parę miesięcy to całkiem nieźle mi idzie : )
_________________
0
27 Grudnia 2011r. 15:18
Huhu znów piszę na tym temacie. Póki co nie piszę książki, ale broń Boże jej nie porzucam. Z pewnością jeszcze do niej wrócę.
Teraz jednak, żeby nabrać wprawy zaczęłam pisać blogi. Idzie mi całkiem nieźle ;P Wydaje mi się, że spełniły one swoje zadanie, ale piszę dalej i zamierzam dokończyć moje historie.
Linki do blogów mam na swoim profilu, ale wspaniałomyślnie podam je też tu :)
http://ikula-sasusaku.blog.onet.pl/
http://prawdziwa-niezniszczalna-love.blog.onet.pl/
Ostatnio edytowany przez Ikula 28 Grudnia 2011r. 10:37, W całości zmieniany: 2
_________________
"Chyba lepiej nie pamiętać, bo wtedy łatwiej się żyje. [...]. Łatwiej żyję się bez tej pamięci, o wiele gorzej z nią, ale za to żyję się mądrzej i prawdziwiej. Jest to pamięć gorzka, ale dumna."
~ Dorota Terakowska "Córka Czarownic" ~
0
27 Grudnia 2011r. 19:21
Kuro pisze książkę sci-fi i zanim skończy, to minie kilka lat, ale o tym chyba już tu większość wie. ;q Jeszcze zacząłem pisać długą książkę (fantasy) i mam pomysł na trzecią.

A coś innego, co pasuje do tematu "Kto i co tworzy???": jestem szalonym naukowcem i buduję od jakiegoś czasu pewien silnik hybrydowy. Niestety brak funduszy na materiały trochę mnie blokuje, ale za dwa lata się to ominie. C:
_________________
0
27 Grudnia 2011r. 19:27
Ja kiedyś pisałam scenariusz do animca xD . Na razie jest zawieszony, ale często nad tym myślę :3
_________________

0
28 Grudnia 2011r. 10:37
Mion! grr...
Nie popisuj się ;P
_________________
"Chyba lepiej nie pamiętać, bo wtedy łatwiej się żyje. [...]. Łatwiej żyję się bez tej pamięci, o wiele gorzej z nią, ale za to żyję się mądrzej i prawdziwiej. Jest to pamięć gorzka, ale dumna."
~ Dorota Terakowska "Córka Czarownic" ~
0
28 Grudnia 2011r. 11:17
A czasami się jakąś piosenkę napisze :D, ale ostatnio nie ma czasu i weny xD :P
_________________
0
29 Grudnia 2011r. 17:59
O.O piosenki?!
Uwielbiam muzykę.
Aż mnie ciekawość wzięła na te twoje urwory :)
_________________
"Chyba lepiej nie pamiętać, bo wtedy łatwiej się żyje. [...]. Łatwiej żyję się bez tej pamięci, o wiele gorzej z nią, ale za to żyję się mądrzej i prawdziwiej. Jest to pamięć gorzka, ale dumna."
~ Dorota Terakowska "Córka Czarownic" ~
0
29 Grudnia 2011r. 18:56
A Frizi tworzy wszystko, co wydaje mu się odpowiednie by opuścić wyobraźnię :3 Nie zawsze mu to wychodzi, ale stara się jak może :)
_________________
0
4 Kwietnia 2012r. 7:28
O, o! Spamerski wujek Lou przyznaje się, że jest poetą. :D

***

"Roześmiane oczy nocą otulone
szmaragdowym blaskiem wabią mój wzrok.
Zmęczone piękno niewytłumaczone
zagina i łamie mój krok.

Zaklęte w biały kwiat
złociste bursztynu płomienie
odcisnęły w mej myśli znak,
z nici utkane pragnienie.

Słońcu siostra na nieboskłon wyniesiona
w mej myśli jej imię trwale wypalone,
lecz nie mogę ująć jej w ramiona,
gdyż zostałyby spalone."
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."

Strona 1 z 3
1
23   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.