Nawigacja

Gry

Japońskie gry komputerowe, konsolowe i inne

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Gry » Nippon 2 aka On-Adventures game
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Nippon 2 aka On-Adventures game

Strona 2 z 5
  «   1
2
345   »
0
18 Stycznia 2011r. 10:19
Stare propozycje zachowały się tutaj: http://www.on-anime.pl/forum/temat/68-Nippon---gra-On-Anime też je wezmę pod uwagę.

W związku z tym, że obecny hosting nie pozwala założyć Nipponu mamy dwie opcje:
1. Czekamy 3-4 miesiące i ja przez ten czas pomalutku szlifuję.
2. Zakładam darmową domenę na http://www.ugu.pl, która ma bardzo trafną nazwę dla naszej potencjalnej domeny, i zaczynam kminić już od jutra wieczór.

Jak wolicie?
Ostatnio edytowany przez Avril 18 Stycznia 2011r. 12:20, W całości zmieniany: 4
_________________
0
18 Stycznia 2011r. 12:33
Ja dodam jeszcze kilka propozycji:

1. Zrób perfekcyjny combo breaker.
2. Napisz 100 artykuł na wiki (wygląda jak reklama xD)
3. Odszukaj kapłana otaku
4. Napisz combo 60 postów
5. złap spajdiego
6. Przetrwaj atak turbodynamootakuhentailoliconyuriyaoisadomasouploaderstronyonanimeadminstronyanimewikipanbrzydkieręcespecjalistaodofftopuhirołrócDezio



Przedmioty:
1. brązowa,srebrna,złota odznaka Combo Breakera
2. Złoty medal comba
3. włosy/ręka/oko/coś inego kapłana otaku
4. odznaka Otaku
_________________
0
18 Stycznia 2011r. 12:43
przezyj atak userów ninja xd

ja uwazam, ze mozna spróbowac na darmowej, zobaczymy czy sie cokolwiek uda, czy pomysł przezyje itd itp ;d
_________________
0
18 Stycznia 2011r. 22:08
zgadzam sie z kótem :>
_________________
0
18 Stycznia 2011r. 22:17
eh.. tysiące pomysłów zero odpowiedzi, to co kasiek napisała mi to wszystko jedno a co do nazwy może Ghost User xd
_________________
Im fantyk Hentai a zwłaszcza Yuri
0
19 Stycznia 2011r. 12:29
mroczny, ale co ci nie pasuje? Na razie zbieram pomysły. Silnik mam. Jakiej ty odpowiedzi oczekujesz?

OK w takim razie zakładam domenkę na ugu.pl i przerabiam silnik pod nasze pragnienia. Tylko bądźcie cierpliwi,bo właśnie rozpoczyna mi się sesja i muszę kuć :D.
Ale robić będę. Bez obaw.
_________________
0
19 Stycznia 2011r. 14:01
sesja :>
_________________
0
20 Stycznia 2011r. 15:34


króliczki zagłady i waleczne pączki . :D
_________________
I'm Mad Scientist.. Hououin Kyouma!
0
20 Stycznia 2011r. 20:48
Świetnie :)
Prosiłbym jeszcze o wymyślenie ras :)

Wstępnie mam człowieka, tenshi i dango.


Ok! Od dziś zaczynam wrzucać minikonkursy do tematu o Nipponie - będą to prośby o opisy miejsc do naszej gry - zwycięzców opisy wylądują w grze i oni sami dostaną oczywiście ingame'owe nagrody. Opisy powinny mieścić się w zakresie 100/200 słów.

Konkursik 1
Stwórz opis apteki!
Ostatnio edytowany przez Avril 20 Stycznia 2011r. 21:15, W całości zmieniany: 3
_________________
0
20 Stycznia 2011r. 21:27
Apteka - magiczne, dziwne miejsce schadzek starych wiedźm, ćpunów, obrońców krzyża i pana siedzącego w kącie, który przy każdym wejściu dziwnie się do Ciebie uśmiecha. Co tutaj znajdziesz? Prócz proszków na bóle głowy znajdziesz tu wywary i eliksiry nieznanego położenia. Dla Twojego dobra, bierz po co tu przyszedłeś i wyjdź, chyba że chcesz odkryć powód zadowolenia tego pana w płaszczu.
Ostatnio edytowany przez Avril 25 Stycznia 2011r. 17:10, W całości zmieniany: 1
_________________
I'm Mad Scientist.. Hououin Kyouma!
0
21 Stycznia 2011r. 17:12
Szpital – każdy może tam zregenerować siły i wyleczyć rany. Jest umiejscowiony w najbardziej zacisznym miejscu w strefie neutralnej (nie wolno prowadzić tam bójek i sporów) i otoczony barierą ochronną. W budynku tym można znaleźć wygodne łóżka poprzesłaniane pięknie zdobionymi zasłonami oraz profesjonalną pomoc medyczną. Pacjenci obsługiwani są przez pielęgniarki nekomimi. W podziemiach swoje pracownie posiadają wielcy magowie wytwarzający mikstury na potrzeby szpitala. Niestety za wygody i opiekę lekarską trzeba zapłacić. Ceny w szpitalu są jakie są, no ale cóż, takie czasy nastały, nie masz pieniędzy nie możesz się leczyć i szybko zregenerować sił.
Ostatnio edytowany przez Avril 25 Stycznia 2011r. 17:10, W całości zmieniany: 5
_________________
0
21 Stycznia 2011r. 20:51
Luki - twój opis jest świetny chociaż krótki, to jego przyjmę :).
nati - wyedytuj swojego posta tak, żeby opis pasował do miejsca nr 3. szpital i tez przyjmę! :)

KONKURS kolejny!
4. Garaż (miejsce skąd będzie się podróżowało za kasę.
5. Kuźnia.
6. Rusznikarz (sklep z bronią dystansową (nie łuki tylko pistolety karabinki itp.))
7. Ciuchland (zamiast zbroi mamy różne ciuchy).


Wyniki póki co:
lukistar - 1
nati451 - 1
Ostatnio edytowany przez Avril 22 Stycznia 2011r. 1:32, W całości zmieniany: 3
_________________
0
22 Stycznia 2011r. 12:16
Garaż - miejsce gdzie znajdziesz najlepsze i najszybsze pojazdy z całego świata. Sam właściciel uwielbia kolekcjonować i naprawiać wszelkie pojazdy. Legenda głosi, ze wśród nich znajduje sie również to legendarne auto, którym Kasiek przeciągnęła róc po całej Japonii i kawałku świata. Dla skner, tj. oszczędnych ludzi, bądź tez dla tych którzy nie maja pieniędzy mechanik Johnny wypożycza swoje auto, którego jakość jest porównywalna do jego pensji - marna

kto wymyślił to 100/200 słow? ;f
Kasiek mówiła, ze nie bedzie przeszkadzac lukiemu..ale chciala miec jakis wklad, wiec próbuje xd
Ostatnio edytowany przez Avril 25 Stycznia 2011r. 17:11, W całości zmieniany: 1
_________________
0
22 Stycznia 2011r. 12:38
Kasiek - ja wymyśliłem limit, bo jeśli opis jest za długi, to ludziom się nie chce czytać :). Ok możecie olewać limit, najwyżej będę przycinał zdania. Kasiek dopisz co chciałaś :) i tak dodaję ci już punkt :).

Wyniki póki co:
lukistar - 1
nati451 - 1
Kasiek - 1
_________________
0
22 Stycznia 2011r. 13:03
Bronie dystansowe - najpopularniejsza forma broni w tych czasach. Gdzie ją znajdziesz? Właśnie tutaj. Dostaniesz tu każde cacko - od zwykłej procy przez łuki, strzelby, pistolety, karabiny aż do najdziwniejszych rzeczy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zwłaszcza taki ktoś jak Ty. Więc? Sprzedawca, uśmiechem pokazując metalowe protezy zamiast zębów już nie może się doczekać aż coś wybierzesz.
_________________
I'm Mad Scientist.. Hououin Kyouma!

Strona 2 z 5
  «   1
2
345   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.