Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Co byś zrobił gdyby...?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co byś zrobił gdyby...?

Strona 100 z 102
  «   93949596979899
100
101102   »
0
2 Lipca 2019r. 23:21
Szczerze? Dałabym tej osobie z liścia z jak najbardziej oziębłą miną, a potem sobie poszła
Co byś zrobił/a gdyby nawiedzała cię jakaś tajemnicza istota?
_________________
Anee


0
15 Lipca 2019r. 18:46
sprobowalabym z nia porozmawiac x d
co bys zrobil/a gdybys zobaczyl czlowieka, ktory morduje psa?
_________________
0
20 Lipca 2019r. 1:05
No jak to co? Wzięła bym pierwszego lepszego większego kijasa i lała typa po bani, aż by zemdlał, zabrałabym psa i się nim zaopiekowała (no bo przecież ledwie żywy). Ale zanim bym wzięła psa to związała bym typowi ręce i nogi czymś, zakryła mu oczy, zaknedlowała gębe i są dwie opcje jak bym mogła zakończyć jego karę:
1. Przywiązać do drzewa tak mocno i grubo żeby nie miał jak się wydostać;
2.(z czego ten pomysł by mi się bardziej podoba) Przeniosła bym go na łódkę/ponton/własnoręcznie zbudować tratwę lub cokolwiek byle by to pływało i ulokowała bym go w tym tak, że by się nie miał jak stamtąd wydostać, bo by był do owej,,łodzi" przywiązany. Wypuściła bym go do Wisły, a jeżeli bym się znajdowała nad morzem, to wypuściła bym go w morze i niech se płynie i szerokiej mu drogi, dalej już zależy od losu co się z nim stanie.

Co byś zrobił, gdybyś na samotnym spacerze zobaczył samotne, małe co dopiero narodzone dziecko, ale nie miało by oczu, twarzy, skóry, nosa, uszu, kończyn, ale mimo tego jakimś cudem by żyło i pływało na łódce owinięte w kocyk?
(Pomysł z anime ,, Dororo", polecam tym co nie oglądali ;))

//czuje, że dała się trochę zbyt bardzo, ponieść wyobraźni
_________________
Anee


0
20 Lipca 2019r. 10:45
wróciła do domu, zamknęła się w pokoju

co byś zrobił, gdybyś mógł/a się przenieść na jeden dzień do wybranego fikcyjnego świata?
_________________
zdjęcie mojej ulubionej słodkiej buły


(ona się tak ślicznie uśmiecha <3)
0
20 Lipca 2019r. 20:23
Poprosiłabym kogoś/czegoś co mnie przeniesie, abym została tam na dłużej, ale żeby czas w realu się dla mnie zatrzymał, czyli żebym potem wróciła do chwili w której zniknęłam

Co byś zrobił, gdyby wielu ludzi się za tobą na mieście oglądało, bo się im spodobasz?
_________________
Anee


0
21 Lipca 2019r. 11:37
byłoby mi na pewno dziwnie, ale równocześnie miło. raczej nic niezwykłego by sie wtedy nie stalo

co bys zrobil/a gdybys pewnego dnia obudzilbys/obudzilabys sie i nie umialbys/umialabys mowic?
_________________
zdjęcie mojej ulubionej słodkiej buły


(ona się tak ślicznie uśmiecha <3)
0
9 Sierpnia 2019r. 20:17
Po prostu bym się zabił

Co byś zrobił(a) gdybyś był(a) prezydentem?
_________________
0
10 Sierpnia 2019r. 11:57
musiałabym się chyba zainteresować polityką

co byś zrobił/a gdyby wszystko było legalne przez cały dzień?
_________________
zdjęcie mojej ulubionej słodkiej buły


(ona się tak ślicznie uśmiecha <3)
0
10 Sierpnia 2019r. 12:23
To trudne pytanie bo odpowiedź może być szokująca ale co mi tam - zemściłbym się na wielu osobach. A to jak miałaby wyglądać ta zemsta zostawię dla siebie.

Co byś zrobił(a) gdybyś miał(a) gromadkę dzieci?
_________________
0
10 Sierpnia 2019r. 12:50
obudziłabym się. nie lubię chłopczyków, jakim cudem mogłabym mieć dzieci X D

co byś zrobił/a gdybyś mógł/mogła wybrać jak umrzesz?
_________________
zdjęcie mojej ulubionej słodkiej buły


(ona się tak ślicznie uśmiecha <3)
0
10 Sierpnia 2019r. 14:37
Wybrałbym najbardziej bezbolesny sposób czyli np.uśpienie mnie i potem wstrzyknięcie jakiejś zabójczej substancji. Jeszcze przed tym wyraziłbym zgodę na pobranie krwi i organów - może komuś by to pomogło. To w sumie całkiem niegłupi pomysł.

Co byś zrobił(a) gdybyś musiał(a) wybrać między życiem Twoim a kogoś bardzo Ci bliskiego? Uratowanie obydwu nie wchodzi w rachubę więc trzeba jedno wybrać
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 10 Sierpnia 2019r. 14:40, W całości zmieniany: 1
_________________
0
10 Sierpnia 2019r. 14:43
zależy, o kogo by chodziło, ale to trudne pytanie bardzo. wybrałabym siebie - już nieraz próbowałam, a gdyby jeszcze miałoby to komuś pomóc, to już w ogóle fajnie

co byś zrobił/a gdybyś mógł jeść tylko jedno do końca życia?
_________________
zdjęcie mojej ulubionej słodkiej buły


(ona się tak ślicznie uśmiecha <3)
0
10 Sierpnia 2019r. 14:49
Zależy co by to było. Np.schabowe mógłbym jeść bez końca dlatego trudno na to odpowiedzieć.

Co byś zrobił(a) gdybyś żył(a) w świecie w którym jesteś jedyną żywą osobą?
_________________
0
19 Sierpnia 2019r. 23:03
A co mi po takim życiu? Ni to się do kogo odezwać, ni to z kimś spędzać czas. Samotność jest potrzebna, ale bez przesady, w takim świecie bym nie wytrzymała psychicznie, nikt by nie wytrzymał, nieważne jakim by samotnikiem nie był. Może bym szukała sposobu by się przenieść do innego świata, ewentualnie pozostaje opcja z samobójstwem, ale bądźmy realistami, co to zmieni?

Spotykasz jakąś osobę na oko w twoim wieku gdzieś na ławce np. w parku. Z pozoru wygląda na sympatycznie, lub cię w pewnien sposób ciekawi i masz nawet ochotę ją/jego poznać, bo w sumie czemu nie, nie masz się i tak do kogo odezwać na codzień (może to nie prawda, ale mówię W ZAŁOŻENIU). Więc masz szansę poznać kogoś nowego, co robisz? Stchórzysz i idziesz dalej jakby nigdy nic? Czy może jednak przysiądziesz się i zaczepisz zwykłym ,,cześć/hej" i spróbujesz się zapoznać?


Ostatnio edytowany przez Animotka999 19 Sierpnia 2019r. 23:03, W całości zmieniany: 1
_________________
Anee


0
20 Sierpnia 2019r. 1:41
Mi życie w takim świecie by nie przeszkadzało - na co dzień jestem sam więc dla mnie to żadna różnica. Przywyknąłbym do takiej sytuacji.

Pewnie bym stchórzył albo bał się że pójdzie na policję (żyjemy w czasach w których możesz pójść do więzienia za cokolwiek - na każdego coś się znajdzie) albo najpewniej bym pomyślał że taka osoba czeka na kogoś ze swoich znajomych i raczej mając ich nie potrzebuje jakiegoś randoma z zewnątrz. Wychodzę z założenia że 2 strona zawsze zrobi ten pierwszy krok. A finał tej historii byłby taki że bym uciekł i tyle.


Co byś zrobił(a) gdybyś znalazł(a) dużą sumę pieniędzy a nikt by się po nią nie zgłosił ? Oddasz czy zostawisz dla siebie a może dasz potrzebującym ?
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 20 Sierpnia 2019r. 1:42, W całości zmieniany: 1
_________________

Strona 100 z 102
  «   93949596979899
100
101102   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.