Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Co byś zrobił gdyby...?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co byś zrobił gdyby...?

Strona 56 z 102
0
12 Maja 2017r. 19:40
Pokochałbym jeszcze bardziej nieskażone elektroniką silniki

Co byś zrobił/a widząc osobę która wydaje się być bardzo znajoma... ale jednocześnie nie zwraca na Ciebie uwagi?
_________________
0
13 Maja 2017r. 2:16
Pewnie bym to zignorowała, no chyba że to byłaby bardzo bliska mi kiedyś osoba. Wtenczas spróbowałabym z nią jakoś porozmawiać.

Co byś zrobił/a gdyby w twoim domu nie było prądu przez cały dzień?
_________________


0
13 Maja 2017r. 15:00
To dla mnie nie problem, może udałoby mi się poćwiczyć pewne niecodzienne umiejętności tak, żeby z kimś sobie porozmawiać albo gdzieś się przejść. ^^'

Co byś zrobił/a gdybyś rankiem następnego dnia obudził/a się w świecie, w którym okazałoby się, że mieszkasz w zupełnie innej okolicy i wśród innych ludzi, a oni wszyscy wmawialiby Ci, że od zawsze było tak?
_________________
0
13 Maja 2017r. 16:34
Miałabym mętlik w głowie, może powiedziałabym im że ich nie pamiętam i poprosiła by pomogli mi wrócić do życia którym według nich żyłam.

Co byś zrobił/a gdyby okazało się że każdy cukierek lub ciastko po włożeni do ust było by dla ciebie gorzkie?
_________________


0
13 Maja 2017r. 19:16
Żyłbym dalej na swojej diecie.

Co byś zrobił/a gdyby znikły wszystkie słodycze?
_________________
0
13 Maja 2017r. 19:25
Nowe słodycze (albo trzeba by było poczekać chwilę, aż zostaną wyprodukowane nowe). :3

Co byś zrobił/a gdybyś mogła/mógł zwiększać i zmniejszać swój rozmiar dowolnie według swojego uznania?
_________________
0
13 Maja 2017r. 19:31
Rozdeptał kilka osób i sterroryzował kilka innych

Co byś zrobił/a gdyby słodycze przestały istnieć i wytworzenie ich byłoby niemożliwe?
_________________
0
13 Maja 2017r. 19:37
Znalazłabym sobie inny przysmak.

Co byś zrobił/a gdyby okazało się, że świat w którym żyjesz okazał się jedynie wytworem twojej wyobraźni?
_________________


0
13 Maja 2017r. 19:37
Uruchomiłbym pełne obroty tego dzieła.


Co byś zrobił/a gdyby świat został nuklearną pustynią?
_________________
0
13 Maja 2017r. 19:45
Prawdopodobnie bym zginęła.

Co byś zrobił/a gdyby okazało się że na statku w którym udało ci się przeżyć powódź, brakuję jedzenia i by inni mogli przeżyć postanowiono że wyrzucą właśnie Ciebie?
_________________


0
14 Maja 2017r. 17:28
Rozprułbym jakieś ubranie, by pozyskać nić którą można by prowizorycznie łowić ryby.

Co byś zrobił/a gdyby podczas podróży w nocy, w lesie padły Ci światła?
_________________
0
14 Maja 2017r. 22:08
Mam naprawdę bardzo dobry wzrok, więc myślę, że nie byłoby dla mnie tak całkiem ciemno i myślę, że pozostałoby mi poszukanie sobie później jakiegoś w miarę bezpiecznego miejsca, w którym można by było przeczekać do świtu (tak bez snu) i dodatkowo jeszcze jakoś zabezpieczenie go, a później, gdy nad horyzontem pojawiłoby się już słońce wyruszenie w dalszą drogę.

Co byś zrobił/a gdybyś miał/miała możliwość współpracować z kimś, kto wiedziałby o Tobie dokładnie wszystko, także to, co myślisz w danej chwili o czymkolwiek, ale jednocześnie pozwalałoby Ci to na dążenie do mistrzostwa w dowolnej (dowolnej) dziedzinie, którą samodzielnie sobie wybierzesz Ty i na wejście w niej na sam szczyt i nie mogłabyś/ nie mógłbyś przed takim kimś nic nigdy ukryć, a Ty wiedział(a)byś o takim kimś niewiele?
Ostatnio edytowany przez Astral 14 Maja 2017r. 22:08, W całości zmieniany: 1
_________________
0
14 Maja 2017r. 22:59
Głowiłbym się co on/ona sobie o mnie myśli

Co byś zrobił, gdyby nagle grawitacja uległa zmianie?
_________________
0
15 Maja 2017r. 16:15
Zastanawiałabym się dlaczego grawitacja uległa zmianie ..

Co byś zrobił/a gdyby sprzedali twój dom bez twojej wiedzy?
_________________
0
16 Maja 2017r. 1:37
Wkurzyłabym się, to na pewno. Pewnie próbowałabym go odzyskać co by się nie udało więc znalazłabym sobie nowe.

Co byś zrobił/a gdyby na twojej czekoladzie usiadła pszczoła? ^^
_________________



Strona 56 z 102
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.