Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Co byś zrobił gdyby...?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co byś zrobił gdyby...?

Strona 7 z 102
  «   123456
7
8910111213   »
0
12 Stycznia 2012r. 12:01
Zrobiłabym wszystko co sobie w życiu wymarzyłam i umarłabym szczęśliwa.

Co byś zrobił, gdybyś szedł/szła przez całe miasto dla najpyszniejszych lodów w mieście i okazałoby się, że budka zamknięta? xd
_________________

0
12 Stycznia 2012r. 12:15
Cieszyłbym się, że przynajmniej miałem spacerek i poszedł do 2 ulubionej budki z lodami x3

Co byś zrobił/a, gdybyś mogła otrzymać moc wyjątkowo silnego uroku osobistego (jedno słowo czy nawet spojrzenie i wszyscy ci wierzą, cokolwiek mówisz i robisz) jednak ceną tego byłoby skrócenie życia o połowę?
_________________
0
12 Stycznia 2012r. 14:08
Przyjęłabym tę moc, kto by chciał dożyc pomarszczonej 70-tki (rozumowanie Mjón, nie obrażać się).

Jeśli już o mocach, co byś zrobił/ła, gdyby ktoś zaproponował Ci jakąś super moc w zamian za najważniejsze dla Ciebie wspomnienia?
_________________

0
12 Stycznia 2012r. 14:41
zależy jaką moc.
oddałabym za wszechmogącość :D
gdybym była wszechmogąca to odzyskałabym te wspomnienia ^,^

co byś zrobił(a) gdyby rodzice zabrali ci internety i rzekli, że oddadzą gdy skończysz szkołę?
_________________
0
12 Stycznia 2012r. 15:40
Bym zapewne płacił z swoich... jakiś chociaż żeby anime chodziło :D..
Co byś zrobił(a) gdyby wywalili Cię z szkoły..?..
_________________
0
13 Stycznia 2012r. 3:58
Heh pytanie z życia wzięte jeśli chodzi o mnie.
Teraz pytanie co zrobiłem po tym jak mnie wywalili??

-zawirusowałem szkolne komputery
-wywołałem alarm p.pożarowy
-odłączyłem szkołę od prądu na 3 dni
dalej wymieniać nie będę bo to nie ma sensu(obawia się zgłoszenia na policję)

Co byś zrobił[a] gdyby osoba z twojej rodziny się powiesiła i ty byś ją znalazł[a]?
_________________
GŁUPIE POMYSŁY KAŻDEGO DNIA
http://myanimelist.net/animelist/Saito-kun90

0
13 Stycznia 2012r. 11:14
Wow o.o Byłabym w szoku, nie wiedziałabym co zrobić...
Co byś zrobił/a gdyby twoje najukochańsze animu zostało wycofane, a ty jesteś w trakcie oglądania ?
_________________
0
13 Stycznia 2012r. 14:32
wzięłabym się za mangę.

co byś zrobił(a) gdyby za każdą Twą ocenę poniżej piątki zwalniano by Ci internety o połowę?
_________________
0
13 Stycznia 2012r. 14:52
Ukradła neta sąsiadowi! :D
Co byś zrobił(A) gdyby ktos z on-a pojawił się w niewyjaśnionych okolicznościach w twoim domu? :D
_________________
0
13 Stycznia 2012r. 21:28
Wzięłabym siekierę i pozbyłabym się 0_0 (bo wychodziłoby na to, że jest godnym następcą stalkera Gasai Yuno)

Co byś zrobił/ła, gdybyś przychodząc do szkoły, dowiedział/ła się o całorocznym sprawdzianie, którego jeśli nie napiszesz, możesz nie zdać?
_________________

0
14 Stycznia 2012r. 22:29
poszłabym z uśmiechem na twarzy go pisać. tak, zawsze mam takie podejście. XD

co byś zrobił[a], gdybyś miał do wyboru ślepotę, bądź kalectwo?
_________________
0
15 Stycznia 2012r. 13:22
Nic nie wybrałabym, głupie pytanie w ogóle o.O W obu przypadkach jakby mi się to przydarzyło, skończyłabym ze sobą :f

Co byś zrobiła, gdybyś zgubiła najcenniejszą rzecz swojego przyjaciela którą Ci w zaufaniu powierzył?
_________________

0
21 Stycznia 2012r. 16:05
Przyznałbym się, bo przyjaciel to osoba która bardziej ponad rzeczy ceni przyjaźń.

Co byś zrobił(a) gdybyś jutro miał(a) stracić pamięć :D
_________________
0
21 Stycznia 2012r. 18:10
Nie wyobrażam sobie tego xD, ale wcześniej spisałbym/nagrał najważniejsze dla mnie informacje i ustaliłbym plan na najbliższą przyszłość.


Co byś zrobił(a) gdyby okazało się, że możesz uratować swoich najbliższych, lecz za cenę swojego życia?
_________________
0
21 Stycznia 2012r. 19:59
po prostu bym to zrobiła..
Co byś zrobił/a, gdyby na Ziemi nie został żaden człowiek?
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Strona 7 z 102
  «   123456
7
8910111213   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.