Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Co byś zrobił gdyby...?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co byś zrobił gdyby...?

Strona 91 z 102
0
30 Października 2018r. 19:34
proste
zrobiłabym inne na tyle dobre żeby stało się moim ulubionym
Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a dużo pieniędzy w loterii? kreatywna jestem ok?
_________________
0
30 Października 2018r. 19:39
Cóż... postarałbym się przynieść chwałę pewnemu dość leciwemu już wehikułowi

Co byś zrobił/a gdyby zastawiono na Ciebie pułapkę?
_________________
0
30 Października 2018r. 20:54
Najprawdopodobniej szukałbym odwetu
Co byś zrobił/a gdyby jakiś młody chłopak na ulicy zacząłby mieszać Cię błotem (Słownie ofc)?
_________________
0
31 Października 2018r. 0:11
Olałbym go.
Co byś zrobił/a gdyby Twoja twarz została obrzydliwe zdeformowana na skutek wypadku?
_________________
0
31 Października 2018r. 19:44
i tak jest już zdeformowana
Zrobilabym operację plastyczną
Co byś zrobił(a) gdyby ktoś rzucił w ciebie butem?
_________________
0
31 Października 2018r. 21:30
Unik oczywiście

Co byś zrobił/a gdyby przyszło Ci się tłumaczyć za to, z czego nie wywiązał się ktoś inny?
_________________
0
1 Listopada 2018r. 13:46
Próbowałbym wyjaśnić, że jak ta osoba ma do kogoś pretensje to powinna je zgłosić do tego osobnika, który się nie wywiązał z tego, a nie do mnie. I, że mogę dać jej zawsze namiary. Więc niech nie obwinia mnie. Co oczywiście i tak nic by nie dało, więc zostaje zablokowanie na fb, instagramie, whatsupie, snapchacie, zablokowanie numeru telefonu i we wszystkich innych miejscach, bo ile można się użerać z osobą, która nie chce słuchać i ma swój spaczony światopogląd?!
Ok. wyżyłem się xD

Co byś zrobił(a), gdybyś dostał(a) ofertę wyruszyć do nowo tworzonej kolonii na Marsie? Przy czym nie byłoby możliwości powrotu, więc wiązałoby się to z tym, że nigdy w życiu nie zobaczysz już swojej rodziny i bliskich. Co więcej, pewnie nie będzie tam internetu.
_________________
A gentleman will walk but never run
0
1 Listopada 2018r. 14:11
Opuścić wszystkich i zacząć nowe życie? I to na nowej planecie? Wchodzę w to. Po co mi internet, gdy mogę poznawać wszystko od nowa *-*

Co byś zrobił(a), gdybyś słyszał(a) myśli osoby z którą rozmawiasz?
_________________
0
1 Listopada 2018r. 17:06
Dla osoby makiawelistycznej jak ja to odblokowuje to mnóstwo opcji

Co byś zrobił/a gdybyś się cofnął/ęła do średniowiecza?
_________________
0
1 Listopada 2018r. 18:20
Pokazałbym światu wynalazki z dzisiejszych czasów i zmieniłbym bieg historii. Głosiłbym, że jestem wysłannikiem niebios, stworzyłbym kult samego siebie i razem z moją armią wiernych prowadziłbym krucjatę przeciwko heretykom. Odszukałbym przodków swojej byłej i bym ich wszystkich wymordował. Poszerzałbym swoje wpływy na cały świat i teraz byście żyli w moim cesarstwie.

Co byś zrobił/a gdyby na Twoim przyszłym ślubie wbiegł Shrek i krzyknął, że się nie zgadza.
Ostatnio edytowany przez GraveDancer 1 Listopada 2018r. 18:24, W całości zmieniany: 1
_________________
0
2 Listopada 2018r. 2:53
Nakrzyczałabym mu by sobie lepiej poszedł do Fiony i dał żyć
Co byś zrobił gdyby wlazła ci przez okno panda?
_________________
Anee


0
5 Listopada 2018r. 23:27
Oddałbym ją do zoo.
Co byś zrobi(a) gdyby do twojego domu przyszedł Donald Trump?
_________________
0
5 Listopada 2018r. 23:33
Pewnie nawet nie poznałbym że to on xD Postarałbym się go ugościć najlepiej jak potrafię

Co byś zrobił(a) gdyby podszedł do Ciebie biedny człowiek i poprosił o pieniądze ?
_________________
0
5 Listopada 2018r. 23:37
Pogadałabym z nim chwilę, a potem być może mu dała w zależności czy po prostu bezdomny czy jakiś pijak.
Co byś zrobi(a) gdybyś zobaczył twojego idola w twoim domu?
_________________
0
6 Listopada 2018r. 20:08
No cieszyłabym się, ale nie skakałabym jak wariatka wokół jego osoby. Normalnie bym go przyjęła jak gościa.

Co byś zrobił/a gdybyś bez wytłumaczalnego powodu, w niewiadomej chwili, przeniósł/osła się do Japonii? Wręcz teleportował/a tak nagle.
_________________
Anee



Strona 91 z 102
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.