Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Co byś zrobił gdyby...?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co byś zrobił gdyby...?

Strona 94 z 102
0
12 Listopada 2018r. 18:36
Poszłabym jak najszybciej do lekarza.
Co byś zrobi(a) gdybyś niechcący spalił sobie rękę?
_________________
0
17 Listopada 2018r. 23:10
płakałbym śmiejąc się z własnej głupoty
co byś zrobił/a, gdybyś wygrał/a w totka?
_________________
twoje najgorsze koszmary.

0
17 Listopada 2018r. 23:39
Zrobiłbym wszystko co tylko bym chciał.
Co byś zrobił(a) gdybyś musiał(a) się opiekować gromadką dzieci ?
_________________
0
17 Listopada 2018r. 23:44
opiekuje się codziennie - jak nie w domu to na zbiórkach gromady zuchowej :D żadne mi wyzwanie ;p
co byś zrobił/a gdybyś miał/a co wyboru śmierć natychmiastową bądź wieczne życie ?
Ostatnio edytowany przez Sakurada 17 Listopada 2018r. 23:44, W całości zmieniany: 1
_________________
twoje najgorsze koszmary.

0
17 Listopada 2018r. 23:46
Wybrałbym śmierć oczywiście
Co byś zrobił(a) gdyby ktoś cię zamknął w piwnicy i związał ?
_________________
0
18 Listopada 2018r. 0:01
Spróbowałabym uciec.
Co byś zrobił(a) gdyby w nocy przyszedł do twojego domu ktoś obcy i cię obudził?
_________________
0
18 Listopada 2018r. 0:03
Pomyślałbym czy za dużo nie wypiłem za dużo soczków ostatniej nocy a tak na serio to pewnie bym się wystraszył i uciekł

Co byś zrobił(a) gdyby nagle wybuchł pożar w Twoim domu ?
_________________
0
18 Listopada 2018r. 0:06
Spróbowałabym opuścić budynek i zadzwonić na straż pożarną.
Co byś zrobił(a) gdyby okazało się że jesteś kosmitą i naukowcy próbowaliby cię porwać w celach naukowych?
_________________
0
18 Listopada 2018r. 12:21
popełniłabym samobójstwo.
Co byś zrobił/a, gdybyś spotkał/a Boga?
_________________
0
18 Listopada 2018r. 18:47
Zapytałbym go o wiele rzeczy które bardzo mnie ciekawią.

Co byś zrobiła gdybyś żył(a) na ulicy ?
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 20 Grudnia 2018r. 0:40, W całości zmieniany: 1
_________________
0
24 Listopada 2018r. 21:39
Szukałabym jakiejkolwiek pracy aby zdobyć i uzbiera pieniądze na żarło, a jak nie, może jakby było zimno to bym się w mieście skradła do jakiejś galerii, sprytnie ukryła w sklepie gdzie są te kocyki, poduchy i wgl, i bym tam spała w kocykach, jakbym chciała jeść to wystarczy że poszłabym do jakiegoś sklepu i wzięła cokolwiek, ciuchy bym sobie pozabierała. Żyłabym tak dopóki by mnie nie złapała policja lub ochrona, ale nagrania z kamer można by się pozbyć gdybym się włamała do systemu. Może i bym przeżyła tam chociaż z tydzień w taki sposób. A potem znowu ulica, ale by było jakieś przeżycie, a jak nie to więzienie, ale tam to nawet oni mają lepiej podobno niż w sanatorium, tsaaa...

Co byś zrobił gdybyś po obudzeniu się znalazł w łóżku, ale nie swoim tylko jakiejś osoby z anime którą lubisz, kochasz, czy co tam se o niej myślisz?
Ostatnio edytowany przez Animotka999 24 Listopada 2018r. 21:40, W całości zmieniany: 1
_________________
Anee


0
20 Grudnia 2018r. 0:20
umarłabym XDD
Co byś zrobił (a) gdyby rodzice powiedzieli ci że jesteś adoptowany?
_________________
0
20 Grudnia 2018r. 0:42
Nic,bo mnie to nie rusza - i tak niczego by to nie zmieniło
Co byś zrobił(a) gdybyś znalazł(a) się w świecie swojego ulubionego anime ?
Ostatnio edytowany przez Znienawidzony 20 Grudnia 2018r. 16:26, W całości zmieniany: 2
_________________
0
25 Grudnia 2018r. 2:14
Chciałabym chociaż mieć Wulgaryzmy kurwa możliwość żeby dorównać tym osobom w ich talencie, żebym nie była dla nich przeszkodą. A że jestem leń, no to cóż...

Co byś zrobił/a gdyby nagle tytan się pojawił ci w oknie, w sensie zaglądał ci do pokoju i szukał jakiegoś ,,pożywienia,, , czyli ciebie?

_________________
Anee


0
25 Grudnia 2018r. 2:19
Stwierdziłbym, że to już najwyższa pora wybrać się spać

Masz jakieś marzenie?
_________________

Strona 94 z 102
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.