Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Siewca
0
20 Lutego 2013r. 18:57
Żeby nie było, że tylko Des umie pisać. =.=

Początek historii wymyślonej przeze mnie postaci w określonych realiach, których w tekście jednak nie opisałem (co mam nadzieję nie będzie problemem dla czytelnika). Jeśli się wam spodoba to podrzucę kiedyś ciąg dalszy. :)

Spoiler


P.S. Mam nadzieję, że nie spieprzyłem HTMa.
Ostatnio edytowany przez Louvaine 20 Lutego 2013r. 18:58, W całości zmieniany: 2
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
20 Lutego 2013r. 21:10
" niczym za dotkęnieciem magicznej różdżki odejmował wszystkie trosk" - skojarzyło mi się z ołówkiem czy innym badziewiem reklamowanym przez Mango.

Spodobało mi się to opowiadanie, choć przypominało mi nieco Wiedźmina. Było parę powtórzeń takich co nie musiało ich być (chodzi mi o pramatkę). W co najmniej jednym miejscu brakowało znaku diakrytycznego.

:)

Cieszę się, że pojawiło się lepsze opowiadanie niż te co ja dałem (że w ogóle jakieś).
_________________


0
20 Lutego 2013r. 23:52
No nie wiem, czy lepsze. Mam nieodparte wrażenie, że w moim forma przerasta treść. U Ciebie jest przeciwnie, nie sądzisz?
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
21 Lutego 2013r. 7:51
Ja mam wieczne problemy ze stylistyką, cóż na to poradzę, ćwiczę, ale i tak niewiele efektów to daje. :)
_________________


0
24 Lutego 2013r. 16:43
Czytaj więcej książek. Problemy tego typu polegają na niższości autora nad dziełem. Manipuluj słowem i bądź o krok przed nim. Miej wizję tego, co chcesz napisać. Czytaj więcej książek! :P
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.