Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Szepty Cieni
0
27 Lutego 2013r. 2:16
Okay, to będzie dziennik zabójcy prowadzonego przeze mnie w grze The Elder Scrolls IV: Oblivion. Ostrzegam więc, że znajdzie się tu masa spoilerów dotyczących organizacji nazwanej przez twórców Mrocznym Bractwem (Dark Brotherhood). Tłumaczę sam wszystkie nazwy z angielskiego na polski i to jest (oprócz samej psychologii i postrzegania postaci, które to będzie kluczowe wszak dla jej dziennika) w zasadzie cały mój wkład w fabułę tego tekstu. Wszelkie prawa do firmy Bethesda Softworks, będącej producentem gry. Jeszcze raz ostrzegam przed natłokiem spoilerów i zapraszam do lektury.

Postać: Mroczny Elf, były więzień Imperium (zbieg), mężczyzna. Specjalizuje się w cichym, niezauważonym przemieszczaniu, alchemii, ostrzach tradycyjnych, krótkich typu sztylety i miecze. Zna podstawy retoryki, kupiectwa, magii iluzji.

Uwagi: Troszkę nie pasuje mi system dat w tej grze. Kiedy zaczynałem przygodę był ten sam dzień, kiedy ją kończyłem, a postać sporo podróżowała w międzyczasie. No ale ok, to nie jest esencja tekstu. Tak czy inaczej w ramach pytań o cokolwiek zapraszam do tematu później, a teraz do lektury.



Spoiler
Ostatnio edytowany przez Louvaine 27 Lutego 2013r. 11:32, W całości zmieniany: 5
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
27 Lutego 2013r. 13:34
;3 Mrau, kóta chce więcej. <3
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.