Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Spamowe rozmówki i nie tylko. ;3
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Spamowe rozmówki i nie tylko. ;3
0
26 Czerwca 2013r. 10:01
Postanowiłam założyć ten temat, bo(o matko uwaga! :o) pomyślałam, że fajnie będzie wstawić jakieś śmieszne rozmowy ze spamu, ale jak napisałam w temacie również z życia. ^^
Osobiście ja nie mam takich rozmówek(tak kłam dalej), ale wy na pewno macie takich wiele. :3
Więc jak tylko coś sobie przypomnicie to dodawać, jeśli oczywiście chcecie. ^^
Wiadomo oczywiście, że bez przekleństw, bo na forum są one zabronione, albo je zamazać jeśli można.
_________________
Meh

0
26 Czerwca 2013r. 15:06
taki temat już istnieje
http://on-anime.pl/forum/temat/98-Onanimemy-
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 26 Czerwca 2013r. 15:07, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
26 Czerwca 2013r. 20:47
Ale Asiu, widzisz... Tamten temat został założony 3 lata temu, a ostatni post około rok temu, świeży temat się przyda, najwyżej się zamrozi jak nic nikt nie doda.

Sry za offtop
_________________


0
27 Czerwca 2013r. 14:34
cóż uważam, że powielanie tematów nie ma sensu, więc temat zamykam :)
Pomysł ogólnie jest, wiec jak koś chce to niech pisze :)
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.