Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Święty Spokój

Strona 2 z 9
  «   1
2
345678   »
0
10 Lipca 2013r. 22:58
Nauczycielka ala menda, zabrała wypracowanie, żeby nie było na nią, że pozwoliła mu wyjść podczas lekcji, a potem taka reflekcja, że w sumie się starał to już weźmie. Realia polskich szkół xD
_________________
0
10 Lipca 2013r. 23:45
Dobra, teraz niewiele dodam. Jakieś nudy, ale musiałem to napisać.


Ukryta zawartość
_________________


0
12 Lipca 2013r. 0:35
Asiu, mam nadzieję, że to przełkniesz i da Ci to motywację i parę pomysłów. I oczekuję Twojej pozytywnej reakcji.


Ukryta zawartość
_________________


0
13 Lipca 2013r. 22:36
Ukryta zawartość



* nie wiem czy we Władysławowie są wieżowce, jak nie ma to jest alternatywny świat, w którym są wieżowce, o !
_________________


0
14 Lipca 2013r. 14:11
Waaa, jestem ciekawa jak potoczy się dalej ta wizyta u rodziców Wilka. Teraz tylko Dziabąszcza trzeba zagonić xD
_________________
0
17 Lipca 2013r. 8:36
Ukryta zawartość
_________________


0
17 Lipca 2013r. 9:10
Opowiadanie świetne, tak jak napisałam u Dziabełki. Wy macie pokręconą psychikę i Wy umiecie to wykorzystać. To jest niesamowite. Czekam z niecierpliwością na więcej.
_________________
0
19 Lipca 2013r. 18:40
Ukryta zawartość
_________________


0
19 Lipca 2013r. 21:27
wykończymy ich xDDDDDDDD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
19 Lipca 2013r. 21:44
Hmm, to jak "wyszedł" za swojego ciała przypomniało mi pewną opowieść.
Nie zabijajcie ich! Przynajmniej nie tak od razu, trzeba budować napięcie xD
_________________
0
19 Lipca 2013r. 22:44
Ukryta zawartość
_________________


0
19 Lipca 2013r. 23:04
"W moich uszach brzmi chaos, a jednak nie do końca, niby chaos, a jednak jest podobny do uspokajającego brzmienia fal. Gdy takie rozbijają się o brzegi statku. Statku, który nazywa się Tok. Mój Tok płynie przez morze myśli. Rozbija się o nie i brnie do przodu. Tok myślenia. Co za brednie. Ale lubię takie tworzyć, tak samo jak moje opowiadania. Nie każde ma sens, nie wszystkie muszą się podobać, ale ja czuję się lepiej jak je piszę. Czuję się potrzebny, może ktoś to przeczyta i odnajdzie tam kawałek swojej duszy? Może to go w minimalnym stopniu odmieni? "
Mmm, taki fajny fragment. Tak to już jest ^ ^ Bywa, że pisze się po prostu dla siebie, ale zawsze z myślą o kimś, kto może to przeczytać.
Co do historii, to nawet Wilk nie musi się starać, już jego siostra nim się zajmie i dobije totalnie [że się nie pozbiera?]. xD
_________________
0
20 Lipca 2013r. 12:28
Ciekawe czy rzeczywiście się tak czujesz jak piszesz. Jeżeli tak, to jest piękne i pięknie to opisałeś.

Historia zaskakuje i jestem ciekawa kiedy będą pierwsze ofiary śmiertelne. :3
_________________
0
21 Lipca 2013r. 12:34
Ukryta zawartość
_________________


0
21 Lipca 2013r. 12:54
Nie, dlaczego? :c Jetem rozczarowana Florkiem, a to baka.. Końcówka ala yandere, bardzo mi się spodobała xD Hmm, ciekawe jak to się skończy, ale zwaliłeś robotę na Dziabka, dopse dopse xD
_________________

Strona 2 z 9
  «   1
2
345678   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.