Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Jakie anime mi polecacie?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Jakie anime mi polecacie?

Strona 1 z 2
1
2   »
0
30 Sierpnia 2014r. 16:45
Cześć. :)
Jestem tutaj nowa, od niedawna zaczęłam interesować się anime. Oglądam Death Note, to moje pierwsze anime.
Jednak nie wiem co mam zacząć oglądać po obejrzeniu DN. Polecicie mi coś?
Z góry dziękuje. :D
_________________
I hate people.
0
30 Sierpnia 2014r. 18:11
Stains gate,Baccano!,Michiko to Hatchin,Shinsekai yori czy Psycho pass
Mozesz sprecyzować swoje gusta,czy lubisz mechy,super moce moze bardziej coś przyziemnego kryminały,komedia,okruchy życia.
_________________
0
31 Sierpnia 2014r. 13:33
Tak od siebie, to mogę polecić coś z mroczniejszych, postapokaliptycznych klimatów - Ergo Proxy, Texhnolyze i Ghost in the Shell. Słyszałam, że Serial Experiments Lain miażdży pod kątem psychologicznym. Coś konkretnego o wampirach, to klasycznie Hellsing i koniecznie Hellsing Ultimate, który moim zdaniem jest lepszy, no bo w końcu opierał się na mandze i wyszedł nieziemsko. Hmm... Shingeki no Kyojin, Elfen Lied, Psycho-Pass. Tak na marginesie, też zaczynałam od DN, potem poleciałam z Bleachem, jeśli chodzi o tasiemce, to polecam jeszcze One Piece, który motywuje i pozytywnie nastawia. Pozdro. ;)
_________________
0
19 Maja 2016r. 12:46
I jak idzie oglądanie? Wciągnęłaś się, czy jednak za ciężkie klimaty? Ja się teraz jaram tym, że ma wyjść anime po polsku :) Tetsu Project rusza pełną parą :)
_________________
0
21 Lipca 2016r. 12:01
Ostatnio miałem przyjemność obcować z Durarara. I niestety, jak to zwykle bywa przy dobrnięciu do końca, pozostał jedynie smutek, żal i niedosyt którego echa pobrzmiewają jeszcze w mej duszy (nadmienię tylko, że oglądanie zakończyłem zaledwie 3 dni temu ;d). Może nie wycisnęło ze mnie tylu łez co Mirai Nikki czy Elfen Lied, ale ogólnie pozostawiło po sobie dobre wrażenie. Poza tym aestetyka jest wyborna (<333); ta delikatność kreski potęgowana doskonale zrównoważoną kolorystyką, sprawia że chce się na to patrzeć.
Ostatnio edytowany przez Deus 21 Lipca 2016r. 12:02, W całości zmieniany: 1
_________________
Feci, quod potui, faciant meliora potentes.
0
22 Lipca 2016r. 19:23
całą moją listę obejrzanych (ノ◕ヮ◕)ノ♫・゚ Nigdy nie żałowałam czasu którego poświęciłam tym tytułom*-*
Ostatnio edytowany przez GimmeCookies 22 Lipca 2016r. 19:24, W całości zmieniany: 1
_________________
0
24 Lipca 2016r. 2:37
Polecam Fairy Tail, jest to tak zwany ,tasiemiec, czyli 175 odcinkowe anime, oczywiscie jest tez 2 sezon. Anime bardzo wciaga i przy nim bedziesz sie smiac jak i ronic gorzkie lzy. Serdecznie ci je polecam :)
_________________
Byłam tu, mueheheheh[font=Symbol]
0
8 Sierpnia 2016r. 2:55
Osobiście polecam następujące tytuły:
>Sakamichi no Apollon
>Jigoku Shoujo
>Darker Than Black
>Kuroshitsuji
>Flying Witch
_________________

Sapere aude!
0
16 Sierpnia 2016r. 12:53
Polecam oswoić sobie jakiś gatunek żeby później nie mieć problemów. Oglądanie na prawo i na lewo czasami jest męczące, a tak to wiesz że oglądasz anime które spełnia twoje oczekiwania. Dla początkowych polecam luźne serie, które pozwolą bardziej przenieść się do świata anime.
Wymienię trochę tych luźnych serii ale trochę też mocniejszych:
Noragami, Kuroshitsuji, Durarara, K Project, Mirai Nikki
Jak na początek te pięć serii powinno każdemu nowicjuszowi starczyć.
Ostatnio edytowany przez Akiato82 16 Sierpnia 2016r. 12:54, W całości zmieniany: 2
_________________
0
16 Sierpnia 2016r. 19:43
Ja polecam:
- Bleach
- One Piece (ale to konkretny tasiemiec więc lepiej się troszkę wstrzymać aż się pożądnie zżyjesz z anime ;p)
- Noragami (fajna historia, dwa sezony ale nie długie)
- Naruto (jedno z ,,obowiązkowych'' anime ale naprawdę świetne)
- Vampire Knight (pierwsze jaskie ja obejrzałam ;p)
Ja raczej wolę tasiemce bo można się do nich przywiązać i wiesz, że jeszcze wiele odcinków przed tobą. A krótkie 12-sto odcinkowe anime to tak naprawdę ledwo się obejrzysz a tu koniec ;/
_________________
,,Jedyne, co teraz mogę zrobić, to oczyścić umysł i iść przed siebie''

0
17 Sierpnia 2016r. 14:20
Ja polecam:
-Boku dake ga inai Machi (Erased)
-Steins Gate
-One Punch Man
-Zankyou no Terror
-Naruto
-Dragon Ball
-Another
-Tokyo Ghoul
-Akame ga Kill
_________________
0
29 Sierpnia 2016r. 14:29
Diabolik Lovers
Angel Beats
Diabolik Lovers
Absolute Duo
Diabolik Lovers
Elfen Lied
Diabolik Lovers
No game no life
Diabolik Lovers
Nanatsu no taizai
Diabolik Lovers
Love Stage
Diabolik Lovers
Another
Diabolik Lovers
Corpse Party
Diabolik Lovers
Mirai Nikki
Diabolik Lovers
Death Note
Diabolik Lovers
Sword Art Online
Diabolik Lovers
Servamp
Diabolik Lovers
Vampire Knight
Diabolik Lovers
Noragami
Diabolik Lovers
Highschool of the dead
Diabolik Lovers
Ao no Exorcist
Diabolik Lovers
No.6
Diabolik Lovers
_________________
#TeamKris


0
16 Marca 2018r. 18:51
Noragami jest świetne
_________________
weronika kotek
0
6 Czerwca 2022r. 14:53
Polecam zacząć od klasyki, czyli Król Szamanów, Naruto, Dragon Ball. Polecam też Gintama i Narogami.
_________________
0
8 Czerwca 2022r. 4:31
Za dłuuuuuugie - klasyki to raczej tylko dla osób wychowujących się na "tasiemcach" czyli np.mnie. Zarzucę tylko kilkoma tytułami godnymi chociażby sprawdzenia: Re:Zero, Dr.Stone, Tate No Yuusha No Nariagari (odcinki od 1 do 21),Mob Psycho 100,Vinland Saga,Magi,Made in Abyss,Psycho-Pass,Hai To Gensou No Grimgar,Ushio to Tora,Enen no Shouboutai (szerzej znane jako Fire Force). To takie kilka tytułów "na szybko" wymyślonych z pamięci.
_________________

Strona 1 z 2
1
2   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.