Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Którego dnia tygodnia najbardziej nie lubicie albo uwielbiacie i dla czego?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Którego dnia tygodnia najbardziej nie lubicie albo uwielbiacie i dla czego?

Strona 1 z 3
1
23   »
0
16 Lutego 2015r. 19:35
Którego dnia tygodnia najbardziej nie lubicie albo uwielbiacie i dla czego?
Ja nienawidzę poniedziałków. Późno wracam do domu, zawsze mam wtedy sprawdzian/kartkówkę, mam same najgorsze lekcje, zawsze mnie ktoś zdenerwuje, rozpoczyna tydzień najgorzej jak potrafi... wymieniałbym dalej ale nie starczyłoby miejsca XD ale chyba jedynym plusem tego dnia jest to, że się skończył :)
_________________

0
16 Lutego 2015r. 19:40
ooo ja nienawidzę wtorków, mam wtedy najwięcej lekcji i to jeszcze tych najgorszych, na które muszę się najbardziej uczyć, spotykam się z tymi najgorszymi nauczycielami itp. ogólnie jest do
wulgaryzmy
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
18 Lutego 2015r. 18:47
Przyznam, że nie mam jednego ulubionego albo najgorszego dnia, ponieważ każdego dnia wyciągam z życia jak najwięcej, czy to w szkole, czy to w pracy, czy to w chwili wolnej, a pewnych denerwujących czy też spoko ludzi spotyka się na co dzień. :P Każdy dzień rozpoczynam z uśmiechem na twarzy i tak samo go kończę! :)


PS. Moja odpowiedź to troche offtop, ale raz sie żyje ;_;
Ostatnio edytowany przez Ichigo 18 Lutego 2015r. 18:48, W całości zmieniany: 1
_________________

0
21 Lutego 2015r. 8:59
Nienawidzę niedziel...trzeba się przygotować do szkoły,najczęściej w poniedziałek jest sprawdzian,więc nauka też mnie nie ominie.
Do tego dochodzi kościół,gdzie ksiądz miesza się w różne sprawy polityczne.
W niedzielę mam cały zawalony dzień,czy to po zakupy,czy do kościoła,trzeba się uczyć.To chyba wystarczające powody...
_________________
0
23 Lutego 2015r. 21:37
Ten u góry dobrze gada. Potwierdzam.
_________________
0
25 Lutego 2015r. 17:40
Chyba jak każdy poniedziałków. :) Zawsze po weekendzie ciężko ruszyć do pracy
_________________
0
26 Lutego 2015r. 15:59
Dokładnie tak! Weekendy mają to w sobie, że potrafią wytrącić z właśnie ustalanego przez organizm rytmu chodzenia do szkoły lub do pracy. Mózg zaczął ponownie przyzwyczajać się do odpoczynku, siedzenia w domu, braku stresu, et cetera. Dlatego poniedziałki są dla mnie najbardziej "niewyspanymi" dniami w tygodniu.

A niedziela to już nie to samo co sobota, znów pojawia się niepokój związany z jutrzejszą pracą. Nie czuć już takiej beztroski jak w sobotę czy piątek wieczorem.
_________________
0
27 Lutego 2015r. 18:53
Niedziela jest najgorsza jak dla mnie, sama myśl o tym, że jutro trzeba rano wstać napędza mnie, by zrobić jak najwięcej w ten dzień, przez co nie mogę szybko zasnąć, a to skutkuje niewyspaniem w dzień następny. Ulubiony, piątek, najmniej lekcji, raczej takie lajtowne, oczywiście zaraz po nim weekend, więc gitarka. :)
_________________
0
28 Lutego 2015r. 21:09
Poniedziałki, nie wyspany i tylko słyszę ten głos " Kubaaa, wstawaj ! ". Takie ułożenie planu dla osoby uczącej się, by wstawała o 6 jest przepiękne, żyć, nie umierać.
_________________
0
2 Marca 2015r. 22:36
Chyba odpowiedziałem już jakiego dnia nienawidzę,więc teraz trzeba napisać jaki lubię...
hmm...chyba piątek.Dlaczego?A no dlatego ,że zaczyna się weekend.Jest czas na wszystko...na granie,pisanie,oglądanie,itp.
Dla mnie wystarczającym powodem jest wolne i odpoczynek od tych debili z mojej klasy(no może niektórych,ale nie polecam nikomu mojej szkoły,klasy,nauczycieli).
_________________
0
21 Marca 2015r. 23:34
Środa jest najlepsza ,bo pasożty ^^'
_________________

0
9 Lutego 2016r. 4:05
Najbardziej lubię czwartki, ponieważ mam wtedy zajęcia artystyczne i wgl jest luz nie licząc języków rano. :)
Jakiegoś najgorszego nie mam. Jest on wtedy kiedy nie śpię przez całą noc dnia poprzedniego, a muszę rano gdzieś być.
_________________
Szopeł
0
9 Lutego 2016r. 12:12
Uwielbiam soboty. Dlaczego? Zawsze wolne od nauki, poprzedzają niedziele, są po piątku. Dobry to dzień, mięso można jeść i pić również. Wtem nikt nie zabrania w ten dzień kraść małe loli.
_________________
0
14 Lutego 2016r. 15:05
Poniedziałek to najgorszy dzień tygodnia. Dlaczego? Jest to pierwszy dzień po weekendzie, więc ledwo żyję. Mam wtedy najwięcej ciężkich lekcji i dużo nauki na następny dzień + zajęcia po szkole. Po prostu już sama poniedziałkowa aura zmęczenia jest nieznośna :D
_________________
0
14 Lutego 2016r. 18:58
Na pewno od niedzieli leszy jest czwartek bo po niedzieli jest poniedziałek a po czwartku piątek...
nie lubię poniedziałku bo to pierwszy dzień szkoły,
nie lubię wtorku bo to drugi dzień szkoły,
nie lubię środy bo to trzeci dzień szkoły,
nie lubię czwartku bo to czwarty dzień szkoły,
nie lubię piątku bo to piąty dzień szkoły i jestem mięsożercą,
nie lubię soboty bo to dzień w którym sprzątam,
nie lubię niedzieli bo już następnego dnia trzeba iść do szkoły,
ogólnie cały mój tydzień to dno...
ale zdarzają się dni szczęśliwe kiedy? nie wiem...
_________________


Strona 1 z 3
1
23   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.