Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Hej, może wypadało by się przywitać...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Hej, może wypadało by się przywitać...

Strona 2 z 3
  «   1
2
3   »
0
14 Października 2015r. 10:36
Witam

Jaki mam nick, to sam widzisz, a wiem, że i tak będziesz się do mnie zwracać "ej ty" ewentualnie Bel. Z pewnością nie jestem tu nowy. W zależności od chęci i ilości wolnego czasu to piszę opowiadania, wiersze, ostatecznie jakieś recenzje. Tak, zamierzam spędzić życie na pisaniu takich bzdet. Co widzę w Japonii? Obecnie nie jestem pewny. Kiedyś podobały mi się skomplikowane horror, thriller idee, a obecnie nie widzę między większością różnicy. Granice się zatarły, więc cóż poradzić. Może po prostu nie potrafię znaleźć nic dla siebie? Albo wszystko co mnie interesowało już obejrzałem? Osobiście jedyny powód, dla którego tutaj jestem (bardzo często, jak zresztą widać...) to, żeby popatrzeć na Wasze rozmowy. Tak, robaczki, podglądam Was i nie zamierzam się z tym kryć. Czasem coś skrobnę i tyle.

No dobra, koniec tych przemyśleń, bo wyjdzie, że jestem kryptoporywaczem, czy coś gorszego.
_________________
Siła zamknięta jest w Tobie - otwórz swoją głowę.
0
20 Października 2015r. 19:52
Witajcie. Tym razem zawitała tu postać mało interesująca..nie obrażając nikogo mówię o sobie.. Każdy za swoje zainteresowania. Z tego co widać tutaj wszyscy mamy wspólne.. chociaż dla jednego tematu "anime" bądź też inni wolą tylko "manga". Jeżeli chcecie wiedzieć jakie lubię anime to zapraszam na profil. A jeżeli nie to nie namawiam.. mimo, iż jestem stara, tak się czuję, postanowiłam, że ta strona będzie pierwszą na którą się zarejestruje. Teraz dopiero zobaczyłam ten temat, aż się źle poczułam, że się wcześniej nie przywitalam... zero kultury. Zatem witam i pozdrawiam. ;)
_________________
Jako černá orchidej vždy k ránu uvadáš ... XIII. Století - Polecam ;)
0
21 Października 2015r. 15:04
Konbanwa :) A więc jestem tu od nie dawna. Mam imie . Dla on-anime.pl jestem Moon, tak w skrucie . Uwielbiam anime oglądam od 3 lat bom młoda. Chodzę do gimnazjum . Moje cechy charakteru to, z tego co mówią spokojna , chałaśliwa , nieśmiała, miła, wredna, mądra, leniwa, bałaganiara, odważna, ryzykantka ale nie w szkole:P itp... A z tego co ja myśle to lubie byś sama , jestem otoku anime , nie lubie nie wiedzieć dlatego próbuje i uczę się wszystkiego co mogę . Nie zawodze się bo stawiam na pesymistyczną strone ale nie jestem jakimś smutasem ,nie obrażająć smutasów .Lubie misię chodzi o maskotki , lubie też porcelanowe lalki . Mogę jeszcze napisać że Najbardziej na świecie kocham moją siosrę ,a na drugim miejscu anime ale oglądać.

Nie myśl , działaj i myśl wszystko na raz . NIE ZWARIUJ
Ostatnio edytowany przez MoonKNO 21 Października 2015r. 22:02, W całości zmieniany: 2
_________________
0
21 Października 2015r. 20:10
wypadałoby zapoznać się z zasadami ortografii... Wtf
I myśl, nie zaszkodzi ci.
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 21 Października 2015r. 20:11, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
21 Października 2015r. 20:26
Cześć wszystkim! Jestem Nozomi lub Kujo jak kto woli ;p Kocham anime i razem z koleżanką chcemy w przyszłości odwiedzić Japonię. Jestem osobą szczerą i oddaną przyjaciołom. Moją największą zaletą jest to, że można ze mną pogadać o wszystkim i pytać o co tylko ma się ochotę. W wolnej chwili uwielbiam czytać i słuchać muzyki. Moje ulubione anime to Fairy Tail i Naruto. Pozdrawiam ;p
_________________
,,Jedyne, co teraz mogę zrobić, to oczyścić umysł i iść przed siebie''

0
21 Października 2015r. 21:24
Hejo, mam na imię Karol, posiadam 18lat. Jestem człowiekiem nauki. Urodziłem się w Polsce, pozniej w wieku 2lat wyleciałem do Londynu i spedzilem tam 13lat. W Polsce jestem 3 lata, uczę się jeszcze języka Polskiego ponadtto interesuję się zywieniem, muzyką, sportem oraz graniem na instrumentach. W anglii musiałem trochę dorabiać jako dj na imprezach, oprócz puszczania dobrej muzyki nauczyłem się dobrze tańczyć. Kasę jaką dostawałem za imprezy wydawałem na siłę, jedzenie i z drobną dopłatą od rodziców na trenig sztuk walki. Anime zaczełem oglądać w wieku 10-12 lat, wówczas myślałem, że istnieje tylko dragon ball, później przeszłem do naruto i od tego wszystko się zaczeło. W anglii miałem dziewczynę nazywała się Sara ale nie powiodło się nam. Ona zostawiła mnie dla innego, przez co polubiłem samotność. Wiecej się dowiesz na moim profilu:)
Ostatnio edytowany przez Klein 21 Października 2015r. 21:31, W całości zmieniany: 5
_________________
Jeśli umiesz zmieniać świat, Zmień go dla mnie
0
21 Października 2015r. 22:43
Dzieńdobry jestem Andrzej i mam 8 lat.
Oglondam muminki i najbardziej lubie malom Mi. interesuje się pokemonami zbieram karty takie do zamieniaia. Chentnie sie zaprzyjaźnie z wami bo widze że tu duzo ciekawych ludzi zaglonda czasem mozna o rzeczach ciekawych czytac. ale zwykle to nie nadonżam bo to tak szybko sie mrygaja te wiadomosci.
w ogle to lubie sluchac bibera ale po osiedlu to sie woze beemiksem. i taka jedna klaudia to ze mnim chodzi, czasem na kole a czasem na cukierki.
Teraz zaczynam oglondac death note świetne anime! naprawde polecam. I Amnesie też! i wogle caluski ziomeczki!!!! XOXO
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 21 Października 2015r. 22:49, W całości zmieniany: 3
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
22 Października 2015r. 23:24
Siemka! Jestem Marcin lub potocznie Wilku. Moim marzeniem jest zamieszkanie w Japonii, ale nie tak szybko ;p Niedawno zacząłem się uczyć j. japońskiego i nie zamierzam kończyć! O anime dowiedziałem się kilka lat temu, ale traktowałem to jako zwykłą "bajkę" nie zwracając uwagi na język. Ostatnimi czasy zacząłem zwracać na to uwagę i tak zrodziła się we mnie fascynacja Japonią. Raczej jestem bardzo spokojny, chyba, że ktoś zajdzie mi za skórę, ale to już musicie ocenić sami. W wolnych chwilach lubię dowiadywać się różnych rzeczy. Tak więc dzień dobry! :D
_________________
0
26 Października 2015r. 21:11
Hej. Mam na imię Gabriel. Mam 18 lat, lubię anime oraz sport. Jestem bardzo spokojny oraz opanowany (nienawidzę wrednych ludzi). Moje marzenia są zbyt fantastyczne, ażeby się spełniły.
Moje wady:
-Mam za dobrą opinię o sobie.
-Nie jestem otwarty na ludzi których nie znam.
-Nie potrafię nikomu ufać (Nie ufam nikomu, ale inni ufają mi, bo nie zdradzę sekretu, tajemnicy czy też przyjaciela.)
Zalety:
-Posiadam dumę oraz honor którego w ówczesnym świecie nie ma.
-Pomagam innym (Troszczę się, pomagam)
-Punktualność (Zaplanuje tak dzień, że przed umówioną godziną będę 20 minut przed)
-Umiejętność samodzielności (Potrafię na siebie zarobić, zrobić rzeczy domowe typu: pranie, sprzątanie)
-Bardzo zadbany (Włoski na żel, wymyty, pachnący, uprawiający sport, buty skórzane oraz skromne ubranie)
-Uczuciowy (kocham, przytulam, jestem wrażliwy )
To wszystko. Witam wszystkich czytających tą wiadomość oraz osoby znajdujące się na tym portalu.
_________________
0
31 Października 2015r. 15:43
Witam was serdecznie, drodzy parafianie...

Jam jest przybyszem z odległej krainy, do której nie da się dostać szlakiem śmiertelnych... Żyję w otchłani mroku i cierpienia, jestem ucieleśnieniem najgorszego zła... Żaden jegomość mnie tutaj nie zna, i nie pozna mej prawdziwej drzemiącej we mnie dzikiej natury, którą skrzętnie ukrywam... Jam dobrodziej, jam jest cieniem waszym i innych istot...

Jeśli chcecie jeszcze żyć na tym zapadającym się świecie, to żyjcie ze mną w spokoju :P
_________________
0
5 Listopada 2015r. 22:44
Witam

Na imię mi Szymon, mam 18lat, pochodzę z Polski. (bym podał jeszcze nr pesel XD)
Interesuje się książkami z gatunku post-apokalipsy, psychologią a bardziej jej fragmentem psychoanalizy,
łucznictwem, patologią, filozofią oraz archeologią (czasów drugiej wojny światowej).
Jak widać troszkę dziwne mam hobby ;-;.

Swoją prawdziwa historię z anime zacząłem od roku 2014.
Moim pierwszym Anime które obejrzałem z przyjemnością było "Akame ga kill", wiec nie jestem zwolennikiem starszych tytułów gdzie kreska po prostu gryzie mnie w oko.
Jeszcze dodam ze anime które zapadło mi bardzo mocno w pamięć to "No Game No Life"

To chyba na tyle jeśli chodzi o informacje o mnie ^-^, mam nadzieję ze zostanę na tej stronie i poznam wielu sympatycznych ludzi.
Ostatnio edytowany przez Verdammt 5 Listopada 2015r. 22:46, W całości zmieniany: 2
_________________
0
28 Grudnia 2015r. 0:31
Ohayo. Także jestem tu nowa. Anime oglądam od niedawna, jakoś ok 2 lata temu zobaczyłam pierwsze - Death note (oczywiście Pokemonów za dzieciaka nie liczę). Jakby ktoś chciał się odezwać to zapraszam, raczej nie gryzę.
_________________
Szopeł
0
28 Grudnia 2015r. 14:48
Dzień dobry, przyszlam się przywitac. Jestem Bezią, lat 16. Interesuje mnie sztuka kulinarna, muzyka i oglądanie anime. Dużo czasu spędzam na marudzenie nad rozmyślaniem o życiu. No dobra nie umiem się rozpisywać, do widzenia i dzień dobry!
_________________
Pani Bezia Herbaciane ciastko
0
10 Stycznia 2016r. 20:51
Hejka :) Nazywam się Michalina, mam xx lat, Anime oglądam w sumie od niedawna. Chyba od roku. Kocham czytać książki, jak to kiedyś określiła moja koleżanka "Jestem egoistycznym książkożernym zwierzęciem, które dużo je, ale nie daje nic od siebie.". Czyli jednym słowem nie umiem pisać xd. Ogólnie rzecz biorąc nie ufam ludziom, ale jestem otwarta na nowe znajomości ;). I w sumie z chęcią bym z kimś popisała.
_________________
0
11 Stycznia 2016r. 8:31
Wojtek jestem.
_________________
gitara siema

Strona 2 z 3
  «   1
2
3   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.