Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Hej, może wypadało by się przywitać...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Hej, może wypadało by się przywitać...

Strona 3 z 3
  «   12
3
0
11 Stycznia 2016r. 17:46
witam jestem Gabriel i mam lat...... mieszkam w.... w mieście.... i jestem... ^.^
Ostatnio edytowany przez dragonejszyn 11 Stycznia 2016r. 17:48, W całości zmieniany: 1
_________________
kaede
0
12 Stycznia 2016r. 15:12
Ohayo,jestem Kacper.Mam 14 lat i bardzo lubię anime.Mieszkam w okolicach Poznania.Jestem przyjazny i otwarty na nowe znajomości ;)
_________________
0
15 Stycznia 2016r. 22:21
Nazywam się żyrandol ale mówi mi żyrandol, mam tysiąc lat i mieszkam w sosnowcu!
Anime to moje życie i jestem otaku w 1000%!!!!11
kc robaczki!!!!!!!



:'))
_________________
0
16 Stycznia 2016r. 16:54
No hej ma na imię Pzemek i mam 17 lat a moje ul anima to High Skool DxD a muj ul rodzaj animi to hentai ,ekkhi ,hollor przy którym można się poszcac i nie spac. Ogulnie to anime oglodam od 2 dni i to jest super!!!!11!!!oneone!!!




Mam na imię Dominika, mam 12 lat, a anime oglądam od ponad roku. Mój ulubiony rodzaj muzyki to metal, oraz nightcore. Szczerze przyznam, że mam więcej wad niż zalet (np. wielkie balony, na jak mój wiek). Mam jakieś nie udowodnione problemy psychiczne, ponieważ lubię wyobrażać sobie zabijanie itp. W internecie udaję inną osobę niż jestem, po prostu. Jeśli jesteś ciekawy mojej nawet tajemniczej osóbki, możesz do mnie napisać. Oczywiście wtedy będziesz zraniony/a na 99%, ponieważ jestem pusta. ^^ Do zobaczenia!
_________________


A ty ile miałeś lat, kiedy w twoich oczach zginął świat?
0
18 Stycznia 2016r. 0:21
Ten temat na forum jest bardziej niepokojący niż /b/ na 4chanie.
_________________
0
18 Stycznia 2016r. 8:46
Witam wszystkich,

Jestem ciasteczkowym potworem. Uwielbiam świeże ciasteczka czekoladowe prosto z piekarnika. Oprócz tego, trymowanie futra, spanie po 20h na dobę. A tak na serio mam na imię Rafał. Rocznik 87 - tak wiem, jestem tak samo stary jak Ulica Sezamkowa. Postaram się czynnie brać udział w życiu strony. Gaduła do przesady. Nie podejmować tematu jeśli nie macie przynajmniej 40 min na rozmowę.
Ostatnio edytowany przez Qidin 18 Stycznia 2016r. 8:46, W całości zmieniany: 2
_________________
0
2 Maja 2017r. 20:29
Ohayo! Mam na imię Patrycja i mam 12 lat. Od pół roku zaczęłam się interesować anime - moim pierwszym było Diabolik Lovers. Pokochałam Haikyuu i Noragami ♥
Jestem otwarta na nowe znajomości - chcesz się ze mną zapoznać? Śmiało pisz! Jednak ostrzegam, że jeśli się zdenerwuję jestem nieznośna (:
_________________
0
2 Maja 2017r. 20:59
Witam, imienia nie zdradzę bo cenię sobie nieużywanie go poza realnym życiem, ale powiem o sobie coś innego.
Mam 22 lata, anime oglądam od piątej klasy podstawówki. Samą Japonią (jako krajem, kulturą itp/ nie przez pryzmat anime) interesuję się od blisko 7 lat. Moim aktualnie największym marzeniem jest zwiedzenie jej i poznanie od wewnątrz ale nie jako osoba przyjeżdżająca na wycieczkę czy typowe wakacje i wypoczynek, ale np. do pracy. Chciałabym po prostu spróbować tamtejszego życia. (i nie.. moim wyznacznikiem nie jest żaden bloger, youtuber ani który jego jest. Są to moje własne marzenia.)
Czego słucham? Głównie metal i rock ale nie ograniczam się do jasno przedstawionych ram. Znajdzie się mnóstwo innych "muzyk" które również trafią w moje gusta.
Oprócz tego kocham książki, a w szczególności dobre horrory.
Nie trawię jedynie obyczajówek.
Niech nie zwiedzie was ten różowy avatar i inne takie. Pod tą urokliwa otoczką różu chowa się seryjny morderca, składający w ofierze "niewinnych" ludzi.
_________________
0
7 Czerwca 2017r. 23:11
Hejka, jestem Dejv ^^ mam 20 lat ii wpadłem żeby się przywitać aa resztę info o mnie jest na moim profilu :3
_________________
0
9 Czerwca 2017r. 22:35
Yo
Jestem kuro, mam 17 lat
Zazwyczaj nie jestem miły, ale to zależy ;D
Chcesz mnie bliżej poznać ? Odwiedź mnie na profilu...

_________________

0
10 Czerwca 2017r. 0:02
Konochiwa nazywam się Iwo i mieszkam w Niemczech, nie mam tu prawdziwych przyjaciół lecz utrzymuję dobry kontakt z przyjaciółką z Polski i z ludźmi w necie :3 Kocham oglądać anime i za każdym razem jak oglądam jakieś anime to myślę sobie jak by to było gdybym się w tym anime znajdował xD Ogólnie to lubię mango. Miło mi was poznać :)
_________________
Teito
0
16 Czerwca 2017r. 10:55
Cześć.
Nazywam się Ayano i mam 15 lat. Uwielbiam oglądać anime,czytać mangi, oglądać horrory i czytać książki (najczęściej kryminały). Nie lubię wdawać się w dyskusje i nie za często tutaj siedzę. Oglądam anime na innych stronkach, a tutaj tylko zaznaczam, że obejrzałam jakieś anime XD
_________________
Ayano Gasai
0
21 Czerwca 2017r. 17:22
Witam. Nazywam się Krzysiek. Mam 17 lat. Anime oglądam od szkoły podstawowej. Interesuję się kulturą i historią Dalekiego Wschodu, a zwłaszcza Japonii. Czytam dużo na ten temat, oglądam filmy. Chciałbym kiedyś odwiedzić Japonię oraz Chiny - przy okazji :)
_________________
Jeśli ci na czymś zależy, chroń tego za wszelką cenę, nie poddawaj się, walcz z całych sił, broń tego obiema rękami. / Kaiza

Strona 3 z 3
  «   12
3
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.