Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Świat onlajnów

Strona 12 z 13
  «   567891011
12
13   »
0
30 Marca 2018r. 21:48
Nie ma to jak Wulgaryzmy przypierdolić bogowi zagłady gałązką magiczną, haha. Nadal mnie rozczula rozbrajanie go słodkościami, jakby czarodziejka była specjalnie po to ugotowana w tym kociołku, a potem zakonserwowała się w ziemi xD I znowu maca i ślini, bezwstydnik jeden! < meltu~ > Nie dziwota, że Orion nie chce być jednym z wielu, a może ma złe wspomnienia? xD Właściwie nie pamiętam, czy było coś pisane, o tym, że Orion tak nie chce, jakieś story? Klątwę miał, to pamiętam.
Mroczny Aeszma... rawr~
Diabeł powinna bardziej uwierzyć w Muffinę, ale aby tak się stało to chyba musi ją poznać... bliżej :3
Sądzę, że Drzewkowi bardzo się spodoba szurnięta gildia Karasu. Powinna mieć jakieś wielkie wejście. Już widzę jak wtrąca się w ogródek. A może by tak z rozmachem zrobiłaby tam swój kącik. Wchodzisz przez łuk z róż i masz ogromny, dziwny las, trochę inny niż wszystkie, uu *-*
Bardzo Ziemniaczkowe smaczki na koniec <3:
- Papier nie świadczy o człowieku. - Oświadczył wyniośle druid.
_________________
0
30 Marca 2018r. 22:20
Ale szalejesz z odcinkami O:

Spoiler
Ostatnio edytowany przez Yuichi 30 Marca 2018r. 22:21, W całości zmieniany: 1
_________________
2
8 Kwietnia 2018r. 21:48
Część Czterdziesta ósma 18+
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
8 Kwietnia 2018r. 22:41
brzydkie cytaty
_________________
0
8 Kwietnia 2018r. 22:48
bez kawy nie ma życia! Jest absolutnie niezbędna xd Też bym zobaczyła Orionka w fartuszku *.* i stroju meido XDDD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
8 Kwietnia 2018r. 23:18
Przywołanie tak bardzo w stylu diabelnym xD Dlatego ja wolę herbatę! Jak się wyleje to nie ma problemu z wyrastającymi podejrzanymi jednostkami!
A Pieprz znowu robi zamach na życie czarodziejki! Chciał ją zdeptać!
Dziwne, że Pieprz martwi się, że mógłby oko stracić, kiedy prędzej straciłby coś innego, hehe~
Grzech zbuntowany i taki oddany, wali, że pół bóg. Ma swoją nową drogę życia!
Szałwia to potrafi zrobić klimat.
Aww, boskie... ekhem, diabelskie siostrzyczki ●﹏●
Mam to przed oczami wręcz, haha:
- O bogowie jaki on jest uroczy. - Czarodziejka z entuzjazmem pomachała ręką Pieprza.
Aww, jak Pieprzyk uroczo zaczepia Orionka ≧﹏≦
Milaśny chap. Nawet Marcepan przywędzony xD
Ostatnio edytowany przez Maviya 8 Kwietnia 2018r. 23:32, W całości zmieniany: 1
_________________
0
14 Kwietnia 2018r. 13:51
Biedny Orion, złe kobiety. I w zasadzie na tym moglibyśmy zakończyć xd
Moja ulubiona wiedźma, hmm, aktualnie chyba czarodziejka wraca do gry, będzie ciekawie.
Tylko tego Ptysia by ktoś ogarnął, zamknął w piwnicy, czy coś, przecież to może więcej szkód narobić niż piekielne siostrzyczki razem.
_________________

1
22 Kwietnia 2018r. 19:33
Część czterdziesta dziewiąta 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 22 Kwietnia 2018r. 21:07, W całości zmieniany: 8
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
22 Kwietnia 2018r. 20:31
Spoiler
Ostatnio edytowany przez Yuichi 22 Kwietnia 2018r. 20:31, W całości zmieniany: 1
_________________
0
22 Kwietnia 2018r. 21:16
Blik mistrz

Ziemniak, hmm, pomyślałem, że ona 5 chce zrobić, ale te mechanizmy to jednak podejrzane, ogólnie, sądzę, że Dziewanna zaciągnie go w końcu w jakiś ciemny kąt, podejrzanie miła jest. Kobiety są złe. Szczególnie krótko ostrzyżone blondynki z wyrazem twarzy, który wzbudza zaufanie.
Że Blik mistrz już mówiłem. Marcelina <3, tak, ciekawe czy skoro jest bardziej dobra to nie ma już swojego "złego" charakteru, ciekawe.
Dziab i tak powie, że krótki komentarz :*
Ostatnio edytowany przez Karasu 22 Kwietnia 2018r. 21:21, W całości zmieniany: 1
_________________

0
22 Kwietnia 2018r. 21:35
Muffa uczy się jak wykorzystywać Pieprzyka \o/ Oby jeszcze długo nie dokończył tego zdania xD
W tej powieści truskawki, bądź słodkości z nimi związane, są kartą przetargową. Wszyscy oddają się za truskawki. Trzeba by Blika pytać ile brał kilo za numerek xD
Powinna jeszcze być pormocja na ten płaszcz! Muffin lubić promocje *-* Ale boski bonus w postaci obnażonych wdzięków Pieprzunia, haha ♡
Omg! Jak Kostuszka chory, to Muffa z chęcią by wyczarowała złoty rosołek pełen miłości i go nalarmiła, hehe. Ćwiczenie wyrywania piór na kurze, haha.
Nie ma mowy, że czarodziejka będzie pod tym Marcepanem! Ukruszy się a takie niedobre, a fe a fu! Ona się wypisuje z gildii! Co ty piszesz! Nie mogę uwierzyć, że w swojej powieści piszesz, co Ci się żywnie podoba! < busz zwiększa swoją objętość z oburzenia > i... i! < odwraca się > !!!
Uhuhu. Runcia, nu ja nie wiedziałam, że to Twój ulu bohater! Hmmmm, hmmmm, ciekawe dlaczego. Już nie zacytuję tego boskiego fragmentu, haha.
Ale mam równie boski:
Waaaa. - Zachwyciła się czarodziejka. - Magiczna kapota!
_________________
0
23 Kwietnia 2018r. 19:49
W ogóle, Karaś tłumaczy się przed kimś kto nie może go zabić, dziwne...
_________________

1
26 Kwietnia 2018r. 23:12
O MÓJ BOSZE, tak to 50 O_______O część.
Świętując, zapcham was solidną porcją szaleństwa \o

Część Pięćdziesiąta 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 28 Kwietnia 2018r. 21:46, W całości zmieniany: 3
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
27 Kwietnia 2018r. 17:02
Biedne kaczuszki! I to na pewno w czarodziejki kaczuszki! Dziab, dlaczego Muffa nie ma tam jeszcze swojej kaczuszki?!
Trochę mnie dziwi, co tak niby Pieprza wkurzyło w tym, że paradował nago? Tak myślę, że właściwie to i tak nie całkiem jego forma. Dopiero jak się zmienia w Aeszmę takiego buu straszącego, to jakby wtedy był taki, to o, naprawdę byłby nagi! A tak to phi. Ciekawa jestem, gdzie ma jeszcze te piórka... hmmmm, haha. Nauczycielka może być seksi, można do nauczycielki wzdychać! Nawet nauka wchodzi lepiej jak się chce zaimponować! Coś za grzeczny ten Pieprzyk, jak na boga zagłady. Albo po prostu jest... w porządku, czy coś, e phi, po co xD
Tak dumam, że jasne, słowa Karasu dobiły go, ale myślę, że bardziej to, iż Muffa zarzuciła Pieprzowi coś takiego, że jemu nie zależy, chociaż nadal dziwnie szybko się odciął od wszystkich, ale cóż, może to trauma.
Nawet Orion zdrajca! Boskie wzburzenie czarodziejki xD Tylko Pożoga rozumie, psiapsi! Loffki~!
Podoba mi się spółka twórcza Dziewanna i Ziemniak.
Lodowa przygoda spodobała mi się, ofc nie ze względu, że Marcepan wyleciała, bo cóż, nie do końca. Jakoś poczułam ten klimacik zimna przebijający najbardziej babciną bieliznę xD Naszła mnie teraz wizja jak Muffa sprawdza stan ex-truposzki szarpiąc ją za złote kudły, hahaha. Od razu by miała kłaczki do voodoo *o* Och, właśnie sobie uświadomiłam, że czarodziejka jest też ex-truposzką, gad dejm xD Ale lepiej sobie radzi wśród żywych, uratowała niewdzięczne tyłki! Dobra, Jaga się jakoś zreflektowała, hm, zaczynam patrzeć na nią przychylnym okiem... DZIAB!!! xD
Zawsze elfy wyobrażam sobie jako największe nerdy a tu Leggle nie ma pojęcia jak działa coś, czego używa od tak dawna xD Coś myślę, że Dziewanna wywali coś z tym teleportem. Zrobi jakiś do równoległego wszechświata. Ej, mogą tam wpaść, gdzie wszystko będzie na odwrót, albo trochę jak lustro ala z Alicji w krainie dziwów.
Ta fretka jest kripi. Pewnie ma czerwone oczy? xD
I fgl Pieprz zdrajca! Tutaj z czarodziejką potrzebuje czasu, a z siostrą Diabła to od razu jakieś uściski!
Kolejny potworek do stadka, aw. I Puszkin jaki dzielny, aw! I lody na koniec, awawawooo xD
_________________
0
27 Kwietnia 2018r. 18:10
Spoiler
_________________

Strona 12 z 13
  «   567891011
12
13   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.