Nawigacja

Nowelki i opowiadania

Dział o dziełach pisanych

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Świat onlajnów

Strona 4 z 13
  «   123
4
5678910   »
0
15 Czerwca 2016r. 22:00
Bo to gwiazdy serii ^^
Katastrofa w lukrze :D
_________________
Loki stanął na palce i pocałował Gabriela.
– Aniołku, nie rób scen. Jak możesz być tak małostkowy?
– Jeszcze raz mnie pocałujesz – Gabriel ze wstrętem wytarł policzek – a zobaczysz, dlaczego zwą mnie posłańcem śmierci.
0
15 Czerwca 2016r. 22:01
hahah no, mój ulubiony dueto \o/
Dzięki za sugestie >notuje<

A naprawić się nie da:c Pisze się sto razy dłużej niż czyta xD
Niech no wrócą z plaży, to rzucaj swojego specjala!
Geneza płaskich paszcz mnie rozwaliła xD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
27 Czerwca 2016r. 22:03
Część osiemnasta
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 27 Czerwca 2016r. 22:07, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
27 Czerwca 2016r. 23:14
Uhuuu! Mega szaleńcy, aż Leggle chciał zwariować razem z nimi!
ALE ALE Dziab... te upadki... ja liczyłam na bliższe, czo tak słabo! Mocniej, Oh, mocniej dociśnij Leggle do ziemi... *q* ekhem...

Najlepszy dialog tego chapka xD

Czekam na kolejne, szalone przygody! Mmm, podoba mi się te odnoszenie się do przeszłości, chciałabym więcej, tylko, żeby to było powiązane jakoś ciekawie z fabułą, jakieś zagadki może?
_________________
1
25 Lipca 2016r. 19:12
Część dziewiętnasta
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
8 Sierpnia 2016r. 22:57
*czeka na koleją część*
_________________
0
15 Sierpnia 2016r. 14:46
Ciekawy pomysł. Rozdziały też takie złe nie są.
_________________
0
15 Sierpnia 2016r. 21:48
Nieeeee no, to jest bardziej niż Wulgaryzmy zajebiste :)
Się nie leń na tych karaibach tylko pisz :*
_________________

1
22 Sierpnia 2016r. 15:25
Ło matko jedyna, doczołgałam się po urlopach. Rzucam to, co napisałam, bo w ogóle nic mi się robić nie chciało xd
Cześć dwudziesta 18+
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
22 Sierpnia 2016r. 18:52
O kurcze! Mega mi się podobało! Po pierwsze, ten Drugi Grzech jest niczego sobie... w każdej formie xD dziwny gust I ten Drugi Cichy Chłopiec mnie ciekawi. Fajne ma zabawy. Zapewne to braciszek tego Drugiego. Końcówka mnie rozwaliła, ciągle się śmiałam xD Jaga przyprowadziła go, jak pieska na smyczy, haha. Akurat właśnie jak Matt już wszystko zaklepał xD Mmmh, ma nową miłość, uuuu! Podpowiedzi... opcje mylionera, wybierz: zapewne Jaga zajmie się nim [w lesie, czy gdzie się zatrzyma na chwilę], skoro Matt ich wyrzuca, a on załatwi raczej tych pachołków. Opcja B: Pójdzie z nimi do ich siedzimy razem oczywiście z tą nową dziewuszką Pieprza, bo pomyślą durnie, ze ma nad nim jakąś tajemniczą moc, ze go tak przyprowadziła na smyczy, mrr x3 Opcja C: Wybije tych pachołków i odstawi Jagę grzecznie na miejsce. Opcja D: Ma układy z tajemniczym hilerem, który zna tajne tajniki tajności hilerowskich! I nauczy ją wszystkiego, jeśli tylko wybierze się z nimi w podróż do siedziby tych Świętych, których planuje wybić! Za wybranie poprawnej odpowiedzi [właściwie opcja C jest nudna, ale nie chce mi się myśleć, więc nie wybieraj jej xD] wygrasz mylion tulasów od Muffy!
_________________
1
16 Września 2016r. 22:42
Dwudziesta pierwsza \o/
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 16 Września 2016r. 22:42, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
1
18 Września 2016r. 22:02
Napisałbym jakiś fajny i rozbudowany komentarz, ale przecież i tak nikt tego nie przeczyta, także powiem tylko, że Wulgaryzmy zajebiste
Ostatnio edytowany przez Karasu 18 Września 2016r. 22:04, W całości zmieniany: 2
_________________

2
18 Września 2016r. 22:10
Część dwudziesta druga 18+
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 19 Września 2016r. 0:03, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
18 Września 2016r. 22:11
Tak, ja tu się pocę, a wam się nawet komentować nie chce XDD
Prawda jest taka, że pewnie już nikt tego nie czyta \o/
Ostatnio edytowany przez Karasu 18 Września 2016r. 22:16, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
18 Września 2016r. 22:17
#wcaleNieProwo
_________________


Strona 4 z 13
  «   123
4
5678910   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.