Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » fandom Yuri!!! on Ice *.* hejterom wstęp wzbroniony!
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
fandom Yuri!!! on Ice *.* hejterom wstęp wzbroniony!

Strona 1 z 2
1
2   »
0
27 Listopada 2016r. 13:16
W związku z szalonym zainteresowaniem i hejtem tyż >.< gawiedzi zakładam temat, pod którym można swobodnie wykonywać zacną czynność fapienia do gejów na lodzie. Jak wiadomo wszem i wobec - jest to czynność szalenie potrzebna do zachowania higieny psychicznej, wyładowania nagromadzonych emocj - wspaniałości, podziwu i ślinienienia się.
Zróbmy to tutaj - w sposób bezpieczny, nieograniczony i z poszanowaniem tego, że są baaaaaki osoby, które tej cudowności z absolutnie niezrozumiałych przyczyn nie ogarniają!

Zasady są dwie:
1. dodajemy tylko grafiki z Victorem, Prosiaczkiem i Primabaleriną
2. stajemy mężnie w obronie prawilności istnienia tej galerii!

o. Enjoy! ^^'


Ostatnio edytowany przez konsta 27 Listopada 2016r. 13:20, W całości zmieniany: 2
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
2
27 Listopada 2016r. 20:45
//ślini się bardzo *-*
ekhem... znaczy no, ja się tylko ślinię do gejów na lodzie, żadnego fapania!
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
1
27 Listopada 2016r. 21:09
*wchodzi na temat, montuje ręczniki papierowe przed wyjściem, wychodzi*

CO ZA OFFTOP? XD DZIE WKUPNE GRAFY?
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 29 Listopada 2016r. 0:44, W całości zmieniany: 1
_________________
2
27 Listopada 2016r. 21:15

Ostatnio edytowany przez Dziabeł 27 Listopada 2016r. 21:23, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
29 Listopada 2016r. 12:13
Ukryta zawartość
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 29 Listopada 2016r. 12:26, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
29 Listopada 2016r. 17:01
[@15_tonno]
_________________
0
29 Listopada 2016r. 22:46


#yuriosohot #konstapedobear #cacałabym
Ostatnio edytowany przez konsta 29 Listopada 2016r. 22:47, W całości zmieniany: 1
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
0
2 Grudnia 2016r. 16:08


Edit:

Ostatnio edytowany przez konsta 4 Grudnia 2016r. 15:00, W całości zmieniany: 1
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
2
7 Grudnia 2016r. 22:52
_________________
Loki stanął na palce i pocałował Gabriela.
– Aniołku, nie rób scen. Jak możesz być tak małostkowy?
– Jeszcze raz mnie pocałujesz – Gabriel ze wstrętem wytarł policzek – a zobaczysz, dlaczego zwą mnie posłańcem śmierci.
1
14 Grudnia 2016r. 20:06
R, zabiłeś temat XD
To ja trochę z innej beczki <3

_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
14 Grudnia 2016r. 22:45
byndzie yurio <3
_________________
And God said, "No one should cut another's kawaii waifu pics." ~zapożyczone
1
15 Grudnia 2016r. 19:50
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 19 Grudnia 2016r. 16:38, W całości zmieniany: 5
_________________
Loki stanął na palce i pocałował Gabriela.
– Aniołku, nie rób scen. Jak możesz być tak małostkowy?
– Jeszcze raz mnie pocałujesz – Gabriel ze wstrętem wytarł policzek – a zobaczysz, dlaczego zwą mnie posłańcem śmierci.
1
16 Grudnia 2016r. 21:14
R *.*
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 16 Grudnia 2016r. 21:35, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Strona 1 z 2
1
2   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.