Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Cytaty z anime :P
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Cytaty z anime :P

Strona 1 z 4
1
234   »
0
7 Listopada 2009r. 22:55
"Pasta!" Włochy, Hetalia Axis Powers :D
_________________
0
8 Listopada 2009r. 2:54
Hmm... trochę tego jest, więc narazie przytocze te które pamiętam...

A więc Seto no Hanayome 2 odcinek 11.25 "Zapierdolę cię, gnoju!" Hahahaha normalnie tu padłem XD
I znowu Seto no Hanayome 2 odcinek 12.02 "Echhh, jeszcze cię nie wydymał, San?" Wtedy umarłem ze śmiechu XD

I coś dłuższego, ale dla mnie jest to najpiękniejsza scena jaką widziałem: Clannad 1 odcinek od 00.48 do 01.54 "Anpan! Lubisz tę szkołę? Ja bardzo, bardzo ją lubię. Jednak nic wiecznie nie pozostanie takie same... ( Nigdy wcześniej nie widziałem tej dziewczyny. Jej słowa również nie były skierowane do mnie. Może rozmawiała z kimś w głębi swojego serca. ) Zabawne i radosne chwile, nigdy nie będą trwańâ€! wiecznie. Jednak mimo to wciąż starasz się lubińâ€! to miejsce, prawda? Musisz ponownie je znaleAońâ€!. Możesz poszukańâ€! nowych radosnych chwil. ChodAomy już, bo się spóAonimy. I zaczęliśmy się wspinańâ€!, na bardzo wysokie wzgórze..." Coś w tej scenie jest... nie potrafię tego wytłumaczyńâ€!, ale pierwszy raz oglądając od razu wiedziałem że ta scena ma to COś, aż musiałem ją wtedy przewinąńâ€! i obejrzeńâ€! jeszcze raz. Myślę że najlepiej będzie tu pasowańâ€! stwierdzenie Avrila... że to była Epicka Scena ^^
_________________
0
8 Listopada 2009r. 10:28
Nie dodam nic swojego ale muśże się w pełni podpisać pod sebą... Bo ta scena zapowiada całe piękno tej historii :)
Ostatnio edytowany przez Avril 23 Grudnia 2009r. 14:56, W całości zmieniany: 1
_________________
0
9 Listopada 2009r. 11:07
OLśNIEWAJń„CE KREATURY!!!!!! ^^ albo hiroshi-kun!!! więcej nic nie muszę mówińâ€! żęby ci co oglądali PGF wiedzieli o co chodzi ^^
_________________
0
29 Listopada 2009r. 19:44
W Lucky Star sa ciekawe cytaty :D

pierwszy ktory mnie rozlozyl to:

Rozmowa na temat przyslosci. Kagami pyta sie Konaty o cos co mogla by wykorzystac w pracy. Ona odpowiada "Znam wszystkie nazwy Pokemonów".

drugi:

Poczatek lata i Kagami rozmysla nad tym ze ktos tak roztargniony jak Konata na pewno zapomni o zmianie mundurka z zimowego na letni. W tym momencie wchodzi Tsukasa w zimowym mundurku po czym wychodzi z pokoju. Mina zaskoczonej Tsukasy- bezcenne :D

trzeci:

Tsukasa i siostry ida na dyskoteke sie zabawic. Kagami zostaje sama w domu. Czyta gazete i jednoczesnie oglada jakis kabaret w telewizji. W tym momencie pojawia sie konata (przebrana za Yuki Nagato w stroju czarodziejki) i mowi ze zostala czarodziejka bo miedobre siostry zostawily ja sama w domu. Kagami zaprzecza lecz uparta Konata nie daje za wygrana i probuje ja wyciagnac z domu. zamienia w karete stol. Kagami jednak nie chce isc wiec Konata wychodzi. Po chwili nastepuja wstrzasy i Kagami wybiega z domu. Okazuje sie ze Konata przyczepila do domu gasienice. Zmuszona Kagami wsiada do karety zrobionej przez Konate i jada na bal. Podczas jazdy Konata przypomniala sobie ze nie przebrala Kagami w suknie. Szybko naprawia swoj blad i zamienia jej stroj an stroj pokojowki. Kagami sie to niespodobalo. Konata zamienia ja wtedy w Miko i mowi ze to idealny ubior na cosplay (opiekunke swiatyni jakby ktos nie wiedzial :P). Kagami rowniez niepodoba sie ten stroj i chce zeby go zmnienila. Wtedy zamienia na nastepny (ktorego niezidentyfikowalem :P) i na koncu w stroj Hatsune Miku. Kagami ze zloscia sciska por (xD) i pyta sie Konaty "mam cie udezyc?!". Konata szykuje sie do kolejnej zmiany kiedy psuje sie jej magiczna rozdzka. Kagami jest niezle zdenerwowana. Dojezdzaja na miejsce. Odbywaja sie tam walki zapasnicze kobiet. Faworytka jest ich nauczycielka Kuroi Nanako. "Krolem" tych walk jest Misao a nagroda jest zostanie zona Misao. Misao zauwarza ze przybyly Konata z Kagami. Misao zaprasza kagami do wziecia udzialu w walkach i oiecuje ustawic pojedynki tak zeby Kagami wygrala. Ona jednak odmawia i chce wrocic do domu gdyz czar prysnie o 12. W drodze powrotnej zauwazaja stojacy na srodku drogi dom Kagami. Czar pryska i wszystko wraca do normalnosci. Dom jednak dalej pozostal na srodku drogi. Konata informuje Kagami ze nie ma juz mocy i nie moze przywrocic domu. Przypomina sobie jednak sposob aby to wszystko wrocilo do normy. Kagami musi powiedziec Pewna specjalna inkantacje. Mowi tresc tej inkantacji Kagami na ucho. Po uslyszeni tresci stanowczo sprzeciwia sie powiedzeniu tego na glos. Pomimo tego jednak chce aby dom wrocil na swoje miejsce. W tym samym momencie budzi sie i mowi ma glos "zabawmy sie naszymi cialami". Obok niej siedzi zaskoczona Tsukasa (jej mina jest bezcenna xD). Kagami zaczyna panikowac i mowi zeby Tsukasa nikomu tego nie mowila. Ona jej odpowiada: "nie martw sie, moje usta sa zapieczetowanie" po chwili dodaje: "a wlasnie, mialam wyslac maila do Konaty"

i tyle poki co :D jak sie cos przypomni to dopisze :D
_________________
0
29 Listopada 2009r. 19:50
dłużej się nie dało? gaszz xD ja tam praktycznie nie zapamiętuje cytatów z teges... no z anime xD coś tam, noo ;D własnie ;> ważne jest samo anime xD
_________________

0
23 Grudnia 2009r. 10:51
O ile dobrze pamiętam fajny był cytat z Kodomo no Jikan
Uczennica pocieszając koleżanke mówi :
Spokojnie.Komu jak komu ale temu prawiczkowi cierpliwości nigdy nie zabraknie
_________________
0
4 Stycznia 2010r. 0:10
hmmm "pipirupirupipirupiii..." :3
"ludzie umierają jeżeli zostaną zabici...." fate stay night nie pamiętam dokładnie tego... ale mniej więcej tak ten cytat leciał...
ouran school host klub gdy blondyn wypoiwada się o prawdziwości klątwy nekozayw kun... < anime świetne...> scenka w której wlazł to klasy a tam jakieś obce twarze a na tescie pojawiły się jakieś dziwne literki ze starożytnego pisma ..jak potem się okazało blondyn < nie pamiętam jak się nazywał> wlazł nie do tej klasy co trzeba :P


to z kyourana!! 20 epek 1 zdanie : WITAMINO C DLACZEGO MNIE ZDRADZIAAś..... i ta śmiertelna powaga...:3
Ostatnio edytowany przez roc14 4 Stycznia 2010r. 0:16, W całości zmieniany: 2
_________________
0
6 Stycznia 2010r. 21:46
The Sky Crawlers....jedna ze scen w Polsce..podchodzi babka do lustra...i po polsku:′ I co się gapisz′ ach..czysty polski tekst...aż miło :D
_________________
0
15 Lutego 2010r. 18:48
″Wacuś Keichiego wygląda ślicznie, zabiorę go do domu″ XDDD
cytat z Higurashi!
_________________

0
3 Maja 2010r. 19:18
nie znam niestety, ale miło mi się czytało wasze ;>
_________________
0
21 Lutego 2012r. 22:45
Bo tam, gdzie ktoś o tobie myśli, jest twój dom <--- Naruto Shippuunden, słowa Jirayi
_________________
0
22 Lutego 2012r. 8:16
Bez miecza w dłoni nie mogę Cię obronić,
a z mieczem nie mogę Cię objąć...
Wstęp do 5 (chyba) tomu Bleach ♥
Ostatnio edytowany przez Suu 6 Kwietnia 2012r. 17:09, W całości zmieniany: 2
_________________

0
23 Lutego 2012r. 10:50
“Fetishes are the first step to happiness!” z anime Mayo Chiki
_________________
0
24 Lutego 2012r. 12:05
"Jeśli miałabym kogoś zabić, to ciebie. Będziesz moją pierwszą ofiarą. Nie wybiorę nikogo innego, obiecuję. Czy to nie jest miłe? Spróbuj zrozumieć. Jeśli to ja cię zabiję, będę najbliższą ci osobą na łożu śmierci. Czyż to nie romantyczne?"

Senjōgahara Hitagi "Bakemonogatari"
_________________
"Dame da, Zenzen Dame da"

Strona 1 z 4
1
234   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.