Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Im więcej Anime zobaczysz, tym mniejsza jest przyjemność z oglądania.
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Im więcej Anime zobaczysz, tym mniejsza jest przyjemność z oglądania.

Strona 4 z 4
  «   123
4
0
5 Października 2015r. 21:59
Ja mam to samo i poźniej juz sie kazde nudzi
_________________
0
20 Grudnia 2015r. 1:11
Hmmm znam to uczucie. Ale kiedy mam wrażenie że już nic zupełnie mi się nie podoba to robię sobie przerwę. Nawet pół roku jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli w tym czasie przemęczę się z różnego rodzaju serialami które ciągną się w nieskończoność czy filmami na jedno kopyto których teraz na pęczki... to nagle się okazuje że Anime jednak rządzi i znajdują się serie które znów wzbudzają zainteresowanie. ^_^
_________________
"- Jesteś... aniołem?
- Pewnie - zakpił nieznajomy - tylko skrzydła zostawiłem w przedpokoju, by nie nabłocić."
0
20 Grudnia 2015r. 3:01
W moim przypadku anime spełnia swoje zadanie, ten wstydliwy dla mnie nałóg trwa już kilka lat i często zderzam się z shitami ale zawsze w sezonie znajdę coś, co zaspokoi mój głód.
_________________
0
20 Grudnia 2015r. 18:12
Zgadzam się z ... nie wiem jak tu kogoś oznaczyć?
chlodnyseba:
W moim przypadku anime spełnia swoje zadanie, ten wstydliwy dla mnie nałóg trwa już kilka lat i często zderzam się z shitami ale zawsze w sezonie znajdę coś, co zaspokoi mój głód.
Ja po prostu zbyt szybko je "pożeraqm" i znów szukam kolejnych
Ostatnio edytowany przez AliceJibrilLiddell 20 Grudnia 2015r. 18:12, W całości zmieniany: 1
_________________
"- Jesteś... aniołem?
- Pewnie - zakpił nieznajomy - tylko skrzydła zostawiłem w przedpokoju, by nie nabłocić."
0
27 Grudnia 2015r. 15:00
a u mnie to jest na odwrót ja mam niedosyt anime jak skoncze ogladac jedno to szukam drugiego. najlepiej jest zacząć ogladc anime ze starych lat robiąc takie skoki chistoryczne a później powoli przechodzę do tych nowszych gdzie wszystko jest inne
_________________
0
27 Grudnia 2015r. 16:14
*historyczne

W sumie teraz ja się wypowiem...
Moje zapotrzebowanie na anime zostało zaspokojone. Póki co nie odczuwam głodu. Nasyciłem się i nie szukam nowych. Raz na jakiś czas obejrzę coś co mnie zaciekawi, ale to bez żadnego ciśnienia. A reszta to tylko zależy od historii. Jeśli mnie zachwyci to znaczy, że tytuł był dobry. W innym przypadku... no cóż. :D
_________________
Siła zamknięta jest w Tobie - otwórz swoją głowę.
0
29 Grudnia 2015r. 15:19
To zależy od anime. Kiedy się trafi coś na prawdę dobrego to nie ważne ile bym nie obejrzała wcześniej i tak będę czerpać z tego przyjemność. Jednak tak samo jak chyba w przypadku wszystkiego po jakimś czasie widać wiele podobieństw z innymi, to może być przyczyną tego braku przyjemności z oglądanie, bo co to za frajda kiedy jest powielany jeden i ten sam schemat?
_________________
Szopeł
0
17 Kwietnia 2016r. 12:11
ja tak narazie jeszcze nie czuje, i mam nadzieje że tak się nie stanie .-.
_________________
0
17 Kwietnia 2016r. 19:24
Ja się z tym nie zgadzam. Co prawda,ja bardziej gustuję w anime mroczniejszych. Horror,tajemnica... Jak wpadnę na anime które jest 'za różowe' to wyłączam. Według mnie to zależy od anime x3
_________________
0
16 Maja 2016r. 22:16
No w moim przypadku to zależy od serii :3
Ostatnio edytowany przez MisakiAyuzawa 16 Maja 2016r. 22:19, W całości zmieniany: 1
_________________
0
8 Sierpnia 2016r. 14:17
>Jak wybiera się tandetne i pozbawione duszy anime to owe zjawisko często występuje.
Osobiście kiedyś niestety dodawałem do listy obejrzenia anime bez zapoznania się z ocenami i recenzjami.
Obecnie już tak nie robię i zwracam uwagę na anime z progiem minimum 8/10 oraz jeśli po 3 odcinku nie spodoba mi się to albo dodaje do "On-hold" lub "Dropped".
_________________

Sapere aude!
0
14 Sierpnia 2016r. 16:31
Tutaj się zgodzę. Oglądam anime przeszłe osiem lat, szczerze powiedziawszy niektóre anime zaczynają mnie przynudzać. Może dlatego, że nie potrafię dobrać anime ku moim upodobaniom? Choć w to śmiem wątpić, bo lubię każdy gatunek i to raczej bez różnicy. Kiedyś oglądałam anime jakie popadnie i nie znudziło mi się, nie wiem dlaczego teraz akurat tak się dzieje. Cóż, możliwe dlatego iż coraz mniej ówczesnych anime, które wciągają swoją fabułą, kreską, czymkolwiek.
_________________

Strona 4 z 4
  «   123
4
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.