Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Twoje pierwsze anime...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Twoje pierwsze anime...

Strona 12 z 16
  «   567891011
12
13141516   »
0
21 Sierpnia 2016r. 1:49
Moim pierwszym anime była Amnesia, następnie miałam krótką przerwę. Gdy koleżanka poleciła mi Death Note
zarwałam noc by tylko dowiedzieć się jakie będzie zakończenie.
Ostatnio edytowany przez CrazyQueenKier 24 Sierpnia 2016r. 13:29, W całości zmieniany: 2
27 Sierpnia 2016r. 22:04
Nie pamiętam zbyt dobrze, ale pierwszym mogło być Pokemon, Shaman King albo Naruto. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że są to anime. A pierwsze, które wiedziałam, że jest anime, to Hotarubi no Mori e
29 Sierpnia 2016r. 14:05
Nieświadomie:
-Pokémon
-Pucca
-Zero no Tsukaima
Świadomie:
-Noragami
29 Września 2016r. 19:37
Pierwszym to oczywiście, że pokemony! Ale tak na poważniej (na necie) to było Another. Szczerze się nie zawiodłam. Cieszę się, że trafiłam na dobre anime, bo pierwsze wrażenie się liczy. :/
9 Października 2016r. 20:44
Tokyo Ghoul ♥
Kiedy do mojej szkoły dołączyła nowa dziewczyna, okazało się, że uwielbia anime i przez to moja inna koleżanka przyznała się do tego. Kazała mi obejrzeć Tokyo Ghoula, bo to też było jej pierwsze anime i wiedziała, że wciągnie mnie do tego niesamowitego świata c:

▒█▀▀▀ █▀▀█ █░░ █░░   ▒█▀▀▀█ █░░█ ▀▀█▀▀   ▒█▀▀█ █▀▀█ █░░█
▒█▀▀▀ █▄▄█ █░░ █░░   ▒█░░▒█ █░░█ ░░█░░   ▒█▀▀▄ █░░█ █▄▄█
▒█░░░ ▀░░
0
23 Października 2016r. 17:37
Gigi La Trottola hahaha :) teraz bym już pewnie nie odważył się tego obejrzeć, :)
23 Października 2016r. 22:12
Tak ''nieświadomie'' to chyba pokemony, o ja...teraz już tego w życiu nie włącze xd
A ''świadomie'' to Kamisama Hajimemashita, jak ja to kocham <3 xd
2 Listopada 2016r. 8:44
Zacząłem chyba od Death Note nie licząc pokemonów oczywiście, nie dało się ich ominąć :D
2 Listopada 2016r. 17:10
Pszczółka Maja i Muminki ^^

0
2 Listopada 2016r. 19:39
Ja zaczęłam od Absolute Duo. Bardzo mi się nudziło, nie miałam co robić to po prostu wpisałam w Youtube "anime pl" i wyskoczyło mi właśnie Absolute Duo :3

London Bridge is falling down,
Falling down, falling down.
London Bridge is falling down,
My fair lady
0
2 Listopada 2016r. 21:44
U mnie zaczęło się od no game no life
Ostatnio edytowany przez Mikikok 2 Listopada 2016r. 21:45, W całości zmieniany: 1
22 Listopada 2016r. 21:33
Muminki,Pszczółka Maja, Czarodziejka z księżyca... A teraz pamiętam, że był też Yattaman.. ;D O jaka wtedy ja młoda byłam;p Potem Pokemon, Naruto..
23 Listopada 2016r. 20:44
Wlasnie KTOŚ z Was mi przypomniał, z było jeszcze cos takiego jak "Super Świnka"... Chyba... Napewno, aż glupio sie przyznać, ale jednak oglądałam to..

Wtedy jeszcze chyba dinozaury żyły;P
23 Listopada 2016r. 21:20
Nie mam z tym nic wspólnego ^^
23 Listopada 2016r. 22:38
Wybaczcie, ze nie w temacie... Ale To właśnie Jego wina!!!!;p Bezimiennego... Znaczy... Na forum nie bede imienia wymawiac, skoro (tak mysle) sobie tego nie zyczy..)

Strona 12 z 16
  «   567891011
12
13141516   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2018
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.