Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Twoje pierwsze anime...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Twoje pierwsze anime...

Strona 8 z 17
  «   1234567
8
91011121314   »
0
18 Września 2014r. 19:12
pierwsze anime? nie pamiętam dokładnie, ale na pewno jedno z tych dwóch:
Magi: The Labyrinth of Magic
Sword Art Online

;_______;
_________________
0
18 Września 2014r. 19:50
Pierwsze świadome? Acchi Kocchi.
Przedtem widziałam parę, oczywiście pokemony, jako gówniarz. I loveless (Nie miałam pojęcia co to jest i nie wiedziałam wtedy, czemu maluch nie zacznie chodzić z tą wysoką, różową dziewczynką, a przejmuje się jakimś długowłosym, siwym staruchem).
_________________
"It will have blood; they say, blood will have blood."

0
19 Września 2014r. 16:27
Pierwsze oczywiście były hity z Hypera.
Nie pamiętam tylko, co dokładnie ale miedzy Chobits a Neon genesis evangelion.

Ale takie świadome to Elfen lied które zdecydowanie wtedy było przehajpowane, nie było złe ale teraz po latach oceniłbym je bardziej surowo #melancholia.
Ostatnio edytowany przez trejn 27 Października 2014r. 16:44, W całości zmieniany: 1
_________________
0
18 Października 2014r. 19:07
hmm.. jak byłam mała to przewijały się takie animce jak oczywiście Pokemon, albo Yu-Gi-Oh!.
A takie pierwsze "świadome" jak to Asami nazwała to było "Free!" i "Death Note" :>
_________________
0
21 Października 2014r. 16:23
Dragon Ball oglądany na kineskopowym TV oczywiście.
Później, kiedy miałem jakoś 16 lat i mój pierwszy internet o demonicznej prędkości 1 mb/s !!!! - Vampire Knight.
_________________
0
26 Października 2014r. 17:34
Moim pierwszym anime był Death Note, dużo osób mi go polecało, więc postanowiłem, że oglądnę i tak się zaczęło oglądanie japońskich animacji :)
_________________
O biznesie na moim blogu
0
26 Października 2014r. 22:33
Pszczółka Maja
_________________

0
27 Października 2014r. 0:00
to nie jest anime, tylko szwabska bajka xD

edit. Ok masz rację może i to jest anime:P

P.S. Norlen z Małopolski? xD
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 27 Października 2014r. 1:08, W całości zmieniany: 2
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
2 Listopada 2014r. 14:27
U mnie zaczęło się prawdopodobnie od Neon Genesis Evangelion na Hyper. Potem były jakieś pojedyncze serie: Wolf's Rain i Ranma 1/2 i oczywiście pełnometrażowe: Spirited Away, Mononoke-hime i Howl's Moving Castle (chyba na HBO). Ale moje regularne oglądanie rozpoczęło się od Toradora!
_________________
0
4 Listopada 2014r. 19:23
Standardowo, jakieś bajki z Polonia1 i Rtl7, o których nie wiedziałem wtedy że są anime. Czyli Tsubasa - gdzie jak się kopnęło piłkę to trzy odcinki leciała, Daimos (pierwsze mecha) czy Yattaman i Tygrysia Maska. Potem Hyper i Vampire Princess Miyu, Evangelion oraz Gundam Wings. W sumie to od Hypera jakoś się tak w to wkręciłem.
Btw. Hej, nowy jestem (jakoś nie widziałem tematu z powitaniami XD )
_________________
0
7 Listopada 2014r. 1:08
Nie pamiętam jakie mogło być pierwsze anime jakie oglądałem w dzieciństwie. Tak "świadomie" zacząłem oglądać anime na początku tego roku - całkiem przez przypadek. Nudziłem się chory w domu i kumpel podesłał mi Wangan Midnight (tylko dlatego, że w awatarze zobaczył samochód). Spodobało mi się na tyle, że sięgnąłem po kolejny samochodowy tytuł - Initial D. To pochłonęło mnie już bez reszty ^^ z czasem odważyłem się na coś bez samochodów pierwsze było jak dobrze pamiętam No game no life. Koniec końców oglądanie anime spodobało mi się na tyle, że niemal codziennie muszę coś obejrzeć, a nieraz zdarzy mi się przetracić cały wolny dzień na bajki ;)
_________________
0
8 Listopada 2014r. 22:52
moje pierwsze anime jakie oglądałam to Pokemon ^^
i tak bardziej "na poważnie" i "świadomie" to Death Note, ten tytuł usłyszałam gdy moje koleżanki o tym rozmawiały i postanowiłam to sprawdzić :D,a potem Elfen Lied :P
_________________

"Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co."
0
30 Stycznia 2015r. 17:05
Nadal nie wieżę, że moim pierwszym "świadomym" anime jest Ouran ;-;
_________________
0
30 Stycznia 2015r. 17:23
a ja nie wierzę, że ktoś myli wiarę z budynkiem...
_________________
Mura-chan <3
0
30 Stycznia 2015r. 20:46
Bible Black
_________________

Strona 8 z 17
  «   1234567
8
91011121314   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.