Nawigacja

Anime

Rozmowy na temat japońskiej animacji.

Strona główna » Rozmowy fanowskie » Anime » Skąd dowidzieliście się...
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Skąd dowidzieliście się...

Strona 3 z 4
  «   12
3
4   »
0
20 Marca 2013r. 4:02
Emmmm.. Że tak powiem "gazetki" mojego brata. xD I od razu mniej więcej dowiedziałam się co to jest yaoi. ^^
_________________
Meh

0
25 Marca 2013r. 21:57
Hmmmmmmmmmm... Nie pamiętam... ale wiem dlaczego zaczęłam oglądać anime...
Z moim młodszym bratem mieliśmy takie "animowane filmy", które oglądaliśmy razem. No i pewnego dnia skończyliśmy wszystko... Czyli po Aangu pozostało nam... NIC... No to więc zapytałam się go...
-Samuel a może zobaczymy Naruto?... Słyszałam kiedyś, że to fajne
-No, dobra
Ale mój brat się znudził po jednym odcinku bo nic nie rozumiał, a ja zoaczyłam jeszcze 10...
I tak zaczęłam oglądać... :D
_________________

0
31 Marca 2013r. 21:09
Ja podpatrzyłam u siostry jak ogląda i po pewnym czasie sama zaczęłam oglądać...^^
_________________
0
2 Kwietnia 2013r. 18:48
Tak sobie pomyślałam z siostrą, że obejrzymy sobie "Naruto" jak za dawnych lat i tak mnie wciągnęło, że znalazłam 2 sezon, czyli Shippuudena. Po konsultacji ze starszym bratem dowiedziałam się, że to właśnie anime. ^^ Poszło, jak woda gąbkę wciągnęłam wszystkie sezony Zero no Tsukaimy i się po prostu zakochałam w anime. :)
_________________
0
9 Kwietnia 2013r. 20:50
~ Mnie się nudziło w Sylwestra i zaczęłam rysować "prawie-że-mangowo" i później, jakimś zbiegiem okoliczności, od tego poszłam do Tokyo Mew Mew i bach! Wiem co nieco o anime. :D
_________________
0
20 Lipca 2013r. 13:48
Jak byłam mała oglądałam Hypera i pojawił się napis Anime. Pomyślałam sobie, że to chyba jakieś animowane cosie... GENIUSZ! XD Postanowiłam nie przełączać i poczekać co to będzie. Puścili Bleacha. Nie byłam zbytnio ogarnięta w fabule, ale mi się spodobało. Tak słucham... "Oni chyba mówią po japońsku" - pomyślałam. Zaczęłam to oglądać codziennie. Po kilku tygodniach puścili coś innego i zrobiłam sobie przerwę od anime na około 2 lata. Rok temu w pełni wiedziałam co to anime, skakałam po kanałach i zostawiłam Hypera, puścili Darker than Black. Tak mi się to anime spodobało, że aż gdy przerwali emisję, dokończyłam oglądać je w necie. Obejrzałam też 2. sezon. (Teraz niecierpliwie czekam na 3.) Potem obejrzałam Death Note'a i zakochałam się w anime po uszy. ^____^

PS
Przepraszam za nieskładność wypowiedzi i wiele powtórzeń.
_________________
0
21 Lipca 2013r. 18:02
Polsat, TV4 (Yu-Gi-Oh, Pokémony, Beyblade), Jetix(Medaboty, Digimony) i Hyper(Bleach, Chobits, FMA). Potem zaczęłam oglądać online. :)
*ach, wspomnienia <3*
_________________
0
24 Sierpnia 2015r. 21:30
ja nie wiem chyba poprostu widzialam to na filmikach w yt, w necie gdzies na róznych stronach... a jak juz zaczelam ogladac anime (miesiac czy dwa temu) to widzialam tez ze ludzie pisza cos takiego jak MANGA a ze slyszalam to juz duzo razy to postanowilam poszukac czym to sie rózni od Anime... <3
_________________
0
24 Sierpnia 2015r. 22:45
mnie w ten dziwny świat wciągnęła kuzynka ;p
chociaż ona więcej zajmowała się rysowaniem i czytaniem mangi..
bądź co bądź, zasiała we mnie ziarenko tego szaleństwa :)
_________________
0
27 Września 2015r. 1:42
Moja koleżanka ciągle o tym gadała, więc, żeby nie było, że nie wiem o co chodzi również zaczęłam oglądać anime i strasznie mnie to wciągnęło ^-^
_________________
0
27 Września 2015r. 9:50
Kiedyś w telewizji puszczali naruto, ale wtedy nic z tego nie rozumiałem i było dla mnie zbyt brutalne (akurat trafiłem wtedy na odcinki z walką pomiędzy naruto a sasuke) . Tak z dwa lata temu z kuzynem sobie o tym przypomnieliśmy i zaczęliśmy oglądać, a po jakimś czasie znaleźliśmy sobie inne serie i tak to się zaczęło
Ostatnio edytowany przez Ksu-Kub 27 Września 2015r. 11:55, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Września 2015r. 15:11
To było jakoś pół roku temu ... Grałem na pewnym serwerze pewnej gry . Serwer ten miał własne forum na którym byłem bardzo aktywny . Właściciel miał av z anime (nie był jedyny ). Nagle pojawił się temat : ,, Kto poleci jakieś Anime ?'' . Oblukałem go i stwierdziłem ,że to nic ciekawego ,ale pewien post pod tym tematem mnie zaciekawił . Mianowicie : ,, Ja bym ci polecił Girls und Panzer '' . Na widok mojego ulubionego słowa ( czołgi <3 ) postanowiłem se to wpisać w google . Znalazłem , obejrzałem , zainteresowałem się anime . Następny był jormungand itd. Więc jestem ;)
_________________

0
29 Września 2015r. 16:58
Oglądałam na YT filmik dziewczyny, która śpiewała opening z jakiegoś anime i się tym zainteresowałam ;p
_________________
,,Jedyne, co teraz mogę zrobić, to oczyścić umysł i iść przed siebie''

0
4 Października 2015r. 21:26
Hmm.. nie pamietam dokładnie ale pewnie z tego że pełno osób z moich znajomych za tym przepadało i wkoncu spróbowalem , zobaczyłem no i tak sie to zaczeło
_________________
0
29 Grudnia 2015r. 15:41
Przyjaciółka uwielbiała anime, tak ciągle o tym wszystkim gadała, że sama zobaczyłam, żeby wiedzieć o czym ona tak nawija i tak już zostało. xd
_________________
Szopeł

Strona 3 z 4
  «   12
3
4   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.