Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 10 z 44
  «   3456789
10
111213141516   »
0
28 Maja 2013r. 21:02
Jak to hentai? Że ja? Że niby jak? :o

Lila <3
Kocham swoją żonę.
Mam z nią murzynka Kuku i azjatkę Midori (kochanie nie złość się, ale wybrałam imiona, bo Ty byłaś zbyt zajęta wpychaniem mi banana xD).
Poza tym obie lubimy grupowy seks.
Kocham, wspaniała osoba <3
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
28 Maja 2013r. 21:22
NO JAK MOGŁAŚ NADAĆ IMIONA NASZYM DZIECIACZKOM BEZE MNIE.:(

Seksowna, napalona,ostra żonka, która nie liczy się z moim zdaniem. Bardzo lubi być wypychana banankiem i lubi moje naturalne smakołyki. Uwielbiam z nią rozmawiać, jest spoko jak na panią Lilithową przystało xD
_________________
0
28 Maja 2013r. 21:22
Lilith- Dziewczyna co ma złożoną i barwną osobowość. Lekko nieśmiała, dziecinna, zabawna i głupkowata, zwariowana, czasem jak jej odbija gada to co ma na języku, najczęściej są to pojedyncze słowa. Nie wie czego chce. Nie chce ranić ludzi i jest w stosunku do nich nieufna, czasem swe wady przypisuje wszystkim na około. Inteligentna, ale nie mądra. Nie umie za bardzo ubierać swe myśli w gładkie słowa. Pesymistka, ale zawsze mająca serduszko dla innych. Lubi wzbudzać gorącą krew u wszystkich i najpewniej ma olbrzymie pokłady chęci na to i owo :D, a także zboczoności, lecz baaardzo głęboko. Tragiczna postać z swoimi rozterkami moralnymi itd. Smutna z doświadczeniami już pewnymi. Podobna do Lili. Nosi imię, które uwielbiam *.* Recytuje i śpiewa *.* Gra na skrzypcach i słucha metalu *.* Gotuje(Karasu pewnie się na tym zatrzymał), chyba jest wolna. Ma mieć dłuższe włosy. Lubi piercing i średnio tatuaże. Ma zielone ściany w pokoju i kwiatki. Wierząca, miła i pomocna zawsze. Przyjaciółka, którą uwielbiam. Jeśli chcecie coś o niej więcej wiedzieć, zapłacie mi za podanie kolejnych informacji lub sami poznajcie ją.
_________________
0
28 Maja 2013r. 21:26
...
_________________
0
28 Maja 2013r. 21:53
*O* Ja pierdzielę *O*

No bo byłaś na górze i wypychałaś mnie bananem, a ja miałam w głowie te dwa imiona, o.

O Lili już pisałam, więc napiszę o Kacprze jako, że Lila była zbytnio zaskoczona jego opinią o sobie, by coś o nim napisać.

A więc Plazma.
Jest on chłopakiem. Ma dużego, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo w końcu go nie zobaczyłam, ponieważ byłam zbyt zajęta tym, że mnie oblizywał. Wcale nie jestem hentaiem. Ale on jest. Zresztą nadaje się na niego, bo jego język jest całkiem zręczny. Wiem coś o tym. Na imię ma Kacper, kojarzy mi się ono z duchem Kacprem, logicznie. Lubię ducha Kacpra. Kacpra też lubię. Ma dziwny avek, ale jest całkiem spoko (w sensie avek. Zresztą Kacper też). Ma napady psychozy - należy się wtedy trzymać od niego z daleka. Szczególnie kobiety i dzieci. Może gwałcić, lizać, całować, macać, wpychać i wszystkie tego typu.
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
28 Maja 2013r. 21:55
Popieram.
_________________
0
28 Maja 2013r. 21:59
XDDDDD
Kacperek pojechał xD

Liluś zwana Lulusiem. Suodka i kochaniutka istotka do tulania na kolankach:)
Po wywodzie Plazmatycznego nie będę już nic więcej pisać :(
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
28 Maja 2013r. 22:02
Dziab Dziak. Dziabełek. Musta. Dziabełkowa. Musteczka. Asia. <3

Kochana istotka, która... em. Jest zła.
Ale i tak ją kocham <3
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
28 Maja 2013r. 22:05
Shado :3 Suodka,Shadystka Kochaniutka o ślicznym imieniu :3
Usiłuje ukraść mi mojego ulubionego jeńca :(
Jest boska i pozytywnie zakręcona:)
Po prostu ją uwielbiam <3
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
29 Maja 2013r. 22:14
Ach 2 raz Pandzia ._.
Nie znam jej ,ale sądząc z tego co przeczytałam na jej profilu - szybko byśmy się dogadały i zaprzyjaźniły ,ale to już jest rzecz niewiadoma.
Z informacji ,które napisała wydaje się być fajną osóbką.^.^
_________________
0
30 Maja 2013r. 23:36
BlueVanillia.
Już pisałam, że nie wiem ._.
Ale wydaje się sympatyczna ^^
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
31 Maja 2013r. 1:56
Na imię ma Klara.
Kim jest? to trudne pytanie i nie wiem czy potrafię na nie jakkolwiek odpowiedzieć, a co dopiero sensownie!
Pierwszymi rzeczami, które przychodzą mi do głowy są bezsensowne słowa - człowiekiem, dziewczyną, Klarą, Shado.
Czyli osobą zazwyczaj tryskającą energią, uśmiechniętą i zadowoloną z życia. Człowiekiem wesołym, przeważnie prawdziwie, rzadziej udającym tylko szczęśliwego.

problem? :D
_________________
0
31 Maja 2013r. 2:32
Z Meetem dużo nie rozmawiałem/pisałem więc dużo nie powiem. Wiem że ma już 18 lat (stara dupa :D) i po reakcjach innych "spamowiczy" na jego przybycie sądzę że jest fajną osóbką. :)
_________________
0
31 Maja 2013r. 14:11
Jak już pisałam wcześniej - nie znam więc nie mogę dużo napisać. Wiem tyle ,że on po prostu po coś tu jest.
_________________
0
31 Maja 2013r. 15:46
Hmm mała dziewczynka która lubi bawić się nożami i nimi rzucać. hmm przegania się z Arbuzem w spamowaniu na profilach. Wydaje mi się że jest inteligentną osóbką z ciekawym poczuciem humoru.
_________________

Strona 10 z 44
  «   3456789
10
111213141516   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.