Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 12 z 44
0
7 Czerwca 2013r. 21:27
Czyli o kim mam napisać? >.>
Dobra, o Onizuce, bo Dziabełkowa <3 już była.

Onizuka.
Ostatnio zaczął mnie denerwować swoim zachowaniem, szczególnie tym, że 'udaje' - podkreślam udaje (heheheh - naprawdę podkreśliłam, ale za mnie kozak) ważnego. Bo tak naprawdę całkiem spoko z niego człowiek. Da się z nim normalnie i całkiem fajnie pogadać.
Jedyne co to, rzeczywiście to, że mówi, że jest taki cool i wgl, a tacy ludzie mnie denerwują, no ale. Każdy ma jakieś wady. A tutaj małe kłamstweko: Ja oczywiście również.
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
8 Czerwca 2013r. 19:40
Shado.
Shadystka, nocna Klara. Często bywa na spamie. Jest w związku małżeńskim z Lilith. Ma ciekawie zrobiony profil. Wydaje się być miłą osobą. Ogólnie robi dobre wrażenie.
_________________
0
8 Czerwca 2013r. 19:57
Dla mnie BlueVanillia to dziewczynka, co po kryjomu udziela się na spamie, taka może tajna agentka. Inteligentna, lubiąca chyba trochę mroku... Dużo pisze i ma bogaty profil. Nie znam prawie jej, ale wydaje się sympatyczna, czas pohandlować technologiami i coś może porobić, zaprzyjaźnić zbliżyć, wykorzystać...
_________________
0
8 Czerwca 2013r. 22:47
Ja tu jestem incognito xD

Plazma.
Nie jest plazmą. Nie ma podanej daty urodzin ,więc chyba jest stary xD. Profil ma dość ubogi ,ale nie wszyscy mają taki zaśmiecony jak ja ._.
Najwyraźniej chce mi opchnąć jakieś chińskie dziadostwo z targu i mnie wykorzystać (tu mam dwojakie zrozumienie). Chyba przyjaźni się z Dziabłem ,ale ja tego nie wiem - ja tu jestem agentką xD. Wydaje się być miły ,ale niczego od niego nie kupię!
_________________
0
9 Czerwca 2013r. 0:22
BlueVanillia wydaje się być miłą osóbką. Ma słodką Louis na profilu, a przez ilość rzeczy jakie tam ma, nie zgłębiłam go jeszcze dokładnie. Często zmienia avatary (ostatnio miała taki cudowny, który mi się okropnie podobał), wydaje się być dojrzała jak na swój wiek. Ogólnie sympatyczna, nie udzielająca się za bardzo na spamie.( A i uważa, że mój avatar jest słodki, co bardzo mnie cieszy :3)
_________________
0
9 Czerwca 2013r. 0:39
Nanna Nana morderczyni linoleum. Główna aktorka w nowej wersji Pasji którą ogląda Matti.

Hmm a tak na poważnie(o ile taki potrafię być) Nana wydaje się być miłą osóbką o dobrym guście muzycznym która potrafi czasami dopiec każdemu ale dzięki temu widać że jest inteligentna. Hmm lubi Mattiego czy nawet więcej jak lubi nie wiem nie wnikam :P Artystka morduje linoleum ale sama więcej przy tym krwawi. Prawie nie śpi po nocach. Jej kochankiem jest dłuto z którym spędza pawie całe swoje wolne chwile. hmm no to tyle hmm ma śmieszny Av.
_________________
0
9 Czerwca 2013r. 9:28
Wujek Haj, Hajmidal, Migdał itp.
Człowiek inteligentny, miły, z ciekawą osobowością. Nie ma tak zagraconego profilu jak ja ,ale ujął w tym krótkim opisie najważniejsze rzeczy. Osobiście bardzo go lubię :D
_________________
0
9 Czerwca 2013r. 19:38
Pandziuch (będziesz zła o to, że tak napisałam? ^^") Jeśli tak to - Pandzia.
Jest fajna i taka heheszkowa <3
Woli dziewczynki, czyli mam nadzieję MNIE, heheh xD
Wciąż czekam, żeby niepostrzeżenie (czytaj: tak, żeby Lila nie zobaczyła - [Luluś kocham Cię <3]) pójść z nią do szatni i przeżyć tam niesamowite przygody xD
Lubię ją.
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
9 Czerwca 2013r. 19:45
Shado Shadysztka Klara

Barwna dziewczyna, zboczona <3, bardzo fajna i lubi być na mnie czyli na Haju.
Inteligentna osóbka która sama twierdzi że jest głupia. Bardzo radosna i mnie to cieszy bo za mało jest takich ludzi jak ona.
Bardzo często zabija spam bo ludzie się jej boją. Jest jedną z trio zuych osób.
Ma tak zagracony profil że jeszcze przez niego nie przebrnąłem.
Hmm Bardzo ją lubię i może jako jeden z nielicznych nie boje się jej :D
_________________
0
10 Czerwca 2013r. 7:31
Znowu wujek Haj ._.
Osoba aktywnie udzielająca się na spamie, forum i czasem na mym profilu.
Profek ma ubogi ,ale za to zmieścił w nim najważniejsze informacje. Ma tam też specjalny kącik dla Tajgi.
Jest tu niewiele dłużej niż ja. Nie zabił jeszcze nikogo ,bo nie chce pójść do więzienia.
Jest trochę stary (w porównaniu do mnie xD) ,ale przemiły ._.
Sprawia bardzo pozytywne wrażenie i osobiście bardzo go lubię :D.
_________________
0
10 Czerwca 2013r. 9:42
Mała dziewczynka, która za dużo bierze do siebie.
Na siłę chce przekonać co-poniektórych jaka jest zua i groźna.
Zamiast się wyluzować i cieszyć życiem, bierze się za filozofowanie.
Zrobiła z Migdałka Wujka xd
Ma jednorożca i królika ( to pierwsze sprawia, że kojarzy mi się z xD

Ma wyświechtane "prafty rzyciowe" na profilu.
Prawdopodobnie ma potencjał, żeby wyróżnić się z szeregów gimazy.

Z niezrozumiałych powodów uważa, że jej nie lubię xD
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 10 Czerwca 2013r. 9:44, W całości zmieniany: 1
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
10 Czerwca 2013r. 12:28
Asia Dziabeł Czyste Zuo

hmm opisuje kolejną zuą osóbkę przywódczynie zuego tria.
Jest ona kobietą wredną, złośliwą, inteligentną, zboczoną i dlatego ją bardzo lubię :D
Niszczycielka cudzych marzeń szczególnie gimbusów których nie cierpi.
Jest no-lifem i gra w gry gdzie ją kwiatki biją.
No i co tu jeszcze hmm Aś jaka jest taki każdy widzi i ja osobiście bardzo ją lubię. No chyba że mnie do beczki wsadza.

P.S Vanila już mnie nie opisuje daj innym szansę
Ostatnio edytowany przez Hajmidal 10 Czerwca 2013r. 12:28, W całości zmieniany: 1
_________________
0
10 Czerwca 2013r. 20:03
Hajmidal - Adaś - Migdał

Lubię Cię! Doskonale o tym wiesz. Zawsze jak ze sobą rozmawiamy to jest śmiesznie i miło. Traktuję Cię jak starszego brata i widocznie Ci się to podoba. Nie wyobrażam sobie życia bez Twojej gadaniny na poszczególne tematy. Lubisz gotować, pisać i śpiewać. Jesteś staaaaaaaaaaaaaaaarszy. Romantyk z Ciebie. ^^ B.B.B.B.B.B.B.B.B LUBIĘ.
_________________
0
10 Czerwca 2013r. 20:53
Lila - Liluśka - Moja żona
Tóż to wspaniała osóbka.
Bardzo lubię z nią rozmawiać c: Mamy podobne poczucie humoru. No i jest przecież zboczona, a ja to lubię (y).
Czasami miewa depresyjne stany i mam nadzieję, że pamięta wtedy, że może na mnie liczyć i pisać (raczej na pw, bo na gg bywam rzadko).
Bardzo ją lubię c:
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
11 Czerwca 2013r. 15:35
Pandzia

Mała zagubiona dziewczynka która lubi inne dziewczynki.
Lubię ją ale taką jak jest na prawdę nie taką jaka jest na spamie.
Lubi się kłócić o swoje racje z innymi i jest bardzo zboczona.
_________________

Strona 12 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.