Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 13 z 44
0
11 Czerwca 2013r. 17:51
Adaś... Uwielbiam go.

Mój mentor i lubi pomagać. Ma bardzo bogatą osobowość i chyba nikogo nie zostawia na lodzie, stara się każdemu pomóc. Nie może być złym człowiekiem. To jest dobry ninja :3 I lubi podobną muzykę do mojej :3 Niesamowicie pozytywny człowiek z przeszłością.

_________________
0
11 Czerwca 2013r. 18:01
Pivacolada.
Jej nazwa wzięła się od kokosowo-ananasowego drinku ze specjalnym dodatkiem jej.
Słucha świetnej muzyki. Na profilu ma ołtarzyk poświęcony dla jednego z moich ulubionych zespołów - Metallici ^.^
Najwyraźniej lubi żelki ,bo gdy je jej dałam wcisnęła je sobie w twarz - nie mam pojęcia co o tym sądzić.
Nie lubi swojego imienia ,chociaż nie jest złe.
Ma fajny avek i dość długo już tu jest.
Wydaje się być miłą osobą :D.

PS. Starałam się wujku na ciebie nie wpaść ,ale za każdym razem ,gdy wchodziłam tutaj ostatni post należał do ciebie xD. W końcu jakoś się udało!
_________________
0
13 Czerwca 2013r. 20:00
I znów nie wiem co tutaj napisać.
Ale chcę jakoś ruszyć temat, dlatego muszę zrobić coś czego nienawidzę - patrzeć w profil, żeby coś nabazgrać :< A bu.

BlueVanillia - czternastoletnia Patrycja, która słucha bardzo fajowej muzyki. Mamy podobny gust zarówno do niej (przynajmniej ja słucham takiej muzyki jak ona, nie wiem co ona sądzi o mojej) jak i do anime, bo uwielbiam horrory i z tego co wiedzę ona też za nimi przepada. A także anime typu Bleach i tak dalej. Jest początkująca w świecie anime.
Jeszcze jedne podobieństwo, które nas łączy to podejście do... wszystkiego xD Podoba mi się zresztą jak to opisała:

BlueVanillia:

Ja: A gdyby tak: pouczyć się, porysować, wyjść na dwór, odejść od komputera,poćwiczyć, pobiegać, poruszać się, spotkać się ze znajomymi, wyprowadzić psa, znaleźć chłopaka?
Wewnętrzna Ja: Siedź cicho - nie chce ci się ,a teraz wracaj do oglądania anime.


Z niewielkimi różnicami, ale sens ten sam xD
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
14 Czerwca 2013r. 0:32
Nia tosia Shado! <3
I tyle w tym temacie :P

Edit: No i Shado jest bardzo bardzo ładna i niech nie próbuje zaprzeczać, bo będzie miotacz płomieni :f
Ostatnio edytowany przez Nia 14 Czerwca 2013r. 0:33, W całości zmieniany: 1
_________________
0
14 Czerwca 2013r. 7:50
Nia.

Mało ja znam ale widzę że tosia Shado. Ma avki które zawsze bardzo mi się podobają.
Z tego co widziałem na spamie jest jedną z zuch osobek:> mimo że niewiele pisaliśmy wydaje mi się osobą pozytywną i zabawną

No i ją lubię :)
_________________
0
20 Czerwca 2013r. 18:13
Nikt nie pisze, to ja to zrobię :o

Pandzia - Pandziuś - Pandziuch
Bardzo fajna i zboczona dziewczyna.
Woli kobiety, więc wciąż czekam aż pójdziemy razem do szatni.
Lubi yaoi i yuri, a także słucha muzyki ciężkiej, więc mamy podobne gusta (oprócz yuri, bleh :/).
Jest taka kawaii <3 Ale też ma pazurki *-* Mrał.
Lubię ją :3
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
22 Czerwca 2013r. 19:35
Shado.
Ma wiele różnych imion. Jest znana jako Shado, Shadystka, Nocna Klara itp.
Jest zboczona i miewa kontakty i stosunki seksualne z użytkownikami tej strony.
Ma fajny avatar.
Ma podane ,że ma 6lat xD.
Mimo ,że nie pisałam z nią - wydaje się być ciekawą osobą.
_________________
0
22 Czerwca 2013r. 19:42
BlueVanillia. Cóż... nie znam jej zbyt dobrze, ale ma ciekawy profil i avek, co przemawia na jej korzyść. xd
Ma kawaiistego wiewióra wżerającego nutellę na profku, a anime na stówę obejrzała więcej ode mnie xD
_________________
0
22 Czerwca 2013r. 21:51
Nia, bardzo fajna osóbka, miła i uprzejma, ma talent do grafikowania
Nie mam przyjemności z Nią często rozmawiać, ale wiem, że bym się z nią dogadała :)
Ma piękną różę na avatarze.
_________________
0
22 Czerwca 2013r. 21:52
Piva Raissa

Osóbka która ma swoje problemy w życiu i nie wie co ma z nimi zrobić. Staram się jej pomagać jak moge mimo że niewiele mogę.
Bardzo ją lubię hmm i jej paluszki <3 :D Jest zboczona ale nie odkrywa prawdziwej siebie na on-a.
Jest inteligentna ale bardzo zagubiona mam nadzieje że znajdzie drogę odpowiednią.
_________________
0
22 Czerwca 2013r. 22:07
To podejrzany i niezbyt bobry ludź! Rzuca we mnie kapciem i mami ptysiami! Jak tak można... xD
Hym, człowiek, który żąda wiecznej uwagi i bycia w centrum zainteresowania. Czasami mam wrażenie, ze gdy jest olewany na spamie to tupie nóżką ze złości w pokoju, a na spamie odstawia dramę, jak to go strasznie olewają, że idzie i wgl xD Prawdopodobnie jest miły... nie no żartuje xD Ekhem, chętnie pomaga i wysłucha drugiego człowieka. Pisał wierze, nie wiem czy nadal to robi. Dobry z niego gość ^ ^
_________________
0
22 Czerwca 2013r. 22:41
To dziwna istotka która lubi mnie denerwować. Hmm ciągle wcina słodycze i ponoć idą jej w cycki no nie wiem nie widziałem
Jest niewolnicą Asi mimo że się do tego nie przyzna. Czasem odnoszę wrażenie że wchodzi tu tylko po to aby zjeść wszystkie on-owe słodycze.
A tak na poważnie bardzo ciekawa i miła istotka z którą można porozmawiać no i powiem że całkiem inteligentnie. Lubię się z nią droczyć.
Kiedyś byłem hej HajMisiem teraz mówi że jestem zboczeńcem mimo że to nie prawda. :(
Fajna z niej laska? :D
_________________
0
22 Czerwca 2013r. 23:37
Pandziaaa To zboczuch ,który lizał mi koszulkę ,gdy oblałam się sokiem grejpfrutowym xD.
Ma ciekawą osobowość i woli dziewczynki .-.
Jest chyba otwarta ,przynajmniej na taką wygląda.
Miałam przyjemność odbyć z nią dyskusję na temat nektaru bananowego ,gdy nadrabiałam ćwiczenia z religii.
Bardzo ją polubiłam ;)
_________________
0
23 Czerwca 2013r. 21:36
Na początku miałam niezbyt dobre zdanie o tej osóbce. Sądziłam, ze się przyplątała nie wiadomo skąd i kończenie chce zwrócić na siebie uwagę. Takie istoty trochę mnie irytują. Nie miałam ochoty z nią mieć żadnej styczności, chociaż praktycznie jej nie znałam [i nadal nie znam] mimo wszystko... pewnej nocy jak to ponownie nie mogłam zasnąć zjawiłam się i zastałam... smutną Pandzie! Szok! A taki wiecznie zacieszony banan się wydawał xD Zaczęłam jej "śpiewać" Dodę. Okazało się, ze to też człowiek xD [Ofc piszę żartobliwie.] Po prostu kobitka co lubi kleić się do innych i wydaję się po prostu lubić ludzi. Nadaj jej nie znam, ale teraz wydaję się osóbką miłą, uśmiechniętą i stającą się patrzeć dobrze na świat ^ ^
_________________
0
23 Czerwca 2013r. 22:53
Ptysiowy Monster. Znana również pod kryptonimem Ptyś. Denerwuje się gdy tak do niej mówię. Kumpela Dziabąszcza.
Gdy jej smutno,
gdy jej źle.
Daj dwa ptysie,
odważ się.
Przyjazna osóbka, chyba, że nie posiadasz żadnych słodyczy. Myślę, że dobrze się dogadujemy i mam nadzieję, że będziemy się dogadywać lepiej :)
_________________

Strona 13 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.