Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 16 z 44
0
8 Lipca 2013r. 0:02
Pandziaa! Jest nadal moją ukochaną młodą Pandzią <3
Uwielbiam ją i uważam, że jest kochana! Może czasem troszkę zwariowana, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :d
No i jest śliczna <3
*Pandziaa przypomina Nii jej przyjaciółkę z Anglii :3*
I obie są takie kawaii~
_________________
0
8 Lipca 2013r. 11:59
Nia

Bardzo ciekawa osóbka z którą można ciekawie porozmawiać.
Jest bardzo ładna i zajęta przez totka którego jak widać na jej profilu bardzo kocha.
Bardzo inteligentna i zabawna.
No i lubię ją bardzo. :D
_________________
0
13 Lipca 2013r. 16:29
Nikt nie rusza ,to ja ruszę ^^.

Wujek Haj.
Dawno z nim nie pisałam ,ale zdania o nim nie zmieniłam.
Ma świetny gust muzyczny.
Lubi Tajgę i ogólnie sam jest tu bardzo lubiany ,co mnie cieszy ,bo go lubię ^^.
Mówi ,że jest stary ,ale nie jest tak źle.
Ogólnie bardzo go lubię ^^.
_________________
0
13 Lipca 2013r. 19:15
BlueVanillia

W sumie jej nie znam ale wydaje się bardzo sympatyczną i otwartą osobą :33
Pomaga nowym użytkownikom, a to się ceni ^.^
_________________
~ W psychopatycznym mordercy jest coś romantycznego. Wyobraź sobie, że giniesz, bo dusi cię własnymi rękoma. Wydusza z ciebie życie i ostatnia rzecz, jaką widzisz, to jego twarz...
0
13 Lipca 2013r. 20:41
Harakiri

Tak więc, co prawda niewiele z nią pisałem, ale mnie zaciekawiła.
Czasami przy takich osobach jak pani, która ma w nicku samobójstwo, jak... starszyzna. Taki ktoś z wielkim doświadczeniem życiowym i patrzę na takie osoby jak na dzieci. Chociaż nie twierdzę, że to złe. Każdy musi się kiedyś wyszumieć. Zdziwiło mnie to, że zna klasyki polskiego Rocka : D
Zaczęła oglądać Shiki i Elfen Lied czyli jedne z najlepszych anime, jakie ja widziałem kiedykolwiek, idzie na dobrą drogę : D
Mam nadzieję, że będę mógł z nią kiedyś porozmawiać o tych anime.
Mam nadzieję również, że nie jest zamknięta i skryta, chociaż czasami pisze pierdoły na spamie, ale tam podobno można pisać wszystko, więc się nie czepiam.
_________________


0
18 Lipca 2013r. 0:42
Ten temat wymiera ;-;

Pandzia.
Miła dziewczyna.
Lubię ją.
Tyle już o niej pisałam, że nie wiem co jeszcze.
_________________
To change the world,
start with one step.
However small - first step
is {the} hardest of all...

0
18 Lipca 2013r. 10:33
(offtopic, ja się tutaj wtrącam, czemu wymiera, przez to, że ciągle te same osoby kontynuują zabawę i po prostu nie ma nowej osoby co by ją opisać, Shado jest do osądzenia, nie ja.)
Ostatnio edytowany przez Plazma 18 Lipca 2013r. 10:40, W całości zmieniany: 1
_________________
0
18 Lipca 2013r. 16:13
Shado, dziwna dziewczynka z ciekawym i kolorowym avatarem.

z tego co zauważyłam to jest ciekawa osóbka, która chce się jakoś wybić, ale nie ma pomysłów. Niewiele z nią gadałam, ale myślę, że jak będzie sposobność to pogadamy dłużej. Z tego co z nią rozmawiałam to ją polubiłam :3

_________________
0
19 Lipca 2013r. 15:54
Pandzia :3

Osoba pełna pozytywnej energii. Wystarczy że się pojawi a od razu coś się dzieje ^.^
Jest bardzo ładną osóbką, choć nie wierzy mi, że to prawda.
Nie wiem czy znam większego zboczeńca niż ona, ale to na pewno nie jest powiedziane w sensie negatywnym :))
Pandziaa fajna dziewczynka ^.^
_________________
~ W psychopatycznym mordercy jest coś romantycznego. Wyobraź sobie, że giniesz, bo dusi cię własnymi rękoma. Wydusza z ciebie życie i ostatnia rzecz, jaką widzisz, to jego twarz...
0
19 Lipca 2013r. 18:43
harakiri.
Jest tutaj od niedawna i nie znam jej zbytnio. Mimo, że jest dość nowa, udziela się na spamie i w kilku tematach. ;-;
Jej nick mnie wciąż rozwala :D
Wydaje się być fajną osobą i cieszę się, że się tu szybko odnalazła :3.
Po tym jak z nią troszkę popisałam ,to ją polubiłam. Sądzę, że jakbyśmy dłużej popisały, tobyśmy się bardziej polubiły. ^^
Ostatnio edytowany przez Vanillia 20 Stycznia 2014r. 23:51, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Lipca 2013r. 10:45
Vanillia.
Hmm nie rozmawiałam jeszcze z Nią ale zaobserwowałam że: jest miła, ma charakterek ;) Raczej wszyscy Ją lubią. Zawsze ma fajne avatary ;3
_________________
0
29 Lipca 2013r. 10:54
Nikt nie rusza to ja szturchnę ;-;.

Hara.
Nie pisałam z Nią ,więc Jej zbytnio nie znam.
Z tego co zobaczyłam na profilu ,to Ona chyba kocha ciastka ;3
Nie ma zbyt obszernego profajla ,ale wydaje się być miłą osobą i chętnie bym z Nią popisała ^^.
_________________
0
29 Lipca 2013r. 12:30
Vanillia

Osoba która ma zawsze tak piękne avki, że ja umieram *.*
Nie znam osoby słodszej od niej ^.^
Da się z nią popisać, nie dzieli ludzi tak jak poniektórzy.
Moja ocena wynika raczej z obserwacji niż z atopsji ale myślę że się nie mylę :3
_________________
~ W psychopatycznym mordercy jest coś romantycznego. Wyobraź sobie, że giniesz, bo dusi cię własnymi rękoma. Wydusza z ciebie życie i ostatnia rzecz, jaką widzisz, to jego twarz...
0
29 Lipca 2013r. 13:00
Seppuku ^^
YouTube wideo


Jedna z nowych ludziów.
W sumie nie wyrobiłam sobie o niej jeszcze opinii.
CZYTA KSIĄŻKI DUŻY PLUS ^^

Podszywa się pod Andrzeja, żeby straszyć małe dziewczynki i chłopców xD

Słucha dobrej muzy. Zobaczymy co dalej:)
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
29 Lipca 2013r. 13:07
Dziabeł

osoba z dużym stażem na on-a :3
Początkowo jak tutaj 'przybyłam ' czułam wobec niej wielki respekt :D
Jest lubiana a ja bałam się że mnie nie 'zaakceptuje' więc raczej się do niej nie odzywałam :D
Okazała się równą babką :D Lubi Harrego co przemawia na jej korzyść ^^
_________________
~ W psychopatycznym mordercy jest coś romantycznego. Wyobraź sobie, że giniesz, bo dusi cię własnymi rękoma. Wydusza z ciebie życie i ostatnia rzecz, jaką widzisz, to jego twarz...

Strona 16 z 44
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.