Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 8 z 44
  «   1234567
8
91011121314   »
0
26 Marca 2013r. 23:19
Migdałek, Adaś.
Bezpodstawnie niewierzący w swoje ukryte moce ninja.
Przekupił mnie muffinką. Normalnie sam piecze, ma dziwną średnią i trenuje judo z duuuuuuuużymi sukcesami :3
Mieszka tam, gdzie prawdziwy ninja może na dużej przestrzeni ćwiczyć techniki podmiany i kamuflażu.. Zacne pola xD
Ma podejrzanie ładne pismo, lekarzem nie będzie.
Chodzą legendy, że i głos niczego sobie ^^
Babiarz.
Zapatrzony w Tajgę :3
Ostatnio edytowany przez Dziabeł 27 Marca 2013r. 17:40, W całości zmieniany: 3
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
27 Marca 2013r. 19:46
Joanno! Diablico Moja! tyś jest...nie tak nie mogę to by było dość plazmatyczne.

No dobra Aśka nie będzie kolorowo, skończył się dzień dziecka...
Zacznę od tego co najbardziej mi się rzuciło w oczy.
Choć zarzeka się że nie przepada za Death Note po badaniach amerykańskich naukowców stwierdzono że to bullshit mało tego udowodniono że jej ulubioną postacią z anime jest Ryuk który wpieprza ciągle jabłka (Nie jedz jabłek o późnych godzina bo brzuch Cię będzie bolał, żeby nie było że nie ostrzegałem)
Kolejną rzeczą jest jej wrodzona podstępność oraz zamiłowanie do dręczenia , nawet nie będziesz wiedział co jej zrobiłeś a już masz przesrane (bracie Dziabełka musi Ci być ciężko ale jesteśmy z tobą)
O to jeszcze nie koniec! Ma fetysz uderzania w ucho.
Zawsze ma ostatnie słowo. Nawet nie zaczynaj się z nią kłócić bo nawet jeśli nie ma racji to udowodni że ją ma.
No ale nie można zaprzeczyć jest ewenementem w pozytywnym tego słowa znaczeniu


Jest taka miła, taka dobra i taka sympatyczna.
Inteligenta, pięknie rysuje, i w ogóle i w szczególe.
Erudyta jakich mało i taka elokwentna

Pis Joł
Ostatnio edytowany przez MeetOnizuka 27 Marca 2013r. 19:47, W całości zmieniany: 2
_________________
0
27 Marca 2013r. 21:04
Pandzia-Wandzia
Śmieszna, energiczna i bardzo ładna dziewczyna.
Czasem przesadza na spamie z udawaniem głupiej bo wiem ze taka nie jest.
Słyszałem jej głos jest całkiem fajny.
_________________
0
27 Marca 2013r. 22:23
*zagląda na profil dla głębszej analizy*
Cóż, już na samym starcie ma plus milion punktów w moim rankingu, bo tak to u mnie jest, gdy ktoś mnie komplementuje, bardzo lubię takie coś xD Jest uroczą i miłą osóbką, łatwo się z nią dogadać na Spamie.
Dużo napisała o sobie w profilu, wszystko ładnie pochowane, żeby chaosu nie było, czyli poukładana z niej Pandzia. Na dodatek jest uczulona na tyle pysznych rzeczy, czego jej współczuję :C
I dziwnych rzeczy nie lubi, musi być bardzo interesująca xD To chyba tyle, nie znamy się za bardzo :(
_________________

0
28 Marca 2013r. 8:56
Podrywa mnie. Nazywa mnie jak kochanka/dziecko/zwierzę.
Dobry towar, wrzuca mi na profajla yuri <3
Superanckie czarne włosy, ale za dużo farbuje.
I jest Wandą :D

Ciekawe kto pierwszy mnie osądzi xD
_________________
0
28 Marca 2013r. 11:30
Najwyższy sąd nadchodzi.
Loczek.
Obiekt uwielbień przez wiele pań z powodu jego zaje... loczków.
Najbardziej zapatrzona w niego jest Wanda.
Jeden z trójcy on-a. Robi fajne rysunki na sketchtoy-u.
Prawdopodobnie jeździ na desce. Ogólnie człowiek ciekawy, jak wszyscy na tym forum inteligentny.
Na pewno ma poczucie humoru.
_________________
0
28 Marca 2013r. 17:08
Pandziaa :D.
Urocza i miła osóbka, która pije za dużo herbaty.
Ma cudowny głosik :D.
I lubi yuri~ <3
_________________
0
28 Marca 2013r. 20:07
Na wstępnie chciałbym napisać, że jeszcze mało Cię znam, że nie ogarniam już tego co poznałem i ciężko czasami mi pisać o kimś.

Na pierwszy rzut oka bardzo wnerwiająca osóbka, która jest otwarta i szczera. Uważa się za optymistkę, chociaż sądzę, że bym się zapłakał na śmierć z jej myślami. Zwyciężyła coś co innych by zabiło. Zboczona z takimi fantazjami i chęcią tak ogromną, że większą od mojej. Umie rozgrzać chłopa i kobietę :D Dosyć ładna chociaż... sama wiesz :D lecz to drobnostka. Energiczna i radosna, chociaż czy to nie twoja maska, a w środku nie jesteś zgniła? Większość osób nie ogarnie Cię. Bardzo niezwykła osoba, aż nie mogę nadziwić się, że istnieje. Głos ma tak piskliwy, że aż nie do wiary na rany Szatana!? Trochę chyba papla za dużo czasem i jest lekko głupiutka i niemądra. Ma własny harem. Chciałbym dowiedzieć się kim jesteś, bo jak na razie nie wiem. Jedna z osób, którymi warto się zainteresować. Herbatka <33333333333333333

PS: Ten opis jest co najwyżej warty złamanego grosza, bo ja jej nie ogarniam, ma duszę wielką i że tak powiem ma tyle warstw tyle myśli na nią się składa, że nie daje rady ją opisać chociaż w 1%
Ostatnio edytowany przez Plazma 28 Marca 2013r. 20:10, W całości zmieniany: 2
_________________
0
28 Marca 2013r. 20:22
skad znacie jej glos? xD

Plazmuszek gejuszek. Jedyny homoseksualista/bi ktorego nie tyle toleruje co lubie. Moj mentor w sprawach krwawych zabaw z kobiecym cialem. Chce mnie najebac na 18 wiec musi miec mocna banie. Ocieka krwia.
_________________
0
28 Marca 2013r. 23:52
Serdeczna osóbka, która chyba lubi słuchać o sobie widząc gęstość jej postów tutaj : )

Nie słyszałem jej, więc nie powiem nic o głosie. Wiele pisze, z tego co mi się zdaje to chyba lubi pandy... Czasami pozytywnie nastawione osoby są dobre. Szczerze nie wiem co mógłbym więcej napisać, bo nie wiem co o niej sądzić, nie rozmawiała ze mną zbytnio i może dlatego?
_________________


0
31 Marca 2013r. 21:07
Pandzia...:3
Pandzia jest pandzią x3 Szaloną osóbką, w niektórych przypadkach wybuchowa i kawaiistą, lubi yuri...i niewiele tak naprawdę mogę o Tobie powiedzieć, gdyż nie miałyśmy tak naprawdę okazji by razem pogadać....^^
_________________
0
31 Marca 2013r. 21:22
Hokaru
Założycielka domu Shizaki. Moja szefowa. Ciekawa młoda osóbka która zawsze ma wiele do powiedzenia ale umie to zachować dla siebie. Na pewno inteligenta, ogarnia dużo spraw na on-a.
Hmm w sumie słabo ją znal ale wydaje mi się że jest zabawna i ją lubię.
_________________
0
31 Marca 2013r. 23:46
Hajmidal.. skąd się ten nick wziął, nie mam pojęcia.
Nawet przyjemny rozmówca, jest o czym pogadać. Chce ze mną zaśpiewać, ale jeszcze nie wie, że ja nie umiem i to będzie porażka życia. Nawet spoko typ, joł. Słucha porządnej muzyki. Generalnie to chyba nadal jest plan pojechania na woodstock, right? No nie wiem co by o nim tutaj jeszcze powiedzieć... Ah, no tak... Bardziej mi pasował Twój avatar Zoro : )
_________________


0
1 Kwietnia 2013r. 0:46
Pandziaa...
Kurcze Tajga nie wie co napisać... Wszystko zostało już napisane, więc...
Tajga uważa, że Pandziaa jest bardzo miła choć czasami za bardzo się popisuje...
Tajga lubi Pandzie :D
_________________

0
1 Kwietnia 2013r. 10:06
Tajga....

Ona potrafi słuchać. Tak to jest gigantyczny plus dla niej. Parę rzeczy się dzięki niej nauczyłem, dość ważnych. Potrafi się dostosować do każdego rozmówcy. Lubię ją. Chociaż moje rozmowy z nią są raczej niecodzienne, ale chyba jej to nie przeszkadza? Nie wiem : D
_________________



Strona 8 z 44
  «   1234567
8
91011121314   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.