Nawigacja
Czytelnia » Aktualności » Tokyo Ghoul- ciąg dalszy nastąpił + niespodzianka
Aktualności
Tokyo Ghoul- ciąg dalszy nastąpił + niespodzianka
Garstka informacji o serii Tokyo Ghoul i niespodzianka dla fanów Naruto.
Drugi sezon anime pod tytułem Tokyo Ghoul już w styczniu 2015 roku!
Trailer niestety nie zdradza zbyt wiele, jest to jedynie zapowiedź do kontynuacji przygód głównego bohatera, Kanekiego po przemianie pokazanej na koniec pierwszego sezonu. Na kontynuację tej serii nie czekaliśmy zbyt długo- w porównaniu z Shingeki no kyojin, na którego nadal nie możemy się doczekać, już kilka tygodni po zakończeniu 1 sezonu otrzymaliśmy informacje o kolejnym sezonie anime, które przypadło do gustu dużej widowni.

YouTube wideo



Tokyo Ghoul:Re- a jednak kontynuacja nastąpiła

W pewnym moim artykule pisałam o zakończeniu mangi Tokyo Ghoul i sama nie dokończając jej, nie wiedziałam czy można spodziewać się kontynuacji, czy to rzeczywiście już koniec. A jednak, najpierw pojawiły się informacji o mandze, a już dzisiaj możemy ją przeczytać w wersji angielskiej. Już po miesięcznej przerwie ukazał się pierwszy chapter serii Tokyo Ghoul:Re, a w niej wiele nowych postaci, które już zyskały sympatię u fanów tej serii.

Przeczytać mangę po angielsku można tutaj: http://imperialscans.com/read/tokyo-ghoul-re/1-bone-1/1

Poziom kreski, kreacji bohaterów jaki i teł jak zwykle jest na wysokim poziomie, więc fani tej serii się nie zawiodą.




PLUS dodatek do mojego poprzedniego artykułu!

Pojawiła się strona, na której zaczęto odliczać do zakończenia mangi Naruto - pozostało 29 dni do opublikowania czyli 10 listopada na łamach Weekly Shonen Jump zostanie ukazany ostatni chapter tego tytułu. W internecie pojawi się kilka dni wcześniej, także już 6-7 listopada możemy spodziewać się ostatniego rozdziału.

Na stronie oprócz wielkiego licznika nieubłaganie zbliżającego się do daty chaptera ostatecznego, po zjechaniu poniżej możemy obejrzeć streszczenie z całej mangi Naruto- od samiutkiego początku. Pomysł jest na prawdę wspaniały, ponieważ dla takich sentymentalnych fanów jak ja, jest to wspaniała okazja żeby móc przeżyć to jeszcze raz. Jeśli macie chwilę czasu, na prawdę polecam odpalić sobie tę stronkę i scrollować, scrollować i jeszcze raz scrollować. Całe kilkaset chapterów na jednej stronie- po prostu Naruto w pigułce. Więcej takich niespodzianek prosimy!

Na stronkę zapraszam tu: http://www.naruto.com/j/countdown/
Oceń artykuł:
Przeczytaj więcej o:
Komentarze
Nie posiadasz zezwoleń do pisania komentarzy.
Od najstarszych Strzałka w dół Od najnowszych Strzałka w górę
0
barthes8 12 Października 2014r. 1:03
Ale nawet fajny ten pomysł z tym scrollowaniem ~ Ciekawe czy takie podobny pomysł zostanie użyty przy odliczani np zakończenia Bleach-a (też sie powoli pewnie kończy ale kto wie)albo One Piece (ale do jeszcze dużo czasu pozostało) lub Deketywa Conan (hmm)

Ogólnie jakby nie było kontynuacji Tokyo Ghoul to bym mandze i 1 sezonowi anime dał niższe noty,bo to takie wkurzające jak coś popularnego kończy się na otwartym zakończeniu ... ^^'"
1
pedo perma 11 Października 2014r. 21:18
mówiłam że będzie kontynuacja i miałam rację :3
1
Mion 11 Października 2014r. 21:22
i bardzo dobrze, że miałaś rację, bo na prawdę seria super! :D
0
trejn 20 Października 2014r. 20:15
Dojnej krowy sie nie zabija.
Nie posiadasz zezwoleń do pisania komentarzy.
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.