Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Kuchnia :>
0
30 Kwietnia 2010r. 13:22
Więc , założyłam ten temacik , aby zobaczyć co jecie :> , oczywiście ″w miarę″ azjatyckiego.[mile widziany ryż oraz zupki chińskie^^] , oraz normalnego :>

Ostatnio robiłam kulki ryżowe ,smaczne ,smakują prawie jak kotlety xd
W spoilerze macie przepis xd
Spoiler

Ostatnio edytowany przez Dango 1 Maja 2010r. 12:44, W całości zmieniany: 2
_________________
0
30 Kwietnia 2010r. 13:46
A więc tak już od paru ładnych miesięcy jadę na Zupkach Knorra Amore Pomidore :P
przepisu nie będę podawał
Ostatnio edytowany przez bodzio230 30 Kwietnia 2010r. 13:47, W całości zmieniany: 1
_________________
0
30 Kwietnia 2010r. 13:47
zapycham się ryżem naokrągło i moge go zjeść w każdej postaci. Ostatnio byłem w barze japońskim i tam jadłem pyszne okonomiyaki i onigiri. A pozatym to czasem robię sushi:D
_________________
0
1 Maja 2010r. 12:29
nie polecam jeść przez długi czas zupek chińskich... takie nie pożądane skutki różne są. Sushi jest nawet dobre ^^ kiedyś koleżanka zmusiła mnie do zjedzenia ośmiornicy z ryżem :< nie polecam
Ostatnio edytowany przez roc14 28 Lutego 2015r. 21:32, W całości zmieniany: 1
_________________
0
1 Maja 2010r. 12:58
uuu dzięki Dango za przepis, zaraz sobie go zapiszę i chętnie to zrobię xD a co do tych zupek chińskich to Roc ma racje, zupki są nie zdrowe, więc ich nie polecam(zupki zawierają glutamin sodu, który powoduje wrzody żołądka).... A sushi jeszcze nie jadłem, ale chętnie spróbuje xD
_________________
0
3 Maja 2010r. 13:22
Glutaminian sodu = wszystkie zupy w proszku oraz przyprawy, od niedawna nareszcie pojawiają się produkty bez tego dziadostwa, nie zmienia to faktu, że zupy w proszku sux, jedynie można użyć barszczów gdyż do domowego trzeba robić ″zacier″.

Polecam ryż paraboiled duszony z długim makaronem na patelni w sosie sojowym i curry, można dodać warzywa lub cokolwiek macie pod ręką.
(obowiązkowe pałeczki)

Kolejna dobra potrawa, mieszanka chińska (nie każda marka oferuje dobry rodzaj) smażona na patelni, z ryżem również paraboiled.
(obowiązkowe pałeczki)
_________________
0
3 Maja 2010r. 14:12
tak btw z tego co słyszałam glutaminian sodu został zakazany w USA ciekawe kiedy zakażą używanie go w europie...
_________________
0
3 Maja 2010r. 19:16
Ja uwielbiam chipsy, może być???
_________________
0
3 Maja 2010r. 19:20
ja lodziki, chipsy, rachatłukum mmmmmmmm.... ;> zupki chińskie ooo pyszne !!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
0
1 Lutego 2015r. 18:45
ja zupki chińskie wsuwam na sucho ;)
_________________
0
28 Lutego 2015r. 21:13
Chińszczyzna. ^ ^
_________________
0
20 Lipca 2019r. 21:56
Zrobiłam kiedyś sushi z czekoladą i owocami, jednym słowem: Fuj.
_________________
Anee


0
6 Maja 2022r. 9:04
No takiej kombinacji to ja bym chyba nie wymyśliła :)
__________________
https://fabskin.pl/kriolipoliza-cooltech/
Ostatnio edytowany przez 0 6 Maja 2022r. 9:05, W całości zmieniany: 1
_________________
0
13 Maja 2022r. 15:44
Kiedyś wśród moich znajomych modna była moda na odchudzanie się na zupkach chińskich. Jedna koleżanka wylądowała w szpitalu. Także uważajcie z nimi, za dużo nie polecam ich jeść.
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.