Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Prosba o pomoc w nauce robienia hardsubów
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Prosba o pomoc w nauce robienia hardsubów
0
2 Maja 2010r. 22:24
Sprawa jest prosta... mam silnego sprzeta zdolnego do konvertowania dosc szybko odcinkow, do tego nat 5 Mbit niestety nie symetryczny ale 100kbps wysylania styknie... maszyna postawiona na windows 7 i mam problem z kodekami ich konfiguracja i dzialaniem VIrtual dub mod... bardzo by bylo fajnie jakby ktos sie dezwal na gg 2889405 i poinstruowal mnie co i jak poustawiac, ewentualnie nawet zeby mi to ktos pokazal jak zkonfigurowac bezposrednio zdalnie na moim kompie...
_________________
0
4 Maja 2010r. 3:04
Nie wiem czy już ktoś ci odpowiedział na GG czy nie, ale jeśli będziesz miał z czymś problem, napisz na moje GG które jest widoczne w moim profilu - dane kontaktowe. Jedyne co nam może przeszkadzać to Windows 7. Ja na razie jeszcze czekam z kupnem tego oprogramowania, co za tym idzie, nie wiem jak moje sposoby i programy których używam będą się zachowywały u ciebie. Ale jak to się mówi: ″Jak nie wiadomo co... to już lepiej się kogoś poradzić, niż dalej siedzieć w du*** i nic nie wiedzieć″.

Ps. Najlepiej łapać mnie w godzinach od 17.00 do 3.00 Godziny ranne odpadają ;)
_________________
0
4 Maja 2010r. 11:07
raczej nie na temat, ale co do wszystkich programów do konwertowania to nie ma z nimi, żadnego problemu ponieważ sam mam Windows 7 i wszystko działa jak należy
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.