Nawigacja

Wasza twórczość

Wszelkiego rodzaju twórczość fanowska.

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Kto i co tworzy???

Strona 3 z 3
  «   12
3
0
27 Października 2013r. 20:00
Widzę że was spora ilość. Ja pisuję opowiadania. Jak ktoś chętny zobaczyć niech napisze bo jak nie to nie wrzucam. Uprzedzam że jest ono zapewne niezbyt górnolotne, pisane w gimnazjum, ale może komuś się spodoba
_________________
0
27 Października 2013r. 20:34
Ja tworzę problemy.
_________________


0
28 Października 2013r. 8:50
hahahahah Deś xDDD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
15 Listopada 2013r. 13:05
Lilith pisze o wszystkim i o niczym.
_________________
0
15 Listopada 2013r. 14:28
Tworzę bloga, piosenki na gitarze, rysunki, wiersze, opowiadania.
_________________
0
15 Listopada 2013r. 20:45
Tworzę zło :)
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
15 Listopada 2013r. 21:05
Swoją drogą jak ktoś pisze, że tworzy coś to może od razu się tym dzielić.

Tak jak kolega wyżej gra w zespole punkowym, to może podzielić się swoją muzyką z innymi.

Hokaru też ma się czym dzielić, niech tutaj wstawi, taki był chyba zamysł tego tematu, prawda?

(A takie odpowiedzi jak tworzenie problemów (ja) to pozostawimy jako efekt nudy, która jest wszechobecna w naszym życiu... : D)
_________________


0
16 Listopada 2013r. 13:51
W myślach tworzę nowe fabuły do hentaiów ciekawych i interesujących filmów dla dzieci. :)
_________________
0
19 Stycznia 2014r. 19:42
Tworzę napięcie i atmosferę :D
EDIT: no i współtworzę SPAM XD
Ostatnio edytowany przez IceColdKiller 19 Stycznia 2014r. 19:45, W całości zmieniany: 1
_________________
BANKAI!!


Strona 3 z 3
  «   12
3
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.