Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Co byś zrobił gdyby...?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co byś zrobił gdyby...?

Strona 53 z 102
0
26 Kwietnia 2017r. 19:30
Udało by mi się dostać w miejsca dotychczas dla mnie niedostępne oraz niepostrzeżenie także w te mi dotychczas znane pozaglądać. :)

Co byś zrobił/a gdybyś obudził/a się rano w domu jakiejś dobrze znajomej Ci osoby, a wszyscy dookoła traktowaliby Cię tak, jakbyś to zawsze Ty był/a na tej osoby miejscu, a wyglądał/a/byś dokładnie tak jak zazwyczaj?
_________________
0
26 Kwietnia 2017r. 19:49
Próbowałabym im wyjaśnić całą sytuacje, choć pewnie by mi nie uwierzyli. Więc poszukałabym osoby za którą inni mnie biorą.

Co byś zrobił/a gdyby do twoich drzwi zapukała kobieta twierdząc że jej córka to twoje rodzeństwo z romansu ojca w przeszłości?
Dziewczyna jest poważnie chora i jej matka błagałaby Cię o oddanie szpiku dla niej.
_________________


0
26 Kwietnia 2017r. 22:07
Nie miałoby to dla mnie znaczenia czy byłaby to rodzina czy nie i jeżeli miałoby to się odbyć bez jakichś groźnych komplikacji dla tej osoby lub dla mnie to mogę pomóc, bo i tak bardzo często pomagam innym ludziom tak od serca, poważnie.

Co byś zrobił/a gdyby sytuacja zmusiła Cię do tego, żeby wybrać jedną swoją umiejętność, której musiał/a/byś się oduczyć, bo inaczej utracił/a/byś na przykład wszystkie?
_________________
0
26 Kwietnia 2017r. 23:34
Mam tyle bezsensownych umiejętności że śmiało mógłbym się jednej oduczyć :D I to też bym uczynił ^^

Co byś zrobił/a gdyby okazało się że całe twoje życie przez parę lat to był jeden długi sen i nagle się budzisz i okazuje się że tak naprawdę przespałeś/aś ten cały czas i wszyscy twoi znajomi o tobie zapomnieli?
_________________
0
26 Kwietnia 2017r. 23:45
Byłoby mi smutno ale po jakimś czasie zaczęłabym nowe życie i poznałabym nowych przyjaciół.


Co byś zrobił/a gdyby zakazano oglądać anime?
_________________


0
26 Kwietnia 2017r. 23:52
Albo bym miał to gdzieś i nadal oglądał albo bym przestał oglądać :b

Co byś wybrał/a gdybyś musiał/a wybierać między nie posiadaniem przyjaciół/znajomych a nie mieć dostępu do internetu?
_________________
0
27 Kwietnia 2017r. 0:20
Wybrałabym nieposiadanie przyjaciół.

Co byś zrobił/a gdyby na świecie nie było prądu?
_________________


0
27 Kwietnia 2017r. 0:28
Biorąc pod uwagę że najprawdopodobniej zapanował by chaos na świecie użyłbym swoich umiejętności związanych z surwiwalem i wyruszył w podróż po świecie i pomagał ludziom których bym spotkał po drodze swojej wędrówki.

Co byś zrobił/a gdyby na świecie wszystkie zapasy wody(słodkiej jak i słonej) wyparował?
_________________
0
27 Kwietnia 2017r. 0:32
Najprawdopodobniej bym umarła.

Co byś zrobił gdyby twój przyjaciel zakochał się w twojej dziewczynie?/ Co byś zrobiła gdyby twoja przyjaciółka zakochała się w twoim chłopaku?
_________________


0
27 Kwietnia 2017r. 0:37
Nie mam dziewczyny :b Ale jak bym miał to pewnie powiedziałbym żeby się ogarnął albo tyle z naszej przyjaźni :b

Co byś zrobił gdybyś zakochał się w dziewczynie swojego przyjaciela?/Co byś zrobiła gdybyś zakochała się w chłopaku swojej przyjaciółki?
_________________
0
27 Kwietnia 2017r. 0:42
Ukrywałabym to i próbowała tego nie okazywać. Walczyłabym z tym na wszystkie sposoby by nie zniszczyć naszej przyjaźni.

Co byś zrobił/a gdyby twój przyjaciel oświadczył Ci się?

_________________


0
27 Kwietnia 2017r. 0:53
Zależy czy ten "przyjaciel" był by chłopakiem czy dziewczyną xD Jeśli chłopak to bym go strzelił w twarz i powiedział żeby się ogarnął i spadał na bambus. A jeśli była by to dziewczyna to bym był trochę zdziwiony ale powiedziałbym że może narazie poszli byśmy na randkę czy coś.

Co byś zrobił/a gdyby się okazało że wampiry, wilkołaki itd istnieją?
_________________
0
27 Kwietnia 2017r. 0:57
Chodziło tylko o chłopaka

Poprosiłabym wampira o zmienienie mnie w wampirzyce ^^

Co byś zrobił/a gdyby wampir zaproponował Ci przemianę ale w zamian będziesz jego sługą?
_________________


0
27 Kwietnia 2017r. 1:00
Służyć komuś? Nie ma mowy :b Spróbowałbym go zabić bo co innego mi pozostaje ;)

Co byś zrobił/a gdybyś miał/a do wyboru zostać łowcą wilkołaków albo stać się wilkołakiem?
_________________
0
27 Kwietnia 2017r. 1:03
Staż się wilkołakiem

Co byś zrobił/a gdybyś miał/a iść na apel ale okazało się że po drodze rozerwałeś/rozerwałaś bluzkę?
_________________



Strona 53 z 102
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.