Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Co byś zrobił gdyby...?
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co byś zrobił gdyby...?

Strona 65 z 102
0
9 Czerwca 2017r. 7:00
Etto... Na pewno bym się bardzo bała i raczej bym nie myślała za wiele o miłości, bo w końcu byłabym porwana (jak już bym miałabym o tym, myśleć przekonywałabym siebie, że mam Syndrom sztokholmski)

Co byś zrobił/a gdyby twoje zwierze zaczęło mówić (jak nie masz zwierzątka to jakieś losowe zwierzątko z ulicy zaczęło by mówić)?
_________________
0
9 Czerwca 2017r. 7:12
Pewnie bym zapytała o wiele ciekawych rzeczy ;p Tylko szkoda, że moim zwierzątkiem jest wąż, bo za wiele by mi ciekawych rzeczy nie opowiedział

Co byś zrobił gdy mógłbyś/mogłabyś żyć wiecznie, ale za to musiałbyś/łabyś zabić kogoś ci bliskiego?
_________________
moje emocje to jakieś żarty.
0
9 Czerwca 2017r. 7:18
Nie żyłabym wiecznie... Po co mam żyć wiecznie jak musiałabym gnić w więzieni za zabójstwo?

Co byś zrobił/a gdyby wszyscy ludzie oprócz ciebie okazaliby się robotami nasłanymi przez kosmitów?
_________________
Ayano Gasai
0
9 Czerwca 2017r. 14:24
To już było i też już na to pytanie odpowiadałem ;-; zapytałbym się czy są świadomi swojego istnienia a jak by nie byli to bym sie za... popadł w depresje xd
_________________
Teito
0
9 Czerwca 2017r. 22:17
Co byś zrobił/a gdyby dano ci możliwość całkowicie bezkarnego i anonimowego zabicia jednej dowolnej osoby na świecie?
_________________
0
9 Czerwca 2017r. 22:25
Chętnie bym skorzystał ;D

Co byś zrobił/a gdybyś miał/a możliwość porozmawiać ze swoją ulubioną postacią z anime (mangi) ?

Ostatnio edytowany przez onii-chan kaia 9 Czerwca 2017r. 22:27, W całości zmieniany: 1
_________________

0
9 Czerwca 2017r. 23:21
ohh chyba nawet zarumieniłabym się lecz później wypytałabym o wszystkie tajemnice naszego świata i odbyła filozoficzną dyskusję na temat sensu życia

Co byś zrobił/a gdybyś mógł cofnąć się w czasie?

Jeśli już było to przepraszam
_________________
0
9 Czerwca 2017r. 23:57
Nie skorzystałbym ;-; chcę jak najszybciej umrzeć spokojną śmiercią w czasie snu ;-;

Co byś zrobił/a gdybyś nagle obudził/a się w świecie swojego ulubionego anime?
_________________
Teito
0
10 Czerwca 2017r. 7:38
Starałbym się nie zginąć.

Co byś zrobił/a gdyby samolot którym lecisz zaczął spadać?
_________________
0
10 Czerwca 2017r. 10:14
Zaczęłabym drzeć się ze strachu i modlić się o to , żebym przeżyła .
Co byś zrobił/a gdyby twoja miłość znalazła kogoś innego ?
Ostatnio edytowany przez Shadi-chan 10 Czerwca 2017r. 10:16, W całości zmieniany: 1
_________________
... co ja mam napisać? 'Nya~~'?
0
10 Czerwca 2017r. 11:35
Bardzo trudne pytanie, byłoby mi bardzo, bardzo smutno, ale jeśli moja miłość byłaby szczęśliwa z tą drugą osobą to raczej zaakceptowałabym ten stan rzeczy

Co byś zrobił/a gdybyś pewnego dnia obudził/a się i zauważył/a, że wyglądasz dokładnie tak jak wtedy gdy miałeś/aś 7 lat i poza twoim wyglądem zewnętrznym nic się nie zmieniło?
_________________
0
10 Czerwca 2017r. 13:02
Teraz mam 7 lat, więc raczej nic, by się nie zmieniło :3 A w realu strasznie bym panikowała

Co byś zrobił/a gdybyś pewnego dnia obudziła się w twoim ulubionym anime? ;p
_________________
0
10 Czerwca 2017r. 13:11
Przecież dokładnie to samo pytanie zadałem ja XD i to wczoraj XD ale z chęcią odpowiem c: skakałbym z radości i śledził swoich ulubionych bohaterów (czyli Natsu i Erze i wszystkich z Fairy Tail) :3

Co byś zrobił/a gdybyś znosił/a złote jajka? XD
_________________
Teito
0
11 Czerwca 2017r. 1:34
Sprzedawałabym oj sprzedawałabym ;p

Co byś zrobił/a gdybyś odkrył/a, że od kilku lat byłeś śledzony w swoim domu przez ukryte kamery?
_________________
0
11 Czerwca 2017r. 22:44
Pozbyłbym się kamer.

Co byś zrobił/a trafiając do Śródziemia?
_________________

Strona 65 z 102
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.